ייצוגית: בריכת המלון אינה מונגשת

מאת: רותם נועם ● 20/1/2023 05:27 ● ערב ערב 3103
כתב בקשה להכרה כתביעה ייצוגית שהוגש בחודש שעבר בבית המשפט המחוזי בתל אביב, כנגד רשת ישרוטל, מאשים את הרשת כי בריכת מלון ספורט שבבעלותה אינה מונגשת לאנשים עם מוגבלויות המתניידים בכיסאות גלגלים, שעה שהיא אינה מציבה כסאות הידראוליים ייעודיים המאפשרים את כניסת האדם עם המוגבלות לבריכה
ייצוגית: בריכת המלון אינה מונגשת
נאלץ לשבת על שפת הבריכה מבויש. מלון ספורט

מכתב הבקשה עולה, כי המבקש, המוגבל בגפיו, הגיע למלון עם בת זוגתו בבית המלון ספורט באילת, "ולמרבה תדהמתו ולצערו, גילה כי אין באפשרותו להיכנס לשתי הבריכות החיצוניות בבית המלון, בשל מוגבלותו, וכי הוא איננו יכול ליהנות מהן כפי יתר אורחי המלון...הגישה היחידה בכל אחת מהבריכות היא באמצעות מדרגות אנכיות משפת הבריכה אל תוך המים או כל אמצעי הנגשה אחר אשר קבוע בתקנות", נטען בבקשה. "המבקש נאלץ לשבת על שפת הבריכה, מבויש בשל המאורע הקשה...הדבר גרם למבקש עוגמת נפש ומבוכה אל מול בת זוגו ואל מול אורחי בית המלון". עוד נטען כי גם באתר המלון אין התייחסות להנגשת הבריכה בעוד שישנה התייחסות לחדרים מונגשים. בדיקה שערך המבקש במלונות אחרים של הרשת הראתה כי בחלקם צוין כי הבריכה מונגשת, כך שלטענתו יש בכך הודאת בעל דין.
את מספר האנשים שנפגעו מהתנהלות הרשת מעריך המבקש בעשרות אלפים ואת סך התביעה האישית שלן העמיד על 1,500 שקל, ובסך הכל מעל 2.5 מיליון שקל. טרם הוגשה תגובת הרשת לבקשה.
12667-12-22


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש