הוגש כתב אישום כנגד מצית המועדון במרכז תיירות באילת

מאת: דוברות המשטרה ● צילום: דוברות המשטרה ● 21/11/2023 09:13 ● ערב ערב 3146
חוקרי המשטרה חשפו את זהות החשוד שניסה להצית מועדון באילת במהלך חודש אוגוסט ● החשוד, תושב נתיבות (38) נעצר לחקירה לפני כשבועיים, ואתמול (שני) הוארך מעצרו ● בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ● עדכון: הפרקליטות הגישה כנגדו כתב אישום
הוגש כתב אישום כנגד מצית המועדון במרכז תיירות באילת
זירת האירוע

ראשיתה של החקירה במשטרת מרחב אילת, בשלהי חודש אוגוסט, עת הוזעקו השוטרים למועדון במרכז התיירות בעיר, בעקבות דיווח של עובדת המקום על אדם חשוד שניסה להצית את המקום ונמלט.

עם פתיחת חקירת המשטרה הצליחו החוקרים להתחקות אחר עקבותיו של החשוד ומסלול בריחתו. 

עם התקדמות פעולות החקירה, איסוף הראיות והממצאים בזירה וסביבתה, הצליחו החוקרים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, לחשוף את זהות החשוד שעומד מאחורי ההצתה ואשר הגיע עד לבית העסק, הצית אותו בחלקו האחורי ונמלט מהמקום.

עוד עלה החשד, כי המניע לביצוע העבירה הוא סכסוך בין בעלי עסקים במקום. 

החשוד המרכזי בהצתה (תושב נתיבות, בן 38) נעצר לחקירה לפני כשבועיים, ואתמול, במסגרת הארכת מעצרו, הגישה פרקליטות מחוז הדרום הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב האישום ולצדו בקשה להמשך מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

פרקליטות מחוז דרום הגישה ב-23.11.23  כתב אישום כנגד החשוד, ממנו עולה כי ב 17.8.23 עת שהה באילת, הוא הגיע בשעות הבוקר המוקדמות למועדון בעיר, שפניו מכוסות והוא מצויד בבגדים להחלפה ובקבוקים המכילים חומר דליק. עם הגעתו למקום שפך את החומר דליק ושילח אש במקום, עובדי המועדון שהיו במקום והתכוננו לסגירה, כיבו את הדליקה. לאחר האירוע ברח אזרד מהמקום ונתפס רק לאחר כשלושה חודשים.
בבקשת המעצר עד תום ההליכים, שהוגשה במקביל, ציינה עו"ד עינת בלנרו כי: "... המשיב, הצית מועדון בו שהו אנשים, על רקע שאינו ברור, אירוע שאך בנס לא הסתיים בפגיעות בנפש."


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת