דלתות רשפים מקדמות את הטרנד החדש בעיצוב: דלתות קו אפס

מאת: ● 20/11/2021 08:51 ● ערב ערב 3043
אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בעיצוב הבית הוא הסגנון המודרני, המאופיין במראה מינימליסטי ♦ מגמה זו משפיעה גם על עיצוב הכניסה לבית, שהמטרה היא ליצור בחלל הכניסה קווים נקיים, אלגנטים ואסתטים ♦ קבלו דלתות כניסה מעוצבות ונסתרות
דלתות רשפים  מקדמות את הטרנד  החדש בעיצוב: דלתות קו אפס

דלתות רשפים, המתמחה בעיצוב וייצור דלתות כניסה יוקרתיות לבית,  מרחיבה בימים אלה  את קולקציית הדגמים :  להתקנה ב- "קו אפס". מדובר בדלתות המותקנות במישור אחד עם הקיר (חיצוני או פנימי),  ללא משקוף ועם צירים סמויים, כ"דלתות נסתרות", היוצרות אשלייה של פתח כניסה גדול במיוחד ומראה מנימליסטי, נקי,אלגנטי ויוקרתי. 
הדלתות המותקנות בקו אפס בטיחותיוית, אקוסטיות ומגיעות במגוון רחב של גימורים יוקרתיים לבחירת הלקוח, בניהם: עץ, אלומיניום, H.P.L, פליז וחומרים מורכבים נוספים. כמו כן ניתן לבחור את הדלת במגוון רחב של צבעים וסגנונות שונים: מודרני, קלאסי, כפרי, סגנון יפני  ועוד.
הדלתות מיוצרות בהתאמה אישית, בהתאם לגודל פתח כניסה וחיפוי הקיר וניתן לקבל אותן בכנף אחת, כנף וחצי או כנף כפולה. 

 


לבחירה בדלת קו אפס יתרון עיצובי מובהק המתאים למגמה העיצובית של מינימליזם ובחירה בקווים נקיים. הדלתות מותקנות במישור אחד עם הקיר, המשקוף סמוי והצירים נסתרים. הדלת יוצרת מראה אחיד עם הקיר ונוצר מראה הרמוני, אסתטי  ואשליה של פתח כניסה גדול במיוחד. כמו כן  ניתן לחפות את כל הקיר בכניסה לבית בחיפוי זהה בהמשך לחיפוי הדלת, דבר שיוצר מראה עיצובי מרהיב לעין,  מגדיל את גודל הכניסה לבית. דלתות קו אפס הינם הבחירה המועדפת היום לכניסות הבתים של אדריכלים ומעצבים רבים.

מחיר לצרכן כולל מע"מ : החל מ- 30,000  ש"ח.
כולל הובלה והתקנה.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש