תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 14/9/2023 14:57 ● ערב ערב 3137
טיפ לילידי מזל השבוע - בשבוע הקרוב תוכלו לגייס את המשאבים הפיננסיים על מנת שתוכלו לבדוק את כל התחום הכספי כיוון שיש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות מבחינה כלכלית.
תחזית אסטרולוגית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

אתם נמצאים בזמן מתאים לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבדוק את ההתנהלות האישית שלכם מול הממונים עליכם בעבודה ובמידה ויש לכם ילדים, גם איתם. נראה שתקבלו את ההבנה שאתם צריכים להשקיע הרבה יותר כדי שיורגש שאכן אתם נותנים מעצמכם. זה הזמן לנסות ולהשקיע יותר זמן איכות עם הקרובים לכם, כיוון שנראה שהם זקוקים לכם יותר משהם מוכנים להודות בכך.


 

שור

 

הכוכב סטורן הנמצא בבית המעמד החברתי שלכם ונותן לכם הסתכלות ומימד חדש על החיים. נראה שאתם מאוד חוששים לומר את דעתכם כיוון שאתם רוצים להיתפס כהרבה יותר חזקים בעיני האחרים. נושאי תקשורת לסוגיה השונים יעלו בשבוע הקרוב ואתם צריכים לוודא שאתם מובנים לזולת, וכל מה שאתם אומרים מגיע לאוזן הנכונה. ייתכן ותאלצו להשקיע יותר זמן ממרצכם בעבודה.


 

תאומים

 

בשבוע הקרוב תאלצו להשקיע את כל זמנכם בתחום הקריירה. וונוס הכוכב האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם היחסים שלכם עם הסביבה הטבעית ולכן זה גם הזמן לנסות ולדחוף את עצמכם דרך יחסי אנוש ובכך להעלות את ערככם בעיני האחרים. ליחסים בין אישיים תהייה משמעות מאוד גדולה בשבוע הקרוב כיוון שלמעשה היא תהיה פתח ליצירת מערכות יחסים טובות.


 

סרטן

 

הכוכב וונוס נמצא אצלכם בבית הכספים ולכן תחום זה יהיה יותר משמעותי עבורכם בשבוע הקרוב. נראה שנושאי כספים דורשים התייחסת חדשה ואתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון כלכלית. ייתכנו חיכוכים בבית על רקע כספי ועל כך שאתם צריכים להיות יותר מחושבים ולפעול בצורה מאוד חסכונית עקב תנאים חדשים שנוצרו בשטח. זה הזמן שלכם לגייס גם את המשפחה.


 

אריה

 

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא במזל שלכם ונותן לכם את היכולת להצליח ולקבל את האנרגיות הדרושות לכל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הזה. את העזרה לה אתם מצפים תקבלו מאנשים קרובים שאינם בהכרח המשפחה הקרובה לכם , כיוון שייתכן והמשפחה תחשוב שאתם פועלים לא נכון ואינכם עושים את המקסימום על מנת להצליח בתחומים החשובים לכם. 


 

בתולה

 

בפרק זמן זה של חייכם אתם פועלים מתוך מחשבה מאוד מעמיקה של מהם הנושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם צורך לקבל תשובות מעמיקות שייתנו לכם את התשובה לדרך חייכם ובמיוחד ביחסים בין אישיים. ייתכן מבחינה כספית אתם לא בטוחים שאתם במקום הנכון, אך כל הסביבה תומכת בכם וסומכת עליכם מאוד שתעשו את המקסימום שמוטל עליכם, על מנת לקדם את עצמכם.


 

מאזניים

 

הכוכב יופיטר המביא איתו הרבה מזל והזדמנויות נמצא בבית הכספים שמתקבלים מאחרים, כך שנראה שזה הזמן הנכון לבדוק איזה עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם מבחינה כספית, על מנת להתפתח ולהתקדם. נצלו קשרים חברתיים שיעזרו לכם להתקדם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם בהמשך. המעמד שלכם מתחיל להתרומם למקומות החשובים לכם וזוהי הדרך הנכונה.


 

עקרב

 

מרבית הכוכבים נמצאים במקום המסמל את המעמד החברתי שלכם ואתם מרגישים שאתם יכולים לבנות ולשפר את מעמדכם בקרב סביבת המחייה שלכם, אך האנרגיות שלכם אינן כפי שהייתם מצפים מעצמכם. ומצד שני, כוכב התקשורת מרקורי וגם הכוכב וונוס המביא איתו מערכות יחסים טובות, נמצאים בבית המקשר אתכם בנוחות לגבי הסביבה שלכם, כך שאתם עשויים לקבל בשורות חדשות ומשמחות.


 

קשת

 

נראה שמבחינת הקריירה שלכם אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם כיוון שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם במקום הידוע כמקדם מבחינה מקצועית. כמו כן, נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לחששות ולפחדים לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל. מצאו דרכים לשחרר את הכעסים הפנימיים שלכם.


 

גדי

 

אתם נמצאים בתקופה שבה המניות המקצועיות שלכם בעלייה. נראה שאתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע כרגע, למרות שמבחינתכם עדיין אתם מצפים להגיע למקום גבוה יותר. אל תפעלו בחופזה, אלא הניחו להגיון להנחות אתכם ולבדוק לפני כל החלטה את כל המעורבים בעניין.


 

דלי

 

הכוכב ונוס המביא איתו יחסים בין אישיים נמצא במזל המולי המשלים שלכם שהוא גם מקום המסמל את היחס שלכם לשיתוף מקצועי וגם ליחסים בין אישיים. נראה שאתם נמצאים בהתלבטות כלשהי בין מה לעשות שטוב לכם ובין מה לעשות כדי לשמח את האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט שאתם נמצאים בסדר העדיפויות הראשון ולעשות אך ורק מה שטוב לכם.


 

דגים

 

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה מקצועית ואישית והיום שלכם מלא בתנועה עד כדי כך שאתם יכולים להתיש את עצמכם. אתם לוקחים המון אחריות על הנעשה ולכן חשוב שתיקחו זמן לשחרר קצת עומס ולהרשות לעצמכם לנוח. זוהי תקופה שמבחינה אישית עוברים עליכם הרבה דברים ובכל פעם אתם מנסים להוכיח לעצמכם מחדש שאתם מצליחים לעמוד בכל הציפיות ובעיקר של עצמכם.


 

נייד: 2248626- 052

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש