היסטוריה בכדורגל - משחק רישמי ראשון בקריית הספורט

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: מירב לוי דיאמנט ● 14/9/2023 16:31 ● ערב ערב 3137
לאחר שנת פעילות ראשונה מוצלחת של אגודת הכדורגל בני אילת במגרשי קריית הספורט, אתמול (ד') התקיים המשחק הרשמי הראשון על המגרש הסינטטי בקריה ● לא לפני שהושגו כל אישורי הבטיחות הנדרשים ומולאו כל הדרישות ● המנצחת במשחק הגביע שחנך את קריית הספורט במפגש בין בני אילת להפועל שגב שלום מליגה ב' תעפיל לשלב הבא ● ''ההתרגשות גדולה'', אמר השבוע חבר ההנהלה תותי נופי והודה לצוות קריית הספורט על עבודה מאומצת שהביאה לתחילת המשחקים הרשמיים
היסטוריה בכדורגל - משחק  רישמי ראשון בקריית הספורט
המגרשים הדנדשים מחממים את הלב

בשנת הפעילות שעברה יצאו לדרך האימונים על מגרשי הדשא בקריית הספורט העירונית. כבר אז היה ברור לכולם כי למעט אימונים, לא ניתן יהיה לקיים על המגרש משחקים רישמיים מאחר ולא כל הדרישות מולאו. במשך השנה האחרונה עבדו אנשי קריית הספורט ולא בקלות על השלמת כל החסר ועל עמידה בכל הדרישות על מנת שכבר בתחילת העונה הנוכחית תוכל קבוצת הבוגרים של בני אילת לארח קבוצות למשחקי הבית הרישמיים על מגרשי הכדורגל המצויינים שהוקמו ברמה בינלאומית בקריית הספורט.
אמרו וגם עשו. אתמול, יום רביעי, התקיים המשחק הרשמי הראשון על המגרש הסינטטי בקריית הספורט. לאחר שבני אילת עלתה אוטומטית שלב, בעקבות אי הופעתה של הפועל ערערה למשחק הגביע בשבוע שעבר (קשיים תקציביים), פגשה אתמול בני אילת בשלב השני של הגביע את הפועל שגב שלום גם היא מליגה ב'. תוצאת המשחק אמנם טרם הוכרעה עד לסגירת הגיליון, אך כבר ברור כי המנצחת במפגש תפגוש בשלב הבא את המנצחת במפגש בין מ.כ. ירושלים המועמדת לעלייה מליגה ב', לבין בני אשדוד הוותיקה בליגה. כך או כך, בהנהלת בני אילת לא הסתירו אתמול את ההתרגשות הגדולה לנוכח המשחק הרשמי הראשון בקריית הספורט. "יש לנו קריית ספורט יפהפייה ברמה בינלאומית ומגרשים שלא היו מביישים קבוצות בחו"ל", אמר השבוע חבר הנהלת בני אילת תותי נופי והודה לאנשי קריית הספורט על העבודה המאומצת בדרך להשגת כל האישורים. "בין השאר הותקנה גדר בטיחות נוספת בחזית הטריבונות, נסגר מתחם חדרי ההלבשה והדשא מטופל ברמה הכי גבוהה".

לקראת משחק הגביע הצליחה מכבי בני אילת בניצוחו של המאמן איברהים אבו רקייק להשלים כמעט את כל סגל הקבוצה כשהיא מברכת על חזרתם הביתה של השחקנים האילתים: עומר מזרחי (מגן ימני), איתי שטלונג (מגן שמאלי) וזוהר שיפמן (קשר אחורי). 

לשאלה האם המטרה המוצהרת העונה היא לעלות בחזרה לליגה א', אמר תותי נופי: "אין ספק שנשמח לעלות חזרה לליגה א'. לפני שלוש שנים עלינו בלי הצהרות רק עם עבודה קשה ולכן גם הפעם אנחנו לא מצהירים אלא עובדים".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש