הפועל אילת אלופת טורניר אילת

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: יהודה בן יתח ● 14/9/2023 16:32 ● ערב ערב 3137
תואר ראשון העונה להפועל יוסי אברהמי אילת, שניצחה ביום שלישי השבוע את הטורניר הביתי לזכרם של אודי סגל ומוטי אמסלם ז''ל ● אילת זכתה בתואר לאחר שניצחה בגמר את יריבתה מהדרום הפועל ב''ש/ דימונה 69:66 ● קפטן הקבוצה טיירוס מגי זכה בתואר ה- MVP ● במסיבת עיתונאים שקדמה לטורניר הכריזה אילת על כוונותיה הברורות לעונה הקרובה- להתברג בצמרת הליגה
הפועל אילת אלופת טורניר אילת
''בנינו אמנם קבוצה עם 4 זרים בלבד, אבל בחרנו בסגל עם הרבה מוטיבציה'’

ביום שלישי השבוע חתמו שחקני הפועל יוסי אברהמי אילת בהובלתו של המאמן מסימילאנו מנטי, על תואר ראשון לעונת המשחקים הנוכחית, כשניצחו את טורניר אילת לזכרם של אודי סגל ומוטי אמסלם ז"ל. בדרך לזכייה גברה אילת במוקדמות על גליל עליון 83:84 לאחר משחק מותח, ובשלב הגמר אליו העפילה הפועל ב"ש/ דימונה, גברו שחקני של מנטי על היריבה הדרומית בתוצאה 69:66
במשחק על המקומות 3-4 ניצחה גלגל עליון את הדאבליסטית הקפריסאית א.א.ק לרנקה 77:89.
קפטן הפועל אילת, טיירוס מגי זכה בתואר ה-MVP של הטורניר.
בכך מאותת אילת על כוונותיה להמשך עונה מוצלחת

 

המטרה- להתברג בצמרת


במסיבת עיתונאים לפתיחת העונה שקיימה הפועל יוסי אברהמי אילת במוצ"ש, במלון דן, הודה יו"ר האגודה טל פנחס לנותני החסות ובראשם ליוסי אברהמי נותן החסות הראשי שהולך עם הקבוצה זו השנה הרביעית ברציפות. פנחס לא הסתיר את הכוונה הברורה של האגודה לחזור ולהתמקם בצמרת הטבלה. לשאלת בחירת המאמן הזר זו השנה השנייה ברציפות, אמר: "לצערנו לא מצאנו מאמן שרצה לקחת על עצמו את המחויבות שחלק ממנה היא הצורך לגור באילת. זה משמעותי מבחינתנו. מאמן שמאמן באילת צריך לגור באילת, לחוות את אילת, להיות זמין באילת וזו ההחלטה העיקרית שלנו". בהזדמנות זו ברך היו"ר את המאמן מנטי ואת המנהל המקצועי ניקולה לונצ'ר על הצטרפותם למועדון.

לשאלת השחקנים הישראלים, שמרביתם חסרי ניסיון, גיבה פנחס את החלטת המאמן והמנהל המקצועי לונצ'ר והבהיר: "בנינו יחד את התוכנית המקצועית. בנינו סגל של ישראלים, צעירים אמנם, אבל בעלי פוטנציאל גדול, שאני בטוח ומאמין שיעשו אצלנו את קפיצת המדרגה להפוך לשחקנים מובילים בליגת העל ואיתם נסחוף את כל הקבוצה". בשאלת השחקנים הזרים הבהיר פנחס כי בעונה הקרובה הוחלט שבאילת ישחקו ארבעה שחקנים זרים ולא חמישה כמותר בליגה.

המאמן המקצועי ניקולה לונצ'ר הודה לאילת על ההזדמנות ואמר: "בנינו מיקס מעניין של שחקנים צעירים יחד עם שחקנים מנוסים. המטרה שלנו היא לגדול ולהתקדם במהלך העונה. יש לנו מאמן נהדר, צוות מצוין כך שיש לנו את כל הכלים".

לשאלת הרכב הקבוצה אמר המאמן מסימילאנו מנטי: "כל השחקנים חייבים להרגיש שהם חלק חשוב בקבוצה. אנחנו רוצים לתת הזדמנות לצעירים. בנינו אמנם קבוצה עם 4 זרים בלבד, אבל בחרנו בסגל עם הרבה מוטיבציה. מצד אחד ישראלים צעירים, מצד שני זרים שמכירים את הליגה ועם רעב להצליח".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש