בני גנץ בביקור באילת: ׳׳התושבים כאן מחזקים אותנו׳׳

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: דוברות עיריית אילת ● 17/11/2023 19:21 ● ערב ערב 3146
השר בני גנץ, הגיע היום (ה׳) לאילת ונפגש עם משפחות תושבי ניר עוז ושדרות הנמצאים בעיר, ביחד עם ח''כ אורית פרקש הכהן
תגיות:

במסגרת הביקור נפגש השר עם ראש עיריית אילת - אלי לנקרי ועם מפקד נפת אדום של פיקוד העורף וקיבל מהם סקירה בטחונית לצד סקירה עירונית על ההיערכות וההתגייסות של אילת מהיום הראשון למלחמה. עוד הדגיש ראש העירייה בפני השר את האתגרים הכלכליים של העיר אילת ואת חשיבות הסיוע הנדרש לאילת הן כעיר הקולטת הגדולה במדינה והן כעיר שכל כלכלתה נשענת על תיירות. 

השר חיזק את העיר אילת במאמציה לסייע בחיזוק החוסן הלאומי והדגיש, כי לאילת יש חשיבות רבה בחיזוק העורף. 

גם חברת הכנסת אורית פרקש חיזקה את ראש העירייה וציינה שבמסגרת תפקידה כחברה ועדת הכספים תפעל להעניק את הסיוע הנדרש לעיר אילת במתווה מיוחד.

בסיום המפגש עם המשפחות אמר גנץ: "קיימתי ביקור באילת ומפגש עם קהילת ניר עוז ושדרות, מפגש כואב שמביא לידי ביטוי את האסון שקרה לאנשים האלו - עם הנרצחים, החטופים, הבתים והביטחון לחיות באזור הדרום. קיבלתי הרבה מאוד עוצמות ואת ההבנה שחייבים להמשיך ולעשות הכל כדי להשיב את החטופים ולפרק את היכולות של חמאס. אנחנו נחושים לעשות את זה. התושבים כאן מחזקים אותנו ואנחנו כולנו מחזקים את חיילי צה"ל שימשיכו בנחישות, אחריות ובמקצועיות. נעשה הכל כדי להשיב את החטופים הביתה ולפרק את שלטון החמאס כך שלא יהווה איום על אזור הדרום, כדי שהאנשים שפגשתי, יוכלו לשוב לבתיהם בביטחון.״

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש