עם הפנים לליגה

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 1/10/2021 14:05 ● ערב ערב 3036
רגע אחרי שהפתיעו בגדול והעפילו לגמר ליגת ווינר ולמרות ההפסד הצורם בגמר למכבי ת''א 62:92, מיישירה עכשיו הפועל יוסי אברהמי אילת את מבטה לליגה, מנסה להחתים שני זרים שחסרים במכסת השחקנים שלה וחושבת איך לעמוד בעומס של שני משחקים בשבוע בשש השבועות הקרובים, כשגם ליגת היורו קאפ בדרך ● ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00 יתקיים משחק מול הפועל תל אביב לזכרו של מוטי אמסלם ז''ל
עם הפנים לליגה
ההפסד צרם אבל אף אחד ביוסי אברהמי אילת לא ממש ציפה לזכות בגביע ● צילום: מתוך עמוד הפייסבוק הרשמי

זה לא נעים להפסיד 62:92 למכבי תל אביב בגמר גביע ווינר, אבל היי, לאף אחד אסור לשכוח שאילת נחשבה לגמרי לסינדרלה של משחקי הגביע והגיעה לגמר אף על פי ולמרות ששיחררה שני שחקנים זרים, למרות שהיא נחשבת לקבוצה הענייה מול קבוצת המיליונים של מכבי תל אביב ולמרות ששחקני אילת נאלצו לעמוד בעומס של 3 משחקים ב– 6 ימים עם 8 שחקנים בכירים בלבד. 
במילים אחרות, ההפסד צרם אבל אף אחד ביוסי אברהמי אילת לא ממש ציפה לזכות בגביע (אם כי ניסים קורים בספורט) וגם לא יהרוס לעצמו עכשיו את הליגה. "אנחנו ממשיכים קדימה", מבהיר השבוע מנכ"ל האגודה אורן אלמוג, שמבהיר כי בקבוצה עושים מאמצים למלא את שורות הסגל עם השחקנים הטובים ביותר והמתאימים ביותר שיוכלו למצוא. על ההפסד למכבי תל אביב אומר אלמוג: "היינו ריאלים. פגשנו קבוצה חזקה, הגענו כבר בלי הרבה כוחות. מבחינתנו זו הייתה הכנה לליגה וזו לא הייתה המטרה".
נכון לעכשיו באילת מיישירים מבט לליגה שתצא לדרך ב– 10/10/21 יום א', במשחק בית מול נס ציונה. שלושה ימים אחר כך כבר יצאו שחקני אילת למשחק החוץ הראשון במסגרת ליגת היורוקאפ האירופאית. "בששת השבועות הקרובים יהיה על השחקנים שלנו עומס של שני משחקים בשבוע. זה לא פשוט, לכן אנחנו גם חייבים לעשות מאמץ למצוא את השחקנים הנוספים להשלמת התמונה", אומר אלמוג.

 

לא שוכחים את מוטי


ועד לפתיחת הליגה הסדירה, ביום ראשון הקרוב ה– 3.10 בשעה 19:00, תארח אילת בבית משחק לזכרו של מוטי אמסלם ז"ל מול הפועל תל אביב. בתחילת המשחק יתקיים טקס קצר לזכרו של מוטי ז"ל ובסיום המשחק יתקיים טקס הענקת הגביע לקבוצה הזוכה. הזדמנות מצויינת להגיע לצפות בקבוצה החדשה ולמהר לרכוש מנויים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש