שרון חיטמן: ''אין שום משבר ואין שום דבר. אני הסמכות המקצועית בבני אילת''

מאת: פיני גניסלב ● 1/10/2021 14:02 ● ערב ערב 3036
שחקן נוער שמעולם לא שיחק בקבוצה בוגרת הציל את בני אילת מהפסד שלישי ברציפות לאחר שכבש את שער השוויון נגד הפועל אשקלון, חמש דקות לסיום ● מאחורי הקלעים מתחיל להיות שמח בבני אילת ● לדברי ההנהלה הבכירה, בוטל המינוי של המאמן שרון חיטמן כמנהל המקצועי במחלקת הנוער ● במקביל, הוחלט בהנהלת הקבוצה לחפש אחר מנהל מקצועי חדש, שיגיע מחוץ לאילת ויהיה אחראי על מחלקת הנוער והצוות המקצועי של כל הקבוצות בבני אילת ● שרון חיטמן, מצדו, מכחיש את הדברים מכל וכל ● ושון בוסקילה עוזב
שרון חיטמן: ''אין שום משבר  ואין שום דבר. אני הסמכות  המקצועית בבני אילת''
Iמימין לשמאל) תומר כהן -כובש שער השוויון במשחק באשקלון ● ''אני לא יודע על סמך מה האנשים מביאים ומפרסמים את השטויות הללו''. חיטמן ● מחפש את דרכו בליגה. בוסקילה

 

בוסקילה עוזב


עוד מאירועי השבוע - שון בוסקילה, השחקן הכישרוני של בני אילת, הושעה על ידי ועדת המשמעת לשבוע ימים בשל התקרית במשחק נגד בני לוד. לאור כך, החליט השחקן לעזוב את בני אילת ולהצטרף לקבוצה אחרת בליגה א'. 
נכון להיום, בוסקילה במשא ומתן עם קבוצת בני לוד ובמידה ואכן כך יהיה , יתכן ונראה את בוסקילה מככב במשחק גביע המדינה במדי בני לוד נגד...בני אילת , שיערך ביום שני הקרוב באילת. משחק ליגה נוסף יערך מחר באילת (יום שיש) בו תתארח באילת את קבוצת הצמרת של מ.כ. חולון הניצבת במקום ה3 בטבלה.
כחלוף שלושה מחזורים מתחילת משחקי ליגה א' בני אילת הצליחה לחלץ נקודה יקרה במשחק חוץ באשקלון, שם סיימה את משחקה עם הקבוצה המקומית בתוצאה 1:1 . את  השער לאילת בדקה ה85  כבש תומר כהן ,שהוא גם בנו של מנכ"ל האגודה יניב כהן. אצל האילתים , הממוקמים במקום ה-13 בטבלה, נעדרו מהמשחק מספר רב של שחקנים פצועים כזהר שיפמן מתואס, ניקולס חוליאן כץ, עילי אטיאס, שון בוסקילה (בהשעיה) וכן שני שחקנים נוספים הנמצאים בבידוד בשל קורונה.  בשל ריבוי הפצועים בקבוצה האילתית, שולבו במשחק שני שחקני נוער, עבורם הייתה זו הופעת בכורה בקבוצה הבוגרת. 
המשחקים הבאים, קשים!
במהלך השבועות הקרובים מצפים לאילתים משחקים קשים, ובהם משחק בית (ביום שישי הקרוב) נגד מ.כ. חולון ומיד לאחר מכן שני משחקי חוץ רצופים נגד מכבי אשדוד ובקעת הירדן. בשל כך, ומאחר ובני אילת זכתה עד כה בנקודה אחת בלבד  מתוך 10 אפשריות, הוחלט בהנהלה לחזק את הקבוצה במספר שחקני חיזוק נוספים, ובמקביל, לשחרר שחקנים שלא הצדיקו את האשראי שניתן להם עד כה.    

 

 חיטמן: "לא קיצצו בסמכויותי"


לאור האירועים שהתרחשו לאחרונה בבני אילת, פנינו במספר שאלות למאמן שרון חיטמן הכתב אורן יחזקאל רשם בשבוע שעבר באתר דאבל פס:  " ...כרגע יש משבר בין ההנהלה לחיטמן ואל תתפלאו אם בקרוב חיטמן ישים את המפתחות וילך הביתה" האומנם?                                                                             עורבא פרח! מאיפה הוא הביא את זה? שטויות במיץ עגבניות.                                       

ש. לדברי הנהלת בני אילת, הם ביטלו לך את המינוי ואת הסמכות כמנהל המקצועי במחלקת הנוער ומעכשיו אתה רק מאמן בקבוצת הבוגרים                                                              
אף אחד לא קיצץ לי בסמכויות. האמת היא, בשל קוצר הזמן שנותר לי , בגלל השעות הרבות שאני מקדיש לקבוצת הבוגרים, עזבתי מרצוני את תחום המקצועי במחלקת הנוער ולא בגלל משהו אחר.                                                                                                                              
האם הבאת מנהל מקצועי חדש מצד הנהלת בני אילת, שיהיה אחראי על כל המחלקות, כולל הצוות המקצועי בצוות הבוגרים, היא מבחינתך חציית קו אדום?                                                        
לא יקרה כזה דבר! אל תמשיך כי לא יהיה דבר כזה. איזה קו אדום? אתה מחפש שאלות קנטרניות. אין שום משבר ואין שום דבר. אני הסמכות המקצועית בבני אילת וחוץ מזה שתדע שכל הפעילות שלי במחלקת הנוער והנערים, היתה כמחווה של רצון טוב מצדי , ללא כל קשר לכסף או לא כסף. אני לא יודע על סמך מה האנשים מביאים ומפרסמים את השטויות הללו.                            

לסיום, אתה אומר שלא יהיה מינוי של מנהל מקצועי חדש בבני אילת                                              

מה פתאום. איך זה יכול להיות? תסביר לי אתה. אגב, שלח לי בבקשה את הכתבה שאמרת שהייתה בשבוע שעבר ב"דאבל פס".

 

ביום שישי הקרוב (1/10) תארח בני אילת את מועדון חולון בשעה 10:45

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש