אודות האתר והארכיון ומן העיתונות

שלום ותודה שאתם גולשים אצלנו באתר ● מעריכים ● אתר 'יום יום באילת', נולד מתוך הצורך להמשיך ולהעניק לאילת מענה עיתונאי אמין ואיכותי, שיקיף את מגוון תחומי העיתונות המקומית בעיר אילת, לרבות חדשות מתפרצות, תחקירים, כיסוי של פסיקות וחקיקות, עדכונים שוטפים מתוך ישיבות הנהלת העירייה, המועצה והוועדות המקצועיות, וכמובן כתבות כלכלה, מגזין וספורט ● העבודה הזו, שבסופו של עיבוד ועריכה עיתונאים הופכת להיות סדר היום הציבורי של העיר אילת, ובהמשך, ספר ההיסטוריה שלה, כרוכה בהמון שעות עבודה, תחקיר, הצלבה וכתיבה ● עבודה אותה אנו עושים במסירות ואהבה ● ואולם העבודה הרבה הזו זקוקה לסיועכם, תושבי אילת וגולשי האתר, שהדמוקרטיה האילתית והשקיפות הציבורית חשובים להם ● כשאתם עושים מנוי לאתר 'יום יום באילת', אתם למעשה מאפשרים לנו להמשיך לעשות עבודה שמציבה לעצמה כמטרה להאיר את הפינות החשוכות שבמינהל הציבורי בעיר, זו שמעבירה בשבט הביקורת, מציפה את הבעיות הדורשות פתרון, ובעצם משמשת כ'שומרת הסף' של אילת ● ואולם מעל לכל, כשאתם עושים מנוי ל'יום יום באילת', אתם שומרים על הבמה היחידה המאפשרת לתושבי אילת להתלונן על עוולות שנגרמו להם, ולהביא את הנושאים שבוערים להם לקדמת השיח הציבורי מול הרשויות, ולא רק במסגרת של פוסט נזעם ברשתות החברתיות ● אנו מודים לכם על הבנתכם, ומתחייבים להמשיך לעשות עבורכם עבודה עיתונאית מקיפה, הוגנת ובלתי מתפשרת ● עם זאת, ניתן גם כיום לקרוא חלק מתכני האתר בעיתון המודפס 'ערב ערב באילת', המופץ בחינם מידי יום ה' בנקודות הפצה ובתיבות הדואר
אודות האתר והארכיון ומן העיתונות

תולדות האתר

 

אתר החדשות האילתי 'יום יום באילת' עלה לאוויר ביום 6.1.2020 בעיר אילת והערבה הדרומית.

אתר זה הינו אתר החדשות המקומיות הראשון בישראל הפועל במתכונת של חומת תשלום הדורשת הרשמה כמנוי.

עלות המנוי החודשי היא הדרך היחידה שלנו לאפשר עשיית חדשות ברמה עיתונאית גבוהה במסגרת של מודל כלכלי בר תוקף. אנו בטוחים כי מגמה זו של תשלום סכום סביר בעבור צריכת תוכן עיתונאי איכותי תלך ותתבסס בשנים הקרובות באתרי תוכן נוספים, ואנו שמחים להיות מחלוצי הדרך בתחום בישראל, והראשונים לעשות כן בתחום העיתונות המקומית. 

אתר 'יום יום באילת' יהווה מעתה פלטפורמת החדשות המרכזית של העיר אילת, ויחליף למעשה את אתר 'ערב ערב' שפעל בין השנים 2003-2019 .

אנו במערכת 'יום יום באילת', נמצאים כאן עבורכם הקוראים, ומזמינים אתכם להגיב, להעיר, לבקר ולעודד אותנו בעבודתנו העיתונאית. דעתכם חשובה לנו ואנו קשובים לכל מה שמטריד אתכם – שכן בסופו של יום, אנחנו יודעים, שמה שמותיר אותנו רלבנטיים, היא הבחירה שלכם בנו, כשופר לקולכם.

מערכת 'יום יום באילת', מבית מערכת ערב ערב באילת (1984) בע"מ, ת.ד. 116 אילת טל: 08-6373003 פקס: 08-6375530
דוא"ל: contact@yomyom.net


כך החל הכל

 

ארכיון 'ערב ערב' - 2003-2019

 

סיפורו של המקומון הראשון בישראל - 'ערב ערב'

 

שמשיך ויוצא לאור גם כיום...

 

 

בית 'ערב ערב' 2000-2020

הארכיון המקוון של 'ערב ערב' הינו משנת 2003 בלבד, ואולם העיתון המודפס יצא לאור ב-18.2.1962, אז יסדו יצחק ופועה נועם את המקומון הראשון בישראל, 'ערב ערב'.  

אילת, שהיתה אז ישוב ספר קטן, דמתה יותר לכפר במדבר, מאשר לעיר המפותחת המוכרת כיום. בתקופה זו התגוררו בעיר אלפים בודדים (כיום רשומים בה, על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה כ-55,000 תושבים שהם כ-18,000 בתי אב). היו אלה תנאי הריחוק והניתוק שהולידו את הצורך בעיתון מקומי, מושג שעד אז לא היה מוכר בישראל. על אילת המרוחקת, כמעט שלא כתבו, והאירועים השונים שהתקיימו בה לא מצאו את מקומם בעיתונות הארצית. מתוך הצורך לרכז את החיים המקומיים מעל במה אחת, קם העיתון הצעיר, ומאז הוא יוצא לאור מדי יום ה'.

 

בראשית...

 

סיפור הולדתו של 'ערב ערב', מתחיל כסיפור אגדה קלאסי: יצחק נועם, שעבד באותן שנים כפקח במגדל הפיקוח של שדה התעופה המקומי, 'נתקע' במשמרת עם חברו הטוב, בוב דותן, לאחר ששדה התעופה נסגר לפעילות בעקבות מזג אוויר גשום במיוחד. השניים העבירו את הזמן כשהם משתפים זה את זה בחלומותיהם לעתיד. באמתחתו של נועם השאפתן, כבר היו מספר מיזמים עסקיים, ביניהם, יבוא סירות פדלים, הקמת אכסניה על חוף הים והשקת אוטובוס טיולים לתיירים.

באותם ימים, הוציא בית התרבות של אילת - 'בית פיליפ מוריי', דף 'סטנסיל' שבועי, עליו הודפסו במכונת כתיבה אירועי התרבות של אותו שבוע. את הדף שכפלו ידנית והפיצו בנקודות המפגש המועטות שבעיר. ליצחק, או כפי שמכנים אותו כולם, איציק, עלה רעיון מהפכני, "מדוע", חשב בקול רם, "שלא נציע לבית התרבות לחסוך את עלויות השכפול של הדף, אותו נדפיס בעצמנו, ורק נבקש לעצמנו את הזכות למכור סביבו ריבועי מודעות לבתי העסק בעיר. כך יצאו כולם נשכרים. בית התרבות יחסוך בהוצאות, ובתי העסק יוכלו לפרסם את עצמם". הרעיון נשמע לבוב, וכבר למחרת בבוקר, עת התבהרו השמיים, מיהרו השניים לבית התרבות, שם שמחו מאוד על ההצעה הנדיבה והעבירו את הוצאת הדף השבועי לידי זוג היזמים הצעירים, שהפכו באחת לבעלים של המקומון הראשון בישראל – 'ערב ערב'.

חגיגות העדלאידע - אילת 1964

 

הולכים וגדלים

 

כבר מגיליונו השני נכללו ב'ערב ערב' תכני מערכת, מאז ועד היום עברו על העיתון והעיר תהפוכות רבות, ומדף אחד מקופל לשלושה חלקים (בו ניתן לחזות עד היום בארכיון 'ערב ערב' ע"ש דב סופר ז"ל, המצוי בבית 'ערב ערב'), הוא הפך לגיליון שבועי ענק, ובו עשרות עמודים. כבר בשנה השנייה להיווסדו נטלו יצחק ורעייתו פועה, את הבעלות על העיתון, ומאז ועד ל-2004, עת העבירו את המושכות לבני דור השני, הם מחזיקים בו בעצמם, כשבועון פרטי ובלתי תלוי.
 

בשנים הראשונות הודפס 'ערב ערב' בבית דפוס מקומי בשם 'סירונית' ואולם כעבור מספר שנים, גדלה העיר ועמה העיתון ותפוצתו. הדפוס המקומי, שלא יכול היה לעמוד בכמות העיתונים ובפורמט המוגדל, הוחלף בבית דפוס גדול ומודרני במרכז הארץ. כיום מודפס העיתון בדפוס החדש בראשון לציון והוא משונע לאילת מידי יום ה', דרך כביש הערבה.

שער גיליון מס' 1 - דף נייר מקופל לשלוש

 

חילופי דורות


לאורך השנים שימשה פועה נועם כמנכ"ל העיתון. יצחק נועם היה העורך הראשון, ובמשך עשרות שנים אף שימש ככתב 'קול ישראל', עיתון 'דבר', וכסופר 'הארץ' באילת. 'ערב ערב' בכל שנות קיומו, היה ועודנו עסק משפחתי פרטי, שאינו קשור בתאגידי התקשורת הארציים, כאשר כיום, תפסו בני ובנות הדור השני והשלישי את מקומם בעיתון - עורך הדין רותם נועם, בנם של פועה ויצחק, אשר ערך את העיתון בשנים 1995-2000, ומשמש כמנכ"לו. בתם זיוית אמיתי, משמשת כיום סכמנכ"ל, ובעלה רן אמיתי, מנהל את מחלקת השיווק של העיתון.

פועה ויצחק נועם, מייסדי 'ערב ערב'

 

הצוות המוביל


במהלך העשורים עברו בצוות הכותבים של 'ערב ערב' אנשי תקשורת רבים, אשר החלו את דרכם העיתונאית באילת, ואשר הפכו ברבות הימים לאושיות תקשורת ידועות, ביניהם ניתן למנות את:

אמנון נדב, ששימש כמנכ"ל קול ישראל בשנות השמונים והתשעים של המאה הקודמת, וכיו"ר הרשות השנייה.
יעקב ארז, שערך את 'מעריב' בין השנים 1995-2002.
ברוך מאירי, ראש דסק 'מעריב' בירושלים 1967-2009. מקבל אות זכויות האדם לשנת 1985, האגודה לזכויות האזרח בישראל.
בצלאל רובין סופר 'הארץ' באילת (לשעבר).
יהודית זילברשטיין כתבת 'מעריב' באילת 'קול ישראל' באלת (לשעבר).
רויטל לוי שטיין סופרת 'הארץ' באילת (לשעבר).
יהודה בן יתח צלם 'מעריב' באילת (לשעבר).
מאיר אוחיון כתב 'ידיעות אחרונות' (לשעבר) ו-YNET.
ראובן זלץ, עורך 'ערב ערב' בין השנים 1989-2012, שימש במקביל ככתב 'גלי צה"ל באילת'.
עומר כרמון ערך את העיתון דצמבר 2009 - פברואר 2017  (כיום 'דה מרקר').
 

צוות העיתון חוגג 50 שנות הוצאה לאור (2012)

לאורך השנים 'שמר ערב ערב' על היותו עיתון בלתי תלוי וככזה הוא מהווה עד היום, כלי ביקורת ממדרגה ראשונה בידי התושבים על מעשי השלטון המקומי. לא אחת הביא הדבר להתנגשות מול ראשי ערים, שניסו להשתיקו, וגם כיום הוא סופג חרמות תגובות וחרמות כלכליים מצד גורמים עירוניים ואולם ב'ערב ערב' בחרו תמיד לשמור על קו ביקורתי, אף שהוגן ושמור על עצמאות עיתונאית.

משפחת נועם, מימין: זיוית אמיתי, יצחק נועם (עומד), פועה נועם ועו"ד רותם נועם

 

רשומון ההיסטוריה של אילת


לאורך השנים קמה ל'ערב ערב' תחרות מצד עשרות מקומונים. במוקדם או במאוחר לא שרד מהם אף לא אחד. אנו מאמינים שמה שהותיר את 'ערב ערב באילת' המקומון הוותיק בישראל, היא העובדה שהאילתים, חדשים כוותיקים, תמיד ראו בו את 'העיתון שלהם', משהו שהוא חלק מה'דבר' המיוחד, הקרוי 'להיות אילתי'. מבחינה זו, משמש 'ערב ערב באילת' כרשומון ההיסטוריה של העיר הדרומית של ישראל – אילת, וכבמה פתוחה בפני התושבים, להעלות את טענותיהם ולקרוא מדי שבוע על הנעשה בעירם. 'ערב ערב באילת' הוא בראש ובראשונה, אם כן, עיתון מקומי ולא עיתון תיירותי הפונה אל קהל המבקרים בעיר.
ב'ערב ערב' עובדים עשרות עובדים, הדואגים לעיתון איכותי, המוביל את סדר היום הציבורי באילת. בשנת 2011 אימץ העיתון את סניף אנו"ש המשקם את פגועי הנפש באילת, ומאז הוא מעסיק על בסיס קבוע את חברי הסניף כחלק מצוות העובדים של העיתון.
'ערב ערב' מודפס בפורמט 29X18 ס"מ, על נייר כרומו. הוא מופץ באילת מדי יום ה' ב- 13,500 עותקים, בכ-300 נקודות הפצה ברחבי העיר וכן בכל בתי המלון בעיר

משטחי 'ערב ערב' ו'מה נשמע' מגיעים לעיר ביום ה' בבוקר

 

עולים לרשת


בשנת 2003, עלתה המהדורה המקוונת של העיתון לרשת, ועד לרדתה בסוף 2019 מהאוויר, נהנה האתר מכ-70,000 כניסות גולשים בחודש (45,000 UIP). בזכות אתר האינטרנט של 'ערב ערב', יכלו גם אילתים שעזבו את העיר ואף כאלו שעזבו את הארץ, לשוב לרגע אל כור מחצבתם ולהתעדכן בכל מה שקורה בעיר בה גדלו וחיו. הגלישה באתר היתה חינם ובין היתר, כלל האתר את ארכיון הכתבות המלא של העיתון מאז שנת עלייתו לאוויר, לצד מהדורה דיגיטלית מדופדפת של העיתון עצמו.

בשנת 2010, הפך האתר למהדורה מקוונת המתעדכנת בחדשות יומיות, לרבות בכתבות וידיאו, המשודרות לצד חומר המערכת הכתוב.

 

מעיתון להוצאה לאור


מערכת 'ערב ערב' מקפידה להתפתח, ולהציב דריסת רגל בשווקי פרסום חדשים. לאורך השנים הפכה מערכת העיתון להוצאה לאור של ממש, כשייסדה 'ליין' מגזינים ומדריכים. בין היתר, ניתן למנות ב'ליין', את 'התשבצון' השנתי ומגזין התיירות הדו שנתי - 'לא רק בטן גב' (More Than Sea&Sun), המופץ ב-120,000 עותקים, ומפוזר ברחבי מלונות אילת, במגוון מסעדות, חופים ואטרקציות, לאורך קו החוף, ובסטנד מהודר בשדה רמון באילת. תוכן המגזינים והמדריכים הועלה אף הוא על אתר הבית, במהדורה דיגיטלית נוחה לדפדוף.
לצד ביסוסה של מערכת 'ערב ערב' כבית הוצאה לאור, נוסד בשנת 2006 המקומון - 'מה נשמע באילת', אח ל'ערב ערב' הוותיק. 'מה נשמע באילת' מחולק חינם, מידי שבוע, ב-13,500 בתי אב ברחבי העיר. גודלו 2719X ס"מ, ואף הוא מודפס ב'דפוס החדש' בראשון לציון, על נייר כרומו, בהפרדת צבעים מלאה. גם לו מהדורה דיגיטלית מדופדפת ותכניו מתפרסמים גם במהדורה המקוונת.
בשנת 2009 הועלה עמוד ה'פייסבוק' של מדור חיי הלילה של 'ערב ערב' – 'אפטר שוק' (AfterShock) בשנת 2011 הוקם עמוד הפייסבוק של 'ערב ערב'.

 

'ערב ערב' למען הקהילה


כעיתון מקומי, רואה לעצמו 'ערב ערב, ערך עליון, לשמור על מערכת יחסים דו סיטרית עם תושבי אילת. לצד היותו המקומון החדשותי המוביל בעיר, תומך העיתון, נותן חסויות, ומממן שורה ארוכה של אירועים קהילתיים ופעילויות למען הציבור והנוער באילת. רק על מנת לתת 'טעימה', הנה שורה של אירועים ופעילויות להן היה העיתון שותף לאורך השנים:

 • אימוץ מועדון העיוורים באילת ומימון נסיעותיהם לחוות הרכיבה הטיפולית בערבה. 
 •  העסקה שבועית של משתקמי מועדון 'אנוש' לפגועי נפש באילת, במסגרת עבודות שונות בעיתון.
 • במשך אחת עשרה שנים, נתן 'ערב ערב' את חסותו למפעל ליגת 'ערב ערב בכדורסל'. אלפים מתלמידי בתי הספר היסודיים בעיר שיחקו והתפתחו בליגה זן לאורך השנים. 
 • אימוץ שנתי של כיתות היוצאות לגדנ"ע (מימון חולצות קורס).
 • אימוץ ליגת כדורגל שכונתית הפועלת בבי"ס 'אופיר' והענקת חולצות לעשרות הילדים הפעילים בליגה.
 • במשך שנים הפיק 'ערב ערב את תחרות 'נער ונערת אילת', שנערכה בשיתוף מועצת הנוער העירונית, המתנ"ס ועיריית אילת. תחרות ממנה יצאו יפות מקומיות רבות אל עולם הפרסום והזוהר הארצי ואף זכו בתחרויות ארציות חשובות (הדוגמנית ישראלה אבטאו למשל).

 

תחרות נער ונערת אילת 2004

 

 • ערב ערב ' הפיק והיה הגורם הדומיננטי במאבק 'הצילו את הדקלים' - מאבק להצלת דקלי הדום, שאמורים היו להיפגע מהכוונות להעתיק את שדה התעופה של אילת צפונה. נכון להיום, הדקלים ניצלו ושדה רמון נבנה 5 ק"מ צפונית להם.
 • 'ערב ערב' הפיק ונתן חסות להפנינג 'הצילו את מפרץ אילת' - הפנינג 'ירוק' שקרא למלחמה בכלובי הדגים המזהמים את המפרץ. המלחמה בנושא נשאה פרי וכלובי הדגים הוצאו בשנת 2008 מהמפרץ.
 • ערב ערב ' הפיץ במשך שנים, בכל החטיבות והתיכונים באילת, אלפי יומני תלמיד מהודרים, חינם אין כסף לרווחת התלמידים.
 • תרומת עשרה גלשנים מדגם 'אלוהה' לחניכי מועדון השיט בעיר.

​​גלשני האלוהה שנתרמו למועדון השיט באילת

 • הפקת שני נשפים שנתיים למען הצלת המרכז לנפגעות תקיפה מינית באילת. שנערכו במלון הנסיכה. באירועים אלו נטלו חלק בהתנדבות מיטב האמנים ואנשי תקשורת וחכ"ים שנרתמו למען המטרה.
 • הענקת חסויות לאירועי תרבות הקשורים בקידום ובטיפוח בני נוער כמו 'ערב להקות צעירות',
 • וכן הקמת מדור הנוער ג'וניור (בעריכת מירב לוי, שעורכת את המקומון החינמי הנוסף מסית 'ערב ערב' – 'מה נשמע'), המרכז את הפעילות וחיי החברה של בני הנוער הלומדים בתיכונים ובחטיבות הביניים באילת.
 •  הפקת שבוע האוכל של מסעדות אילת – 'לה שף'.
 •  הפקת שבוע ההנחות הגדול של אילת, לכבוד יום אילת.

  כל אלו ועוד, הם חלק מהגורמים שהפכו את 'ערב ערב' לחלק בלתי נפרד מהקהילה האילתית.

 

אהבה ממבט ראשון


בשנת 2005, הקימה מערכת העיתון את אתר ההיכרויות של אילת - Sea Of Love האתר בעל ממשק נוח וקל לשימוש, ומעניק לנרשמים אליו שלל אפשרויות להתקשר זה עם זה, ביניהם אפשרות למשלוח הודעות, פתיחת צ'ט אישי, משלוח תמונות וקבצי וידאו ועוד. האתר פונה לכל האוכלוסיות, לרבות סטרייטים, גייז ולסביות והוא אתר חינמי, שמטרתו להעלות את מפלס האהבה באילת, המוכרת, לא רק כעיר בעלת שיעור המשפחות החד הוריות הגבוה בארץ, כי אף מאופיינת בתחלופה גבוהה של אוכלוסייה, וכן בצרכים המיוחדים שיש לאוכלוסיית הפנויים פנויות המתגוררת בה, עקב ניתוקה משאר חלקי הארץ.


 


לאורך השנים, עלה שמו של השבועון 'ערב ערב', בכלי התקשורת בישראל, בהקשרים מגוונים. להלן ריכוז תיק העיתונות שלנו מהשנים האחרונות לצד אירועים משרדיים שונים:\

 

 "פעם מקומונים יכלו להמליך ראשי ערים — אך הם איבדו מכוחם בעידן הדיגיטלי",  טלי חרותי-סובר, דה מרקר,  22.8.22

 

● עצוב: הלכה לעולמה פועה נועם, מקימת המקומון הראשון בישראל', רותם שרון, באר שבע נט, 8.6.22

 

● ערן קורץ מראיין את עו"ד רותם נועם, עורך 'ערב ערב באילת', לכבוד יום ההתרמה השנתי של עמותת "לתת באילת" ו"בית רפאל". 12.9.2021, קול הים האדום 103FM.

 

רשתות המקומונים הארציות גוועות,העין השביעית, שוקי טאוסיג ואורן פריסקו, 12.11.20

 

● לכבוד יום ההולדת 58 ל'ערב ערב , האזינו לאבי שמאי מראיין את הכתב רועי צ'יקי ארד על כתבת הפרופיל שפרסם סופ"ש 6/2/2020 במוסף הארץ, על המקומון הכי ותיק במדינהכאן תרבות (רשת א') 

 

● בני משפחת נועם הם הילדים הרעים של אילת. האם מפעל החיים שלהם ישרוד,מוסף הארץ, רועי צ'יקי ארד, 05.02.20

 

 ● עו”ד רותם נועם, עמנכ"ל ערב ערב’, שדר אורח, עם איתי זילבר,  במגזין החברתי כלכלי ’השורה התחתונה’, גלי צה”ל, כנס אילת לעיתונות, 20 בנובמבר 2018 

 

 ● ראיון עם מנכ"ל 'ערב ערב' עו"ד רותם נועם, על השלכות החלטתו של שר הפנים אריה דרעי שלא לאשר את חוק העזר המתיר פתיחת עסקים בשבת רשת ב' תאגיד השידור, 'עד כאן תרבות', גואל פינטו 28.9.18 

 

 ● אתר ערוץ 10 בוחר ב'ערב ערב' כאחד מ-70 האירועים החשובים בתולדות מדינת ישראל, לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינה.22.2.18 אתר 10TV, ערן סורוקה 

 

 ● מנכ"ל ערב ערב, עו"ד רותם נועם, בראיון לפייננשנל טיימס הבריטי, בנוגע למצב התיירות באילתJohn Reed,  The Financial Times, 18 September 2106 

 

 ● מנכ"ל ערב ערב  עו"ד רותם נועם בראיון לרינו צרור בגלי צה"ל - על שיווק הקרקעות סביב הלגונה המזרחית באילת14.9.16 

 

 ● ה'טלגרף' הבריטי, משבח את ערב ערב ועורכו עומר כרמון, על הסיוע למשפחתה של התיירת מסקוטלנד שנרצחה באילת: British woman dies in Israel and there are no answers to questions of murderTelegraph.co..uk, By Raf Sanchez, 10 Feb 2016 7:00AM  

 

 ● ג'רוזלם פוסט: משפחתה של תיירת מסקוטלנד שמתה באילת, משבחת את עומר כרמון, עורך 'ערב ערב': UK's Cameron asked to intervene in case of Scottish woman who died in Eilat,

 ●  Ben HartmanThu, 21 Jan 2016, 07:18 PM    

 

 ● הארץ: דניאל להב מראיין את מנכ"ל ערב ערב עו"ד רותם נועם, על צו הסגירה שהוציא משרד הפנים לעיתון ב-2001, כתנאי להשבה על שאלות אודות תחקיר עיתונאי שעמד להתפרסם בעיתון  דניאל להב משרד הפנים מנע פרסום עשרות עיתונים בעשור האחרון , אתר הארץ, 14.1.2016 

 

 ● אתר העין השביעית: דוברות עיריית אילת, דנה זנטי, חדלה להעביר תגובות למקומון ביקורתי  אורן פרסיקו, "אין תגובה", העין השביעית, 9.7.15

 

 ● בוטל צו שאסר על "ערב ערב " לפרסם תחקיר שבמרכזו תובעת משטרתית 30.3.2015

 

 ● הרצאתו של עו"ד רותם נועם, מנכ"ל 'ערב ערב', בבימת האוניברסיטה - קמפוס אוניברסיטת בן גוריון באילת, בנושא יחסי הון עיתון ושלטון 24.2.15

 

 ● אתר העין השביעית: כתבה שהוגדרה בעיתון 'כלכליסט' כ"בלעדית", פורסמה שבוע קודם לכן בידי עומר כרמון, במקומון  'ערב ערב': העין השביעית, 12.12.14

 

 ● רזי ברקאי מארח את מנכ"ל 'ערב ערב', עו"ד רותם נועם, ואת הכתבים אלמוג בוקר (ערוץ 10) וגיא ורון, לפאנל בנושא תקשורת ופריפריה - כנס העיתונות בהרודס פורום, אילת. גלי צה"ל, 17.11.14

 

גלי צה"ל, 29.9.14

 

 ● ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי מאיים לסכל הדלפות מישיבות ועדת התכנון והבנייה. נשיאת מועצת העיתונות: עורך 'ערב ערב ', עומר כרמון, פעל באופן מצוין אתר 'העין השביעית', 2.9.14

 

 ● "ערב ערב" נבחר על ידי הערוץ הראשון כאחד האירועים המשמעותיים בתולדות ישראל משדר מיוחד בהנחיית יהונתן גפן. יום העצמאות, מאי 2014

 

 

 ● עורך 'ערב ערב', עומר כרמון, טוען כי דוברת רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים מחרימה אותו, זאת חרף תגובתה המכחישה - אורן פריסקו, אתר 'העין השביעית' אוגוסט 2013

 

 ● ראיון שנערך עם עו"ד רותם נועם, מנכ"ל 'ערב ערב , בבית הסופר בת"א, בערב על יזמות ושירה, העוסק בשיתוף הפעולה של העיתון, עם אתר השירה של נילי דגן יוני 2013

 

 ● ראיון שראיין התחקירן קלמן ליבסקינד ("מעריב", "גלי ישראל") את מנכ"ל 'ערב ערב', עו"ד רותם נועם, בתכניתו "עצם העניין", ברדיו "גלי ישראל", בעקבות טור שפרסם ושעסק בזימון חריג, בהוראת הפרקליטות, של עורך 'ערב ערב', עומר כרמון, לחקירה במשטרת אילת. 3 בפברואר 2013, רדיו "גלי ישראל".

 

 ● ביהמ"ש המחוזי מסלק על הסף בקשה לתביעה ייצוגית על סך 40 מיליון שקל כנגד 'ערב ערב' כתבה באתר 'העין השביעית', ניצול לרעה, אורן פרסיקו, אוקטובר 2012

 

כתבה מאתר 'גלובס', אוקטובר 2012

 

 ● יובל ל'ערב ערב, פועה ויצחק נועם בראיון לרדיו 'קול הים האדום', פברואר 2012

 

● העיתונאי רועי (צ'יקי) ארד מפרגן ל'ערב ערב'' על מאבקיו הסביבתיים והחברתיים. WordPress,

 

● 14.4.2011. ברוך מאירי, לשעבר כתב 'ערב ערב' ו'מעריב' באילת (1968-1975), מספר בספרו החדש, 'גרעיני אבטיח', על העיתונאים האילתים של שנות השישים והשבעים, ביניהם על יצחק נועם, המייסד והעורך של המקומון 'ערב ערב': הסקופים, ההחמצות, היריבות שלא היתה, והחוויות שרק עיר כמו אילת יכולה לנפק. ברוך המאירי, "סליחה שלא כתבתי". אתר אגודת העיתונאים.

 

 ● יצחק נועם, הבעלים והמייסד של 'ערב ערב, ומוותיקי העיר אילת, בראיון חגיגי, ברדיו 'קול הים האדום', בתוכנית: 'לתת', עם זילי גרוסמן, לכבוד 62 לשחרורה של העיר אילת. יצחק נועם, בראיון לכבוד יום אילת, ברדיו 'קול הים האדום',(בתוכנית 'לתת' בהנחיית זילי גרוסמן) - מרץ 2011

 

 ● משרד הפנים ישלם פיצוי של 90 אלף למקומון 'ערב ערב' בגין פרסום הודעה שגויה לעיתונות, לפיה למקומון אין רישיון ולפיכך חל איסור על הוצאתו לאור. זאת, במסגרת הסכם פשרה עליו חתמו הצדדים. פשרה: משרד הפנים יפצה מקומון לאחר שהורה בטעות על סגירתו

 

 ● כתבה מאת נועם שרביט מאתר "גלובס", 23.7.2009. ב-2001 הגיב משרד הפנים לתחקיר של "ערב ערב" בדרך מקורית: הוא הורה לסגור אותו, על סמך פקודת העיתונות המנדטורית, בתואנה שאין לו רישיון. כעת יפוצה המקומון האילתי ב-90 אלף שקל. אין לו מנדט,כתבה מאת אורן פרסיקו מאתר "העין השביעית", 20.07.2009.

 

 ● רחלי אבידוב, כתבת 'ערב ערב', מועמדת לפרס התקשורת היוקרתי בנושא איכות הסביבה, לשנת 2009. אבידוב, שהומלצה לפרס בין השאר על ידי החברה להגנת הטבע, נבחרה מתוך עשרות עיתונאים בארץ העוסקים בכתיבה בנושאי איכות הסביבה, בקטגוריה - עיתונות מקומית. רחלי אבידוב מועדמת לקבלת פרס קרן פראט לעיתונות סביבתית בקטגוריה המקומיתכתבת וידיאו מטעם הנהלת הקרן, 2009. 

 

חשיפה לדרום, ראיון מאת אורן מג'ר, במגזין דה מרקר W, עם עו"ד רותם נועם, מנכ"ל 'ערב ערב באילת',  ספטמבר-אוקטובר 2008 

 

 ● הורדת תמונותיהם של השורדים מאתר "פייסבוק" והשמטת הקרדיט הראוי, הם שהובילו לתביעה נגד "Y בעשר". תמונות של ויקה ומנו הורדו מפייסבוק בלא אישור , כתבה מאת רקפת מולדרז', מאתר NRG, מאי 2008.

 

 ● המקומון "ערב ערב" תובע מ-yes ומחברת ההפקות של התוכנית "Y בעשר" 200 אלף שקל גרסת הדפסה שלח לחבר שתף בטוויטר,זאת בטענה כי הפרו זכויות יוצרים בכך שהשתמשו בתמונות של דן מנו וויקה פינקלשטיין המקומון'"ערב ערב באילת' תובע מ-yes ומחברת ההפקות של התוכנית "Y בעשר" 200 אלף שקל ,

 

 ● כתבה מאת הילה רז מאתר "דה מרקר", 14.5.2008. תחקיר על מי השקיה באילת הציף שאלות קשות על היחסים בין שלטון לעיתון. המקומון האילתי "ערב ערב" טוען: ראש העיר הכריז עלינו חרם מודעות והדוברת מחבלת בעבודתנו. דוברת העירייה: הכל נעשה לפי עקרונות הברזל של אתיקה ואמינות. דליפה באילת, כתבה מאת אורן פרסיקו מאתר "העין השביעית", 03.04.2008.

 

אזכורים נוספים

 

 ● הערך "ערב ערב" באתר ויקיפדיה: , מאתר "ויקיפדיה" ישראל.

 

● ד"ר אריה קיזל|, תמורות בתקשורת המקומית בישראל

 

העיתונות המקומית בישראל 2013 קווים לדמותה, עידית מנוסביץ ואזי לב און, שם בעמ' 4

 

 ● אריה קיזל ומירה פוירשטיין, קשר מס' 41, חורף 2011, בצל המרכז, התקשורת המקומית  בפריפריה וסיקור החדשות

 

'ערב ערב' למען הקהילה

 

 ● כעיתון מקומי, רואה לעצמו 'ערב ערב', ערך רב בשמירת וטיפוח הקשר עם תושבי אילת. לצד היותו המקומון המוביל מאז 1962, ובית ההוצאה הגדול בעיר, מפיק העיתון, נותן חסויות, ומממן שורה ארוכה של אירועים ומפעלים קהילתיים, הנה כמה מהם:

 

 ● תרומת כובעים וסווטצ'רים לקורס מדריכים מבי"ס בגין יולי 2016

 

 ● תרומת סווצ'רים עבור גיחה של כיתה ט2 בבי"ס בגין פברואר 2016

 

 ● יום התרמה לעמותת 'לתת באילת', ברדיו 'קול הים האדום': ספטמבר 2012

 

 ● תרומת סלי מזון לפסח לעמותת 'לתת באילת', לכתבת וידיאו בנושא: גיליון 2543, 29.3.12

 

 ● הפקת שבוע ההנחות הגדול של אילת 2, לכבוד יום אילת, פברואר 2011. הפקת שבוע האוכל 2 של מסעדות אילת – גיליון מיוחד 'מה נשמע גורמה'. לתפריטי המסעדות המשתתפות, נובמבר 2011.

 

 ● 'ערב ערב' יוזם ומפיק במשותף עם ארגוני הסביבה, את ההפנינג להצלת חולות סמר שבערבה - אוקטובר 2011. לפאנל בנושא שנערך בתחנת הרדיו 'קול הים האדום', בהשתתפות עורך 'ערב ערב' וממפיקי האירוע, ראובן זלץ: להאזנה לחלק א' של הפאנל

 

להאזנה לחלק ב' של הפאנל

 

 לכתבות בנושא: חדשות היום, אתר ערב ערב, 17.10.11

גיליון 2519, 12.10.11

 

גיליון 2518, 6.10.11 גיליון 2517, 28.9.11

 

 ● רותם נועם, מנכ"ל 'ערב ערב' בראיון תרומה לכבוד יום ההתרמה של רדיו 'קול הים האדום', למען עמותת 'לתת באילת' ו'בית רפאל' - אוקטובר 2011 להאזנה לראיון

 

 ● העסקה שבועית של משתקמי מועדון 'אנוש' באילת, לתשושי נפש, במסגרת עבודות שונות בעיתון. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● אימוץ מועדון העיוורים באילת ומימון נסיעותיהם לחוות הרכיבה הטיפולית בערבה. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● תרומת מיטת אשפוז לבית החולים 'יוספטל', במסגרת נשף התרמה שארגנה אדודת ידידי בית החולים. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● הפקת שבוע האוכל של מסעדות אילת – 'לה שף'. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● הפקת שבוע ההנחות הגדול של אילת, לכבוד יום אילת, פברואר 2010. לכתבה בנושא: , גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● 'ערב ערב' הקים ומימן את מפעל ליגת 'ערב ערב בכדורסל', שפעלה תחת חסותו במשך אחת עשרה שנים. אלפים מתלמידי בתי הספר היסודיים בעיר שיחקו והתפתחו בליגה זו לאורך השנים. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● הפקת שני נשפים שנתיים למען הצלת המרכז לנפגעות תקיפה מינית באילת. שנערכו במלון הנסיכה. באירועים אלו נטלו חלק בהתנדבות מיטב האמנים ואנשי תקשורת וחכ"ים שנרתמו למען המטרה. לכתבה בנושא: גיליון 2226, 2.3.2006

 

 ● לכתבה בנושא: גיליון 2169, 27.1.2005

 

 ● אימוץ שנתי של כיתות היוצאות לגדנ"ע (מימון חולצות קורס). 'ערב ערב' אימץ ליגת כדורגל שכונתית הפועלת בבי"ס 'אופיר' והעניק חולצות לעשרות הילדים הפעילים בליגה. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● במשך שנים הפיק 'ערב ערב' את תחרות 'נער ונערת אילת', שנערכה בשיתוף מועצת הנוער העירונית, המתנ"ס ועיריית אילת. תחרות ממנה יצאו יפות מקומיות רבות אל עולם הפרסום והזוהר הארצי ואף זכו בתחרויות ארציות חשובות (הדוגמנית ישראלה אבטאו למשל). לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● 'ערב ערב' הפיק והיה הגורם הדומיננטי במאבק 'הצילו את הדקלים' - מאבק להצלת דקלי הדום הצפוניים בעולם, שאמורים היו להיפגע מהכוונה להעתיק את שדה התעופה של אילת לאיזור 'עין עברונה'. נכון להיום, הדקלים ניצלו והתוכניות הוקפאו. לכתבה בנושא: גיליון 2071, 27/2/03.

 

 ● 'ערב ערב' הפיק ונתן חסות להפנינג 'הצילו את מפרץ אילת' - הפנינג 'ירוק' שקרא למלחמה בכלובי הדגים המזהמים את המפרץ. המלחמה בנושא נשאה פרי וכלובי הדגים הוצאו בשנת 2008 מהמפרץ. 'ערב ערב' הפיץ במשך שנים, בכל החטיבות והתיכונים באילת, אלפי יומני תלמיד מהודרים, חינם אין כסף לרווחת התלמידים. לכתבה בנושא: גיליון מס' ,מיום ,

 ● תרומת עשרה גלשנים מדגם 'אלוהה' לחניכי מועדון השיט בעיר. לכתבה בנושא: , גיליון מס' ,מיום ,

 

 ● הענקת חסויות לאירועי תרבות הקשורים בקידום ובטיפוח בני נוער כמו 'ערב להקות צעירות', וכן הקמת מדור הנוער ג'וניור (בעריכת מירב לוי, שעורכת את המקומון הנוסף מבית 'ערב ערב' – 'מה נשמע'), המרכז את הפעילות וחיי החברה של בני הנוער הלומדים בתיכונים ובחטיבות הביניים באילת.

 

כתבות עצמיות שפורסמו לאורך השנים בגיליונות 'ערב ערב'

 

 ● כתבה המתפרסמת באתר החרדי 'כיכר השבת' אודות המגזין לבית היהודי מבית 'ערב ערב' - 'השבת באילת' השבת הגיעה לאילת מאת שחר קליין 15.1.17 

 

 ● השקת  המגזין החדש מבית 'ערב ערב' - 'השבת באילת' - ירחון לבית היהודי באילת 'מה נשמע', גיליון 433, 3.3.16

 

 ● השקת השבועון החדש 'עד הבית' בשאטו עיר המלכים'ערב ערב' גיליון 2703, 29.10.15

 

 ● לכבוד יום הולדתו ה-53, 'ערב ערב' מכריז על מהפכת תפוצה שתביא אותו לקהלים חדשים: החל מהשבוע יודפס 'ערב ערב' באלפי עותקים נוספים. קווי חלוקה חדשים וחינמיים הושקו בכל בתי המלון בעיר, וב-19 יישובי חבל אילות והערבה התיכונה. גיליון 2688 8.1.15

 

 ● שותפי פרימיום -'ערב ערב' ו'זאפ דפי זהב' חוברים במיזם אינטרנט אילתי חדש גיליון 2661 3.7.14 'ערב ערב באילת' חוגג 52 להיוסדו, מנכ"ל העיתון, עו"ד רותם נועם בטור אישי. גיליון 2642, 20.2.14

 

 ● התפוח לא נופל רחוק מהעץ: הם גדלו בתוך מערכת עיתון 'ערב ערב' ועוד לפני שלמדו לקרוא עיתונים הם בעיקר קרעו אותם- זיוית נועם אמיתי, סמנכ"ל ורותם נועם, מנכ"ל 'ערב ערב' - מחזיקים כיום במושכות של המקומון הראשון בארץ ומובילים אותו לשיאים חדשים אביבה דקל גיליון 2593, 14/03/2013

 

 ● כל סוף הוא התחלה...ראובן זלץ נפרד מ'ערב ערב' כמעט רבע מאה אחרי שנחת בעיתון 'ערב ערב' צלם צעיר ונמרץ שהגיע מהולנד הרחוקה, החליט לאחרונה ראובן זלץ, מי שהפך לימים לעורכו המיתולוגי השנוי במחלקת של העיתון, לתלות את העט, להיפרד מהדפים, המחשב והלחץ ולצאת לדרך חדשה מירב לוי דיאמנט גיליון 2569, 27/09/2012

 

 ● יצחק נועם מייסד העיתון, עו"ד רותם נועם מנכ"ל העיתון וכתבת העבר רחלי אבידוב, נפרדים מראובן זלץ, העורך המיתולוגי של 'ערב ערב', לאחר כמעט רבע מאה, מה שמחייב כמה מילות סיכום. ותודה אחת גדולה רותם נועם, גיליון 2569, 27/09/2012

 

 ● מירב לוי, עורכת המקומון 'מה נשמע באילת', נפרדת מעמיתה ראובן זלץ, עורך 'ערב ערב' גיליון 254, 27/9/12

 

 ● 'ערב ערב' חוגג יובל שנים: פועה ויצחק נועם בראיון לרגל יובל ל'ערב ערב': , כתבת וידיאו, פברואר 2012

 

 ● ותיקי העיתון מספרים - חלק א' כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2537, 16.2.12

 

 ● ותיקי העיתון מספרים - חלק ב' כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2537, 16.2.12 ותיקי העיתון מספרים - חלק ג' כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2537, 16.2.12

 

 ● עובדים וקוראים כותבים: כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2538, 23.2.12

 

 ● כך היינו - תמונות מארכיון התמונות של העיתון לאורך השנים: כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2538, 23.2.12

 

 ● פרויקט גמר לתואר ראשון שבחן לעומק את עיתון 'ערב ערב', זכה בשבוע שעבר בציון הגבוה ביותר ובמקום השני בפרס הצטיינות, בתחרות בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון. פרס הצטיינות לתחקיר על 'ערב ערב'גיליון 2502 16.6.11

 

 ● פעם היינו: לרגל הכניסה לשנת היובל,ראיון עם מייסדי העיתון, פועה ויצחק נועם, על השנים הראשונות של העיתון הוותיק בישראל. ראיון עם מייסדי העיתון על שנותיו הראשונות, גיליון 2494, 21.4.2011

 

 ● רותם נועם, מנכ"ל העיתון, מראיין את הוריו, פועה ויצחק, על אילת של שנות החמישים והשישים ראיון לכבוד 62 לשחרור אילת, 'ערב ערב', גיליון 2493, 14.4.11

 

 ● כשהווירטואליה פוגשת את המציאות: הם הכירו על מסך המחשב. היא עשתה לו 'לייקים', הוא שלח לה נשיקה וירטואלית פלוס תמונה, והאהבה פרחה לה. עכשיו הם נשואים באושר מסתבר שבעידן האינטרנט, ל'פייסבוק' ולאתרי ההיכרויות יש עדנה. שלושה סיפורי אהבה אינטרנטיים. ספיישל יום האהבה. מירב לוי דיאמנט למערכת 'ערב ערב', גיליון 2484, 10/02/2011

 

 ● אתר האינטרנט החדש שלנו פורץ אל עולם הווידיאו ומתחדש בחדשות יומיות שוטפות . מהיום, גולשים יום יום. אנטי פתי, רותם נועם למערכת 'ערב ערב', גיליון 2465, 29/09/2010

 

 ● מתחילים מחדש. אם מישהו חשב שיש גיל להתחלות חדשות שישכח מזה. פועה ואיציק נועם הם ההוכחה לכך שאף פעם לא מאוחר מדי להתחיל מחדש. בגיל שאחרים יוצאים בו לפנסיה, הם פתחו את המרכז האילתי לרפואה משלימה - 'מיסטי טבע'. היום הם עובדים במרץ, נהנים מעשייה חדשה וצוחקים בכל בוקר מהגיל. פועה ויצחק נועם בראיון על פרק ב' בחייהם. 'ערב ערב' גיליון 2205, 6.10.2005.

 

 ● ים של אהבה: יום האהבה חלף לפני רגע. ואתם עדיין לבד?. 'ערב ערב' מתגייס למאבק בבדידות. ומכריז על השקתו של אתר ההכרויות החדש של אילת והערבה. קבלו את כתובת האינטרנט שתשנה את חוקי המשחק. www.seaoflove.co.il. כי גם לכם מגיע להתאהב עוד הערב. רותם לב נועם למערכת 'ערב ערב', גיליון 2172, 17.02.2005.

 

 ● חלום חייו: בגיל שבו רוב בני האדם כבר שקעו מזמן בפנסיה. איציק נועם מגשים את חלום חייו. ולא, זה לא הולך להיות ראיון אובייקטיבי. אני מראיין את האיש שקיבל אותי לעבודה. האיש שכל חייו ראיין אחרים. חוצה לראשונה את הקווים ומתיישב לענות על כל השאלות. גם האישיות ביותר. קבלו אותו הכי נקי שיש. בגלגולו הטבעי כתבה מ'ערב ערב', גיליון 2168, 20.1.2005

 

 ● 2121 גיליונות, 42 שנים, 44 עובדים, מאות סקופים, אלפי אירועים ועיתון אחד. "ערב ערב" חוגג 42 וזאת בהחלט סיבה למסיבה. מספר מילים חדשותיות על עיתון מקומי שהפך לאייקון עירוני. כתבה מ'ערב ערב' , גיליון 2121. 19.2.2004

 

 ● הוא משלנו: שנים אחרי שעזב את אילת לטובת לימודי תואר שני במרכז הארץ, מונה לאחרונה, רותם לב נועם בן אילת, עורך 'ערב ערב' לשעבר, לעורך מגזין ארצי. כתבה מ'ערב ערב', גיליון 2106, 6.11.2003

 

 ● 'ערב ערב' הדופק של העיר 41 שנים, 2070 גיליונות ו-46 עובדים, אלו הנתונים שהופכים את ''ערב ערב'' לאחד המפעלים המשפחתיים המובילים באילת. מה שהתחיל כדף נייר מקופל לשלוש עם כמה הודעות על סרטי השבוע ושעת משחק הכדורגל, צמח עם השנים במקביל לצמיחתה של אילת.''ערב ערב'' חוגג השבוע יומולדת ואנחנו לוקחים אתכם להצצה אל מאחורי הקלעים. העבודה, האקשן וההווי של שעות הלילה המאוחרות. כתבה מ'ערב ערב', גיליון 2070, 20.2.2003.

 

אירועים משרדיים

 

 ● ערב גיבוש משרדי בהשקת השבועון החדש 'עד הבית''ערב ערב' גיליון 2703, 29.10.15

 

 ● לכבוד 52 שנים לעיתון 'ערב ערב', יצא המנכ"ל, עו"ד רותם נועם, לקרוא גיליון בגובה 12,000 רגל מעל מפרץ אילת (כתבת וידיאו) גיליון 2643, 27.2.14

 

 ● 'ערב ערב' בטיול למנרה בצפון 1-2.3.13

 

 ● 'ערב ערב' חוגג 51 שנות הוצאה לאור, בארוחת בוקר במסעדה. עו"ד רותם נועם, מנכ"ל העיתון, מברך את העובדים ואת אביו, יצחק נועם, מייסד העיתון, לרגל יום הולדתו ה-82, שחל ביום הולדתו של העיתון. 19.2.13. צפו בכתבת וידיאו

 

 ● עובדי 'ערב ערב' לא נתנו לחג הפורים לעבור על פניהם - כנסו לוידיאו מחופש במיוחד: מרץ 2012

 

 ● יובל ל'ערב ערב' - שלב החגיגות וטקס עובדים מצטיינים: - יום כיף בהילטון מלכת שבא

 

 ● כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2538, 23.2.12 תמונות מיום הכיף בהילטון מלכת שבא אילת: - יום כיף בהילטון מלכת שבא

 

 ● כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2538, 23.2.12 חלוקת תעודות הוקרה לעיתונאים וותיקים: - יום כיף בהילטון מלכת שבא

 

 ● כתבה ב'ערב ערב' גיליון 2538, 23.2.12 יצחק נועם, מייסד "ערב ערב" חוגג גבורות, ו"ערב ערב", העיתון שהקים, חוגג עמו 49 שנות הוצאה לאור. באירוע משרדי במסעדת פסטורי באילת. והיו גם עובדים מצטיינים. "ערב "ערב באילת" חוגג 49 שנה

 

 ● כתבת וידיאו - אירוע משרדי, פברואר 2011 מאתר "ערב ערב ", 21.2.2011. "ערב ערב באילת" חבר לחברת "תות תקשורת", מבית היוצר של הקאוצ'ר אלון גל, שהעבירו שתי סדנאות, אחת בתקשורת ואחת בגיבוש צוותי, ללקוחות ועובדי המערכת. והיה כמובן גם כיבוד עשיר. ""ערב ערב באילת" בערב גיבוש עם סדנה של 'תות תקשורת' מבית אלון גל

 

 ● כתבת וידיאו אירוע גיבוש משרדי,19.8.2010. מערכת "ערב ערב" נפרדת מהכתבת רחלי אבידוב, שעוזבת את אילת: "מערכת "ערב ערב באילת" נפרדת מהכתבת רחלי אבידוב, שעוזבת את אילת.כתבת וידיאו, 1.7.2010

 

 ● סנוב, במסיבת ספא כבר היית? 'ערב ערב' חוגג 45. ""ערב ערב" חוגג 45 ביום ספא מפנק", כתבה - אירוע משרדי, פברואר 2007 מאתר "ערב ערב באילת", 22.2.2007.

שתפו את הכתבה בפייסבוק