פתיחה טובה לספיצ'קוב בגביע העולם

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 27/1/2023 03:01 ● ערב ערב 3104
פתיחה מצויינת לנבחרת הנשים בגלישה בתחרות גביע העולם בלנזרוטה ● בתום יום התחרויות הראשון ארבע נציגות ישראליות ממוקמות בחמישיה הראשונה ● קטי ספיצ'קוב מדורגת שלישית לאחר היום הראשון והכל עוד פתוח
פתיחה טובה לספיצ'קוב בגביע העולם
יום ראשון מוצלח. נבחרת ישראל בגלישה ● צילום: יהונתן נוייברט איגוד השייט בישראל

התחרות הראשונה של השנה נפתחה עבור נבחרת הגלישה של ישראל השבוע בתחרות גביע העולם בלנזרוטה. ציפיות רבות תולים בארץ בקבוצת הגולשות של מאמן נבחרת הנשים שחר צוברי, ביניהן הגולשת האילתית קטי ספיצ'קוב ששמה לה למטרה ברורה לחזור לסיבוב נוסף באולימפיאדה הבאה, משימה לא פשוטה עבורה בהתחשב בעובדה כי בזמן שהיא השקיעה מאמצים רבים בהכנות ובהשתתפות באולימפיאדה האחרונה, יריבותיה כבר עברו הרבה לפניה לגלוש ולהתאמן על דגם הגלשן האולימפי החדש. כך או כך, לאחר הפסקה קצרה לאחר האולימפיאדה, קטי לחצה על הגז והיום היא כבר חוזרת לצמנרת הגלישה.
את יום התחרויות הראשון בלנזרוטה פתחו הנשים בצורה מצויינת כשארבע מתחרות מישראל התברגו בחמישייה הראשונה. שרון קנטור סיימה את ארבעת מקצי הגלישה ביום הראשון כשהיא ממוקמת שנייה כללית ואילו ספיצ'קוב סיימה את היום הראשון מדורגת שלישית עם מקבץ מרשים של מיקומים: 3,3,2, 13. אלא שזה היה רק היום הראשון בתחרות, נכון לעכשיו הכל עוד פתוח כשהתקווה כי קטי תצליח לסלול את מקומה לשיוטי הגמר ולמדליה.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת