הגולשת האולימפית קטי ספיצ'קוב ספורטאית השנה של הפועל

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 27/10/2021 17:40 ● ערב ערב 3040
בטקס הפרסים היוקרתי של הפועל שהתקיים בתחילת השבוע שעבר, זכתה הגולשת האולימפית מאילת קטי ספיצ'קוב בתואר - ספורטאית השנה של הפועל ● ספיצ'קוב אמנם התאכזבה מהמקום השישי במשחקים האולימפיים בטוקיו, אבל בהפועל יודעים להעריך את ההשקעה, היכולת ואת הקמפיין האולימפי אותו סיימה כסגנית אלופת העולם
הגולשת האולימפית קטי ספיצ'קוב   ספורטאית השנה של הפועל
קטי ספיצקוב מקבלת את פרס מצטיינת הפועל

הגולשת האילתית קטי ספיצ'קוב אמנם לא עמדה בציפיות של עצמה באולימפיאדה האחרונה בטוקיו, אבל עובדה זו לא הפריעה לוועדה המקצועית של הפועל לבחור בה לספורטאית השנה, לצדו של הגולש האולימפי יואב כהן, שסיים במקום הרביעי באולימפיאדה, וזאת בזכות היכולת הגבוהה שגילתה לאורך כל הקמפיין בדרך לאולימפיאדה, קמפיין אותו סיימה כסגנית אלופת העולם. 

על הזכייה בתואר אמרה ספיצ'קוב: "מאוד מרגש להיות ספורטאית השנה של מרכז הפועל. אף פעם לא זכיתי בתואר המכובד הזה. אמנם לא הייתה לי שנה מדהימה אבל אני מסיימת כעת עם טעם טוב לפני תחילת המעבר מגלשן הניל פרייד לגלשן הפויל האולימפי החדש והתחלת הקמפיין לקראת אולימפיאדת פריז 2024".
לשאלה איך היא מסתדרת עם דגם הגלשן החדש, אמרה ספיצ'קוב: "גלשתי עליו שלוש פעמים. הוא מאוד מיוחד וכיפי אבל אני יודעת שגם יהיו קשיים כמו הקושי לעלות במשקל ולמידת הטכניקה על מנת להצליח, אבל אני אקח את כל האתגרים האלו באהבה".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש