סמ׳׳ר נחמן מאיר חיים וקנין מאילת נפל בקרב בדרום רצועת עזה

מאת: מערכת יום יום באילת ● 19/5/2024 07:01 ● ערב ערב 3172
העיר אילת מרכינה ראש ומשתתפת בצערה הכבד של משפחת וקנין, עם נפילתו של סמ''ר נחמן מאיר חיים וקנין ז''ל, לוחם בסיירת גבעתי, שנפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 20 בנופלו ● הלוויתו תתקיים היום (ראשון) בשעה 16:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין באילת
סמ׳׳ר נחמן מאיר חיים וקנין מאילת נפל בקרב בדרום רצועת עזה
תגיות:

סמ״ר נחמן מאיר חיים וקנין ז"ל נפל יחד עם סמ"ר נועם בטאן ז"ל, בן 20, ממושב יד רמב"ם כתוצאה מפיצוץ מטען בפיר. באירוע נפצעו באורח קשה קצין לוחם ושני לוחמים נוספים מסיירת גבעתי.

נחמן מאיר חיים בוגר הישיבה התיכונית ״צביה״ גדל והתחנך באילת. ראש העירייה - אלי לנקרי המלווה את המשפחה (האם מתגוררת באילת) מאמש (מוצ״ש 18.5) כשהתקבלה הבשורה המרה, אמר: ״מאז תחילת המלחמה, השכול נוגע בכולנו, כואב ופוצע משפחות רבות שמאבדות את יקיריהן בהגנה על המולדת ויקיריהן הם יקירינו, יקירי הארץ כולה. היום אנו מביאים למנוחת עולמים את אחד מטובי בניה של העיר אילת. נחמן חיים מאיר, השם יקום דמו. חבריו ובני משפחתו מספרים על כמה היה חרוץ ומסור, דואג ואכפתי, טהור ואיש חסד, מלח הארץ שכמו שהגן על משפחתו כך הגן על ארצו ולמענה חרף את נפשו. מוריו מספרים שהיה נער עם כוחות רבים, שליוו אותו בכל המטרות שהציבו לעצמו ופרצו כאשר התגייס לצבא והגיע לסיירת גבעתי. שם יצא שמו לכל עבר כלוחם על וכגיבור. דרכו של נחמן, אמונתו, אהבת האדם שבו, אישיותו ומעלותיו לנצח ייחקקו בלבנו. תהא נשמתו של נחמן, ונשמות כל הגיבורים הקדושים, צרורה בצרור החיים. יהיה זכרו ברוך״.

הלוויתו של נחמן מאיר חיים ז״ל תתקיים היום, י״א באייר 19.5.24 בשעה 16:00 בחלקה הצבאית בבית העלמין באילת. 

 


 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש