בשורה לנהגי המוניות בעיר - נאור שי יבואני רכב נחתו באילת!!!

מאת: ניר אמיתי ● צילום: יח"צ ● 29/4/2022 10:54 ● ערב ערב 3066
מעוניינים לעבוד כנהגי מונית אבל לא יודעים מהיכן להתחיל? ● רוצים לרכוש מונית חדשה מבלי להוציא כסף מיותר על עמלות תיווך? ● נאור שי מספקת פתרונות מימון והשכרה עבור נהגי מוניות ברחבי הארץ וכעת גם באילת ● החברה מציעה תנאי מימון נוחים לרכישה, או שירות מקיף ומלא, הפוטר את הנהג מכל הוצאה כספית מעבר למחיר ההשכרה ● כל ההוצאות הנלוות הן על חשבון החברה, לרבות ביטוחים, טיפולים תקופתיים ותיקונים ● כל הפרטים
בשורה לנהגי המוניות בעיר - נאור שי יבואני רכב נחתו באילת!!!

חברת נאור שי החלה את דרכה בשנות ה-90 המוקדמות והיא נחשבת כיום לשחקנית הגדולה והחזקה בתחום ההשכרה, מכירה ושיווק של רכבים. עם השכרת מוניות בפריסה ארצית, צי מרשים של רכבים חדשים ומעל ל-100 נהגים מצפון לדרום, חברת נאור שי חרטה על דגלה להיות הבית של נהגי המוניות בישראל.
    

עכשיו גם לנהגי המוניות באילת יש בית

 

ליהנות מכל היתרונות  


נאור שי מתמחים ביבוא שיווק וטרייד אין רכבים ומוניות חדשות, ומספקים פתרונות לנהגי מוניות ותיקים וכן לנהגים חדשים המעוניינים להיכנס לתחום, בכל רחבי הארץ. החברה מציעה שירות ייחודי של השכרת מונית עם סידור עבודה לנהג, שיכול למעשה לשכור את הרכב לשבוע, לחודש או לכל פרק זמן שירצה. 
בנוסף, החברה אחראית לתפעול הכללי של הרכבים, שבין היתר, כולל טיפולים שגרתיים, תיקונים במוסכים וביטוחים, מה שהופך את חייהם של נהגי מוניות לקלים יותר. אם בעבר, כדי לעבוד בתחום, נהג נדרש לרכוש מונית בסכומי עתק, להתנהל בנפרד מול גופים שונים כדי להשכיר או לרכוש זכות ציבורית (רישיון הפעלת מונית) וביטוחים, הרי שהיום, תודות לשירות שמספקת חברת נאור שי, הנהג מקבל את הכל תחת קורת גג אחת. 
בנוסף, נאור שי מציעה מגוון רחב של רכבים למכירה. היתרון הגדול - חותכים את עמלות התיווך וחוסכים. זו הנקודה שמשקפת יותר מכל את כוחה של נאור שי כחברת יבוא ושיווק, שלמעשה מייתרת את הצורך בסוכנים ומחברת ישירות בין היבואן לצרכן הסופי, שנהנה ממחירים נוחים יותר המאפשרים לו לרכוש רכב משודרג. מדובר בשיתוף פעולה שעושה טוב לכולם.  כמו כן, החברה מבצעת טרייד אין לכל סוגי המוניות: היא קונה רכבים ישנים, ומוכרת רכבים חדשים בזיכוי.

מבחינת צי הרכבים, נאור שי מקפידים על סטנדרטים גבוהים במיוחד ולכן כל הרכבים חדשים עם אחריות, זאת מתוך אמונה שרכב חדש משמעו ראש שקט. עם זאת, במידה וקורות תקלות, הרכבים מופנים למוסכים מורשים בלבד. למעשה, בכל רגע נתון, יכול נהג שוכר להחליף רכב בכפוף לעלויות תפעול וביטוח. החברה מציעה מגוון של רכבים, מבית טויוטה, סקודה ומרצדס, כולל מבחר דגמים היברידיים חסכוניים, וכן גם רכבים המותאמים לבעלי צרכים מיוחדים.

 

 

יותר אפשרויות לאילתים


באילת, עיר התיירות של ישראל, נהגי המוניות עמוסים בעבודה מבוקר עד לילה, ועל אף שמדובר בעיר קטנה, לעיתים נדמה שאין מספיק מוניות כדי לתת מענה לביקוש הרב. עם זאת, עד היום, לאילתים שהיו מעוניינים להיכנס לתחום המוניות, היו מעט מאוד אפשרויות,  שכן מדובר בתחום שסובל מעליות מחירים תכופות. 
בנאור שי זיהו את הצורך ב״שחקן חדש״ בעיר אילת, כזה שיוכל לסייע לנהגים להשתלב באופן מידי בתחום וליהנות מרכב צמוד ומעבודה שוטפת. כמו כן, יש גם תנאי תשלום נוחים וכן מגוון אפשרויות מימון עד 100% (בהתאם ל- BDI ) ובתקופות קשות תמיד תמצאו כאן אוזן קשבת ויד מכוונת שתסייע לכם להתאים עצמכם לכל מצב נתון.  התוצאות, בהתאמה, מדברות בעד עצמן -  הלקוחות של נאור שי מרוצים, הרבה בזכות הניסיון העשיר והלווי הצמוד לאורך כל התהליך עד לקבלת מפתח ורכב מוכן לעבודה. 

תושבי אילת המעוניינים לקבל מידע נוסף על מסלולים המותאמים אישית, מוזמנים לתאם פגישה עם סוכן החברה בעיר, אייל ניסים, מומחה בתחום המוניות, במשכננו החדש והמרווח באילת, כאן תוכלו לקחת את הרכב לנסיעת מבחן וגם על הדרך ליהנות מאספרסו מפנק לצד הבריכה.

אז אם אתם כבר לא יכולים לחכות להתחיל לעבוד ולהרוויח, בואו והצטרפו לבית של נהגי המוניות בישראל.

 

1-700-700-876   053-2583920    050-9428056

 

אבוקדו 11 אילת


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת