שיפור קל במצבה של כתת אומץ בגולדווטר

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 19/11/2021 18:24 ● ערב ערב 3043
שבוע לאחר שהשביתו יום לימודים בניסיון לשפר את מצבה של כתת אומץ בשכבת י'א בה לומדים ילדיהם ● מדווחים השבוע ההורים כי במהלך השבוע החולף נרשם שיפור מסוים במצבה של הכתה ● לדברי ההורים, מחנכת הכתה חזרה, יש כבר שתי מתרגלות ובכל מקרה, הם טוענים, כי עדיין יש יותר מדי שעות חופשיות במערכת
שיפור קל במצבה של  כתת אומץ בגולדווטר
''אין ספק שבעירייה מנסים לעזור''. הפגנת ההורים מול משרדי מינהל שח''ק בשבוע שעבר

לפני שבוע החליטו הורים לתלמידים בכתת אומץ בשכבת י'א בבית הספר גולדווטר להשבית יום לימודים. הם לקחו את ילדיהם והתמקמו מול משרדי מנהל שח"ק בעירייה. רק לאחר שראש מנהל שח"ק, הד"ר דרורי גניאל הסכים להיפגש עם נציגות הורים, שמע באופן ישיר את טענותיהם ואף הבטיח להם לעזור במציאת פתרונות, עזבו ההורים את המקום. 
השבוע, דיווחו ההורים כי חל שיפור יחסי במצבה של הכתה. "אין ספק שבעירייה מנסים לעזור", אמר השבוע אהרון טליאס, אב לילד בכתה שמוביל את המאבק על שיקום הכתה. לדברי ההורים, מאז השיחה עם דרורי גניאל חזרה ללמד בכתה באופן פרונטאלי המחנכת ששובצה בתחילת השנה וגם נמצאו שתי מתרגלות שכבר מתפקדות בכתה ומסייעות לתלמידים.
"ועדיין מצב השעות החסרות בכי רע", אומר טליאס ומספר על שעות רבות שחסרות במערכת, לטענתו, בשל מחסור חמור בכוח אדם. "הילדים שלנו לומדים לא בכתה רגילה, אלא בכתה שאמורה לעטוף אותם ולסייע להם בדרך להצלחה בבגרויות", מזכיר טליאס ומבהיר, "נכונות לעזור יש, לא נשתוק ולא ננוח עד שהכתה הזו תחזור לתפקד כמו שהיא אמורה ותביא את הילדים שלנו להצלחות".

'ערב ערב' ימשיך לעקוב.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש