אילת צללה למען החטופים

מאת: מערכת יום יום באילת ● 17/11/2023 19:36 ● ערב ערב 3146
בבוע שעבר (שבת 18.11)נערכה צלילת הזדהות עם משפחות החטופים והנעדרים בשעה 12:00 בחוף המזח באילת (מול הסט''יל) - המטרה: לקרוא להשבת החטופים לאלתר! המארגנים מדגישים כי לא רק צוללים מקצועיים מוזמנים, אלא כם צוללים עם שנורקל ומסכה, שכן האירוע יצולם מהאוויר, והמארגנים מקווים להיענות גבוהה
אילת צללה למען החטופים

בהודעה שפרסמו המארגנים היום, נכתב: "לפני כחודש, הגענו קבוצת צוללים חופשיים למלון ים סוף באילת. פגשנו כאן את משפחות המפונים מקיבוץ ניר עוז, שרבע מחבריו נרצח או נחטף. רציני להנגיש למפוני העוטף את הים וכל מה שיש לו להציע.

ההיענות הייתה אדירה, תושבי העוטף גילו את הים כמפלט, כמקום לפתח בו מסוגלויות חדשות ובעיקר מקום שיוצר תחושת ביטחון. רבים ממי שהשתתפו בפעילות הם משפחות של חטופים ומהם עלה הצורך והרצון להמשיך ולהעלות את השבת החטופים לראש סדר היום.
אנחנו רוצים להצטרף לחברים שלנו ממשפחות העוטף, ולכן ביום שבת הקרוב, ה 18.11.2023 ניפגש בשעה 12:00 בחוף המזח באילת (מול הסטי"ל) לקריאה משותפת להחזרת החטופים.
אנחנו מזמינים את כל מי שמרגיש\ה נוח במים להצטרף אלינו לאירוע בו נפרוש על פני המים שלט של עשרה מטרים עליו הודפסו תמונות החטופים.
לאחר מכן, נצלול למטה עם השלט ואיתנו כל צולל\ת חופשי שיוכל להצטרף לצילומים מיוחדים מתחת למים. האירוע יסוקר ויצולם, ועתיד להתקיים עם (לפחות!) 241 שחיינים וצוללים חופשיים כמספר החטופים שבשבי חמאס.
נבקש שתגיעו עם ציוד לצלילה חופשית, מסיכה, שנורקל או רק משקפת אם בכוונתכם לשחות איתנו לנקודה ולהשתתף בצילום מהאוויר.
בואו בהמוניכם, כולם מוזמנים (לא רק צוללים), קחו חלק באירוע המיוחד הזה, והצטרפו לקריאה של כולנו מהים."

לפרטים כנסו


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש