עשה עלייה מאירופה - הקמין

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 20/11/2021 07:42 ● ערב ערב 3043
אין משהו מושלם יותר בחורף, מחמם את הלב ואת הנפש (לא רק את הגוף) ומעניק אווירה מושלמת מאשר קמין בבית, סביבו תשב כל המשפחה ותתמוגג ♦ מסתבר שמה שטוב באירופה, עובד נהדר גם בישראל ולא רק כגוף חימום, אלא בעיקר כאלמנט סופר עיצובי
עשה עלייה מאירופה - הקמין

זה מפנק, מחמם, מרכז סביבו את המשפחה ויותר מכל הוא סופר עיצובי- הקמין. מה שבעבר הלא ממש רחוק היה נחלתם של בעלי האמצעים בלבד, עשה בשנים האחרונות עליה גם לארץ ופרץ לשוק העיצובי במגוון אפשרויות של גודל, צורה וחומרי בערה- גז ביו אתנול וחשמל. כל שעליכם לעשות הוא להחליט מה אתם מעדיפים ולא פחות חשוב, למצוא את המקום בו תמקמו אותו, להשוות מחירים (אם זה מעניין אתכם) ותוכלו גם אתם ליהנות מחוף רומנטי וחמים במיוחד.
קמין הגז מתאים בעיקר לבתים הפרטיים, שכן בדגמים מסויימים יש הכרח ביצירת גומחה בקיר והוצאת העשן באמצעות ארובה החוצה. אלא שגם לזה נמצא פתרון בשנים האחרונות וכיום תוכלו למצוא בשוק קמיני גז שאינם מצריכים ארובות. היתרון של קמין גז שההדלקה שלו פשוטה ומתבצעת על ידי לחיצה על כפתור ואם יש לכם חיבור לגז, ובכל בית יש כזה, תוכלו לחבר את הקמין ונגמר הסיפור. החימום נעים, ייבוש האוויר מינימאלי והעיצובים מדהימים.

 

קמין הגז מתאים בעיקר לבתים הפרטיים, שכן בדגמים מסויימים יש הכרח ביצירת גומחה בקיר והוצאת העשן באמצעות ארובה החוצה


מנגד, ישנם קמיני החשמל של הדור החדש הפועלים על טכנולוגיית הלד ומנורות שמדמות עצים לוהטים. ההתקנה של קמין החשמל פשוטה ביותר. כל שעליכם לעשות הוא לחבר את הקמין לנקודת חשמל ובזה נגמר העניין. הוא לא יוצר עשן ומי שאוהב את ריחות העץ הבוערים או אוהב לשמוע את פצפוץ העץ הנשרף, ייאלץ להסתפק במקרה הזה רק בלוק ההורס ובחום שמתפזר בבית ומזכיר חום של מפזר חום. במקרה של קמין חשמלי, אין צורך לקושש עצים, אין צורך לנקות ושלא נשכח את העובדה שקמין חשמלי הרבה יותר בטוח מקמין גז.
קמיני הביו אתנול מבוססים על חומר בערה נוזלי המופק ממקורות צמחיים ומספקים בקמין אש חיה גם אם אין בו עצים. החומר אינו רעיל, הבערה אינה מייצרת עשן או פיח ואת כל הנלווים לכך, ועל כן לא צריך ארובה. ההפעלה דיגיטלית ובטוחה לשימוש.
כל שנשאר לכם הוא לבחור מה הכי מתאים לכם, לבחור את המיקום האידיאלי שיהפוך לכם את הסלון לוואו ותתחדשו.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש