תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 15/5/2024 12:07 ● ערב ערב 3172
טיפ לילידי השבוע - בשבוע הקרוב יבקר במזל שלכם הכוכב וונוס שאחראי על יחסים אישיים ולכן צפויים לכם ימים של בשורות טובות והנאות עם האנשים הקרובים לכם ביותר.
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

בחודש הקרוב יימצא כוכב העשייה המוכר בשמו מארס במזל שלכם וייתן לכם את הכוחות הנפשיים והפיזיים לביצוע משימות שדחיתם אותם זמן רב. זה בדיוק הזמן שלכם להשתדל ולהיות בקשר טוב עם הסביבה הקרובה שלכם ולפעול יחד למען מטרות משותפות. נצלו את האנרגיה של כוכב זה לתכנון תכניות לטווח הארוך לימים שבהם יהיה לכם פחות כוח ואנרגיה לעשייה.


 

שור

 

כוכבים רבים נמצאים השבוע במזל שלכם ועובדה זו מלמדת על כך שנושאים אישיים יעלו על הפרק בתקופה הקרובה ואתם תמצאו עצמכם עסוקים יותר מתמיד. נראה שהעשייה שלכם תבליט את האישיות שלכם לעיני כולם ותקבלו המון מחמאות מאנשים קרובים ורחוקים על העשייה והנתינה שלכם למען הזולת. זוהי תקופה מעולה לחיזוק יחסים בין אישיים בכל הרמות.  


 

תאומים

 

אתם נמצאים בתקופה שפותחת את יום הולדתכם ועם כוכבים רבים שנמצאים אצלכם בבית תת המודע שגורמים לכם להיות מסוגרים בתוך עצמכם עם הרבה שאלות משמעותיות שאתם שואלים את תת ההכרה שלכם וגם באופן פיזי את הסביבה ובוחנים כיצד אתם יכולים לשפר את חייכם. התחילו בכך שתעשו קודם כל שלום עם עצמכם ותפסיקו לחוש רגשות אשם.


 

סרטן

 

אתם נמצאים בתקופה סוערת עם עצמכם בכל הנוגע לכל מה שקורה אצלכם בעבודה ובחיים האישיים. נראה שאתם מקובלים בכל מקום בו אתם רוצים להשאיר רושם, ואכן עכשיו זה הזמן לקדם את עצמכם בתחומים השונים של החיים. אתם מוצאים עצמכם עסוקים בעבודה אינטנסיבית שגורמת לכם להיות עסוקים ומוטרדים ללא הרף ולכן חשוב למצוא את האיזון.


 

אריה

 

אתם בולטים מאוד מבחינה מקצועית וכוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית הקריירה. זה הזמן להתחזק בתחום ולא לאפשר לאף חוסר בטחון קטנטן להפר לכם את הידיעה שאתם מוצלחים. מאחר וכוכב השפע נמצא בבית הקריירה שלכם, הרי נראה שהפעם אתם חווים הצלחות שבעבר לא היו לכם. למרות שלעיתים האירועים החיצוניים יהיו מנוגדים לאני מאמין שלכם , מומלץ לכם להבליג הפעם.  


 

בתולה

 

כל עוד כוכב סטורן הכוכב שמביא אתו עיכובים וקשיים נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות , אתם מרגישים עיכובים שמאוד מתסכלים אתכם כיוון שאתם מזל שמאוד חשוב לכם ללכת לפי הכללים ובצורה מסודרת. יחד עם כך, זוהי תקופה שבה אתם יכולים לקחת אחריות, לא נבהלים מכל קושי ויודעים שיש לכם יכולת לצאת ממצבים קשים. עובדה זו לבדה אמורה להרגיע אתכם.


 

מאזניים

 

כוכב העשייה המוכר בשמו מארס נכנס אליכם לבית השותפויות ונותן לכם דחיפה חזקה בנושא לאחר תקופה ארוכה שבה רק בניתם את העתיד שלכם על ידי תכניות משמעותיות. עובדה זו יכולה לגרום לכם לעבוד יותר מהרגיל, כך שאתם יכולים להתעייף יתר על המידה. היזהרו משחיקה ולמדו להקשיב לגוף שלכם ולא להתיש את עצמכם באופן מוגזם.  


 

עקרב

 

בית השותפויות שלכם מופעל באופן אינטנסיבי וכוכבים רבים מבקרים אצלכם במקום זה. עובדה שמצביעה על כך שאתם צריכים ללמוד כיצד להתנהל במצבים שונים וכיצד לא להעמיס על עצמכם את צרותיהם של האחרים ולחילופין לא להעיק על אחרים במה שנראה לכם כנכון. למדו לשמור על פרופורציה ולא לצאת מאיזון גם אם הדברים לא מתאימים לתפיסת עולמכם.


 

קשת

 

בית העבודה והבריאות מופעלים אצלכם על ידי כוכבים רבים ומשמעותיים ונראה שאתם לוקחים על עצמכם אחריות יתר כיוון שאתם לעיתים קרובות מרגישים שאין לכם על מי לסמוך, אלא על עצמכם.  נצלו תקופה זו להשלים כל מה שאתם רוצים לעשות, כיוון שנראה שבפעם אחרת לא תוכלו לעשות זאת באותו דיוק ואנרגיה כפי שאתם יכולים לעשות היום.   


 

גדי

 

בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים לאנשים קרובים לכם וגם לעצמכם, ריבוי אירועים בחיק המשפחה גורמים לכך שאתם נלחצים ונוטים להגיב בצורה חסרת סבלנות בכל פעם שאין לכם יכולת להכיל את צרותיהם של האחרים. ייתכן שאתם מרגישים מאוימים ולכן אתם מגיבים באגרסיה,  גם אם אין הדבר הכרחי ולכן חשוב מאוד שתלמדו למתן את האנרגיה הפנימית שלכם.   


 

דלי

 

נראה שמרבית האנרגיה שלכם הולכת למקום שבו אתם מרגישים את המחויבות הגדולה ביותר עבורכם, והוא בית המשפחה הגרעינית שלכם. פעמים רבות קשה לכם עם זה, בגלל העובדה שאתם לא יכולים לעשות את ההפרדה בין מה שקשה לכם בתחום האישי ובין מה שקשה לכם בתחום המשפחתי. רק כאשר תוכלו לעשות את ההפרדות האנרגטיות, תוכלו לפעול בצורה אובייקטיבית.   


 

דגים

 

אתם חשים אחריות כלפי אנשים קרובים, גם אם הם אינם מבקשים זאת מכם ולכן לעיתים מאוד אתם חשים כובד משמעותי כתוצאה מתחושת המחויבות שלכם. בית הכספים שלכם בחודש הקרוב מופעל על ידי כוכב העשייה המוכר בשמו מארס ולכן אתם פועלים מבחינה כספית בניסיון לתחזק בצורה יותר חכמה את כל הנושא הכלכלי שלכם וגם ,לעשות שינויים משמעותיים שיגדילו לכם את ההכנסות.


 

נייד: 2248626- 052

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש