טראקנט מאילת נבחרה לאחת מעשר הטכנולוגיות המובילות באירופה ל-2021

מאת: ניר אמיתי ● 6/10/2021 21:01 ● ערב ערב 3037
חברת טראקנט אנטרפרייז, הנסחרת בבורסה בתל אביב, נבחרה לאחת מעשר הטכנולוגיות המובילות באירופה בתחום הלוגיסטיקה וההובלה לשנת 2021, מטעם מגזין ואתר Logistics Tech Outlook הנחשב לאחד מהמגזינים הטובים בעולם בתחום הלוגיסטיקה ● אמש (ה') ביקרה שרת המדע, אורית פרקש הכהן (''כחול לבן''), לבקר במשרדי החברה במסגרת ביקורה באילת
טראקנט מאילת נבחרה לאחת  מעשר הטכנולוגיות המובילות  באירופה  ל-2021
פרידמן: ''באילת נדרשים פתרונות של הכשרה מקצועית של כוח אדם לתחום מקצועות ההיי טק''

בגיליון שפורסם החודש מטעם מגזין ואתר  Logistics Tech Outlook שעל שערו מופיע מנכ”ל טראקנט אנטרפרייז (Trucknet Enterprise) חנן פרידמן, מוצגים ספקי השירותים אשר משנים את הנוף הלוגיסטי ושרשראות ההספקה בעזרת הפתרונות יוצאי הדופן שפיתחו. ספקים אלו רוכזו בגיליון המטענים השנתי של המגזין תחת הכותרת  “Top Freight management – solution provider in Europe 2021”. 
טראקנט, המפתחת פלטפורמת ביג דאטה המאפשרת התאמה חכמה בין מקום פנוי להובלה במשאיות לבין מטענים לשיפור היעילות והרווחיות של החברות וצמצום הנסועה הריקה, נבחרה לאחת מעשר הטכנולוגיות המובילות באירופה בתחום הלוגיסטיקה וההובלה לשנת 2021. 
בחירה זאת הינה בהמשך לבחירתו, בחודש ספטמבר האחרון, של פרדימן, לאחד המנהיגים החדשנים המעצבים את תקופתנו בתחום הקיימות וענף הלוגיסטיקה, על ידי קרן ההיסטוריה של הפרלמנט הבריטי ובית המדיה הSt James’s House.

 

תו תקן סביבתי


לדברי מר חנן פרידמן:  ״זהו כבוד גדול עבורי ועבור חברת טראקנט, להיבחר לאחת מעשר הטכנולוגיות המובילות באירופה בתחום הלוגיסטיקה וההובלה לשנת 2021, במגזין ה- Logistics Tech Outlook היוקרתי והנחשב לאחד מהמגזינים המובילים בעולם בתחום הלוגיסטיקה והתובלה. 
אני גאה להיבחר ולקחת חלק במהדורה זו המעניקה לנו תו תקן נוסף כחברה אילתית המשנה את נוף התובלה בישראל ובעולם, מביאה לשיפור הרווחיות של החברות, ולהתייעלותן האנרגטית בפעולות היומיומית של עולם הלוגיסטיקה.
פרסום ואזכור החברה באתר ובמגזין מהווה עבורנו חשיפה לקהלים חשובים מעולם התובלה והלוגיסטיקה. אני מאמין בהחלט כי החשיפה במגזין ובאתר תתרום לנו רבות ובין היתר לרקימתם של שיתופי פעולה עתידיים עם חברות אשר עוקבות אחר תכני המגזין היוקרתי".

 

 

''החשיפה במגזין ובאתר תתרום לנו רבות ובין היתר לרקימתם  של שיתופי פעולה עתידיים''. פרידמן על שער המגזין ●  צילום השער: שיר גולני

 

ההתאמה המושלמת


טראקנט, נבחרה בשל היותה אחת החברות המובילות בתחום הקיימות לצד חברות רבות בעלות מוניטין רב וזכתה בכתבת שער מרכזית המתפרשת על פני חמישה עמודים ומסקרת את פעילותה ומביאה לידי ביטוי את חזונה והשקפתה. הבחירה בטראקנט נובעת בשל הצלחתה הרבה של הפלטפורמה הייחודית שפיתחה, לצד החזון בר הקיימא שהיא מובילה להפחתת פליטות גזי חממה והקטנת תאונות הדרכים. באמצעות הפרסום, תזכה טראקנט לחשיפה בקרב קהלי היעד הנחשפים לתכני המגזין.
הפלטפורמה של טראקנט מאפשרת לחברות הובלה ולוגיסטיקה למזער את הנסיעות הריקות באופן משמעותי, על ידי ממשק תיעדוף אוטומטי של רכבים זמינים עם חברות אחרות בתחום התחבורה והלוגיסטיקה, על ידי ביצוע התאמה חכמה על בסיס מיקום בין משאיות ריקות לבין מטענים. הפתרון של טראקנט מאפשר אוטומציה מלאה ואופטימיזציה של תובלה יבשתית עבור חברות המנהלות ציי רכב מסחריים וצרכנים של שירותי לוגיסטיקה לכדי התייעלות והוזלה משמעותית בעלויות, ובכך משפרת את היעילות והרווחיות של החברות, מוזילה את מחיר השירות, מגדילה את הרווחיות, מפחיתה את כמות המשאיות הריקות בכבישים וכתוצאה מכך מפחיתה את פליטת המזהמים והפגיעה באיכות הסביבה, ומסייעת בהפחתת מספר תאונות הדרכים בהן מעורבות משאיות. נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מלמדים כי ב-2% מתאונות הדרכים מעורבים כלי רכב כבשדים וכי שיעור ההרוגים הולכי רגל במרחב העירוני מפגיעת רכב כבד, משאיות ואוטובוסים, עומד על 32%.

 

125,000 מנויים מתחום הלוגיסטיקה


מגזין הלוגיסטיק׳ס טק אאוטלוק הינו מגזין מודפס ודיגיטלי ואתר, המספק עדכונים שוטפים לבעלי העניין בתחום הלוגיסטיקה, הכתבים במגזין הם לרוב מומחים בתחום אשר חולקים את הידע שלהם על השוק כולו ובנוסף על פלטפורמות חדשניות כמו זו של חברת טראקנט. למגזין נחשפים מעל ל -41,000 מנויים לגרסה המודפסת ברחבי אירופה ו-83,000 מנויים למגזין הדיגיטלי ברחבי העולם. קהל הקוראים מבוסס על מקבלי ההחלטות הגדולים בתחום התובלה, הלוגיסטיקה, תפעול שרשרת האספקה, שילוח וכדומה. מרבית הקוראים הינם מגרמניה, 21%, בריטניה, 19% וצרפת, 16%.

 

 

שרת המדע: "אתם חברה מרתקת ומדהימה"

 

שרת המדע, אורית פרקש הכהן ("כחול לבן"), ביקרה השבוע באילת. בין היתר ביקרה השרה בביקורה במרכז מלח"י, המתעתד לקדם את פרויקט גידול דגיגי הטונה באילת. כן ביקרה השרה במשרדי חברת ההיי טק האילתית טראקנט אנטרפייז (Trucknet Enterprise) הנסחרת בבורסה בתל אביב, חברה אשר החלה צעדיה הראשונים לפני חמש שנים בעזרת תמיכה שהתקבלה מהרשות לחדשנות במשרד המדע, שהביעה אמון בטכנולוגיה שמפתחת החברה.

בביקורה פגשה השרה במנכ"ל החברה, חנן פרידמן, שהציג בפניה את ההתפתחות הגדולה שחלה בחברה בחמש השנים מאז הוקמה ואודות פרישתה בשווקים הבינלאומיים.

בין היתר, שוחחו פרידמן והשרה אודות שילוב ופיתוח תחום ההיי טק בפריפריה בכלל ובאילת בפרט וכן על האפשרויות העומדות כיום בפני החברה במטרה לפתח את פעילותה בעיר.

פרידמן אמר לשרה: "על אף המאמצים והפעולות הרבות שעושה עיריית אילת והעומד בראשה, אלי לנקרי, לקידום התחום, האפשרויות שלי כמנכ"ל חברת היי טק באילת מבחינת כוח אדם, מאתגרות יותר מאשר בתל אביב. אני שומר על המשרדים באילת כי אני אילתי וזה חשוב לי, אבל יש כוח אדם בשפע בתל אביב ואין לי ולדומי בעיר את הערך המוסף לזה שבחרנו לפעול מאילת.

מסיבה זו גייסנו לאחרונה 20 מהנדסים חדשים בתל אביב, ובמקביל אנו מנסים לפתח את המעטפת של החברה באילת, אך לשם כך נדרשים פתרונות של הכשרה מקצועית של כוח אדם לתחום מקצועות ההיי טק. עד שנצליח להביא מהנדסים לאילת, חשוב שנדע לתמוך את התהליך הזה בהכשרת עובדים מתחומי ה-IT וה-QA  מרקטינג ופיתוח עסקי בינלאומי. חייבים לתת יותר לחברות אילתיות שפועלות בחו"ל על מנת שישמרו את הסיס עבודתן באילת, אם זה במיסוי, בתקציבים, מענקי העדפה או הכשרות".

פרידמן קרא לשיתוף פעולה בין משרדי בנושא, שיכלול את משרד המדע, משרד התחבורה, משרד הכלכלה והמשרד להגנת הסביבה, ארבעתם תחת המטריה של משרד האוצר יכולים, לגישתו, לקדם טכנולוגיות תומכות קיימות, ואת בהתאם לצו השעה העולמי"

השרה הסכימה ואף ציינה בתגובה לדברים, כי: "התלות של אילת בתיירות מהווה קושי אליו נחשפנו במיוחד בעת משבר הקורונה". עוד אמרה השרה, כי תחבר בין החברה למשרדי הממשלה השונים, במטרה לראות כיצד ניתן לסייע להמשך התפתחותה בשווקים העולמיים. ביחס לטראקנט הוסיפה: "אתם חברה מרתקת ומדהימה,  אני מסירה את הכובע ואני חושבת שאתם רק בתחילת דרככם, כי הסיווג והשימושים שאתם מציעים מאוד ברורים". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש