האם מאוריציו יביא את השינוי?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 20/1/2023 06:08 ● ערב ערב 3103
מאמנה החדש של הפועל יוסי אברהמי אילת, מאוריציו בוסקאליה נחת בעיר בתחילת השבוע והחל באימונים נמרצים של הקבוצה לקראת המפגש החשוב במוצ''ש בחוץ מול באר שבע / דימונה ● באילת מקווים שהמאמן בעל הניסיון העשיר, שהשאיר כבר כמה וכמה קבוצות באירופה בליגה, יצליח להשאיר גם את אילת בליגת העל
האם מאוריציו יביא את השינוי?
מאוריציו לא מגיע לאילת בשיאו. מאוריציו בוסקאליה ● צילום: Niccolò Caranti לויקיפדיה

במוצאי שבת הקרובה תפגוש יוסי אברהמי אילת את הפועל באר שבע/דימונה במשחק חוץ חשוב. באילת מקווים כי הבאתו של המאמן החדש לקבוצה- מאוריציו בוסקאילה, המאמן הזר הראשון בתולדותיה של הקבוצה האילתית, יגרום לזעזוע לו מייחלת הקבוצה בדרך לניצחון הרצוי. בפני בוסקאילה לא הוצבו יותר מדי מטרות למעט המטרה העיקרית לשמה הובא- להשאיר את הקבוצה בליגת העל. משימה לא פשוטה בהתחשב בעובדה שהיום הקבוצה ממוקמת מקום אחד מעל הקו האדום בהפרש של נקודה אחת בלבד מהקבוצה בתחתית. 
למאמן החדש רקורד בהשארת קבוצות שונות בליגה וניסיון עשיר באימון, כך שבהנהלת אילת סבורים כי מאוריציו יוכל לעמוד במשימה. יו"ר הפועל אילת טל פנחס אמר: "פתחנו את העונה לא כמו שציפינו, לכן בחרנו במאמן עם רקורד וניסיון מוכח כמו מאוריציו שהצליח להוביל קבוצות להישגים אירופאיים בזכות יסודות, התמדה והשקעה. אני מאמין ביכולותיו להוציא את הקבוצה לדרך חדשה". במקביל לעיניים שנשואות למאמן להוציא את הקבוצה מהבוץ, היו השבוע מי שהזכירו כי מאוריציו לא מגיע לאילת בשיאו. בשנה שעברה אימן מאוריציו את הפועל חולון איתה רשם מאזן של 5 ניצחונות מול 8 הפסדים והוחלף על ידי גיא גודס, חודשיים לאחר מכן הוא מונה לשמש כמאמן נאפולי בליגה האיטלקית, עזר לה להישאר בליגה, פתח איתה את העונה הנוכחית וגם הפעם הוחלף. עכשיו הוא מגיע בפעם השנייה לליגת העל בארץ בתקווה שיצליח להצעיד את אילת לדף חדש ולהישרדות בליגה.
במוצ"ש (21/2) בשעה 19:50 תפגוש אילת את באר שבע/דימונה בחוץ.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש