באילת צוללים למען החזרת החטופים

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: דוברות עיריית אילת ● 19/11/2023 08:58 ● ערב ערב 3146
לצד מיצגים, הפרחת בלונים ושלטים עם תמונות החטופים המתנוססים על מבני ציבור ומרכזים, תחת האמירה ״אילת איתם עד שובם״, צללו אמש (שבת 18.12.23) בחוף המזח, ברצועת החוף הדרומית של אילת, כ 100 צוללים עם שלט באורך 10 מטרים הנושא את תמונות החטופים, בקריאה להחזרתם גם ממעמקי הים ● אליהם הצטרפו כ 100 איש נוספים על החוף ובתוך המים, חלקם בצלילה, חלקם בשנירקול, חלקם בשחיה אבל כולם במסר אחד, להחזיר את כולם עכשיו!
תגיות:

מיזם הקריאה מן הים נולד כאשר לפני כחודש, הגיעו קבוצת צוללים חופשיים למלון ים סוף באילת, שם פגשו את משפחות המפונים מקיבוץ ניר עוז, שאיבדו רבים וטובים בטבח הנורא שאירע בשבעה באוקטובר. הצוללים החופשיים ליוו את המשפחות וחיבקו אותם דרך הים. ״ההיענות הייתה אדירה. תושבי העוטף גילו את הים כמפלט, כמקום לפתח בו מסוגלויות חדשות ובעיקר מקום שיוצר תחושת ביטחון״ אמר עידני סעדה מתנדב בקבוצת הצוללים וציין, כי דרך הפעילות עלה הצורך להמשיך ולהעלות את השבת החטופים לראש סדר היום. 

בצהריי השבת כשהשמש האילתית בשיאה, נפגשו כאמור הצוללים יחד עם המשפחות בחוף הדרומי של אילת מול הסטיל, אתר צלילה אילתי וצללו יחד לקריאה משותפת להחזרת החטופים. לקריאה מן הים הצטרפו עוד רבים מן החוף, בתקווה שהסוף הטוב, קרוב.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש