בירד אספה במפתיע את כל הקורקינטים שלה מאילת

מאת: רותם נועם ● 6/10/2021 20:51 ● ערב ערב 3037
משתמשי חברת הקורקינטים בירד, שזכתה כאחת משתי מפעילות במכרז שפרסם תאגיד התיירות של אילת באפריל השנה, הופתעו לגלות השבוע כי באילת לא רשומים כלים להשכרה ● דובר בירד: ''מדובר בבעיה מול המפעיל המקומי. הכלים ישובו לאילת בשבוע הבא”
בירד אספה במפתיע את כל  הקורקינטים שלה מאילת
''מנהל הצי שלנו באילת לא תפקד כראוי והחלפנו אותו''. קורקינטים של בירד באילת

הפתעה לא נעימה צפתה השבוע למנויי חברת הקורקינטים BIRD, שזכתה באפריל השנה במרכז הקורקינטים שפרסם תאגיד התיירות של אילת ביחד עם חברת LIME, משגילו כי לא ניתן לבצע השכרת קורקינטים של החברה באילת. בירור מול דובר החברה העלתה כי אכן החברה אספה במפתיע את כל הכלים שלה מאילת. לדברי הדובר, המדובר בבעיה שנוצרה מול המפעיל המקומי ולדבריו, הכלים ישובו לאילת בתחילת השבוע הקרוב. "הסיבה שאין כלים ברחוב נובעת מהעובדה שמנהל הצי שלנו באילת הודיע על הפסקת עבודה מולנו ולכן תראו את הכלים מחדש בתחילת השבוע עם מנהל צי חדש". 

יצויין כי בכתבה המודפסת ב'ערב ערב' הופיע כאילו מי שנפרדו מהמפעיל המקומי היא חברת בירד בשל חוסר שביעות רצונה מתפקודו ואולם המפעיל הבהיר לנו ואף השמיע לנו שיחות בהן החברה מבקשת ממנו להשאר בתפקידו חודש נוסף ואולם הוא סירב בשל מה שכינה חוסר כדאיות והתנהלות לא ראויה של החברה מולו בקיום ההסכם ביניהם. 
דובר החברה מסר: "חברת Bird היא חברת הקורקינטים השיתופיים הגדולה והראשונה בעולם ובישראל. כליה של החברה עומדים בכל התקנים הנדרשים בישראל, ללא יוצא מן הכלל. הקורקינטים השיתופיים של החברה, כמו אלו של שאר החברות, עוברים בדיקה יסודית ואישור של מכון התקנים טרם הצבתם ברחובות הערים." 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש