קלאב הוטל על אורח שתובע בשל שיפוץ הבריכה: ''רואה במלון מקור הנאה ללא תשלום'’

מאת: רותם נועם ● 8/9/2023 10:58 ● ערב ערב 3136
אורח בקלאב הוטל תובע את המלון לאחר שחופשתו נהרסה לטענתו בשל שיפוצים שנערכו בבריכה ● בקלאב הוטל מכחישים: "ארבע בריכות מתוך חמש פעלו ואיש זולת התובע לא התלונן”
קלאב הוטל על אורח שתובע בשל  שיפוץ הבריכה: ''רואה במלון  מקור הנאה ללא תשלום'’
האם שיפוץ בריכה אחת מחמש מהווה עילה לתביעה? מלון קלאב הוטל
תגיות:

קלאב הוטל באילת תובע את המלון על סך של 10,000 שקל וזאת בשל עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לו ולמשפחתו בעת ששהו במלון בחופשה במהלך חודש מאי השנה. לטענת התובע, משהגיעו למלון "חיכתה לנו אכזבה גדולה, בריכה עם מתקני ילדים סגורה", בנוסף לכך טוען התובע כי היה רעש רב בשל השיפוצים שנערכו בבריכה הסגורה שהפריע את מנוחתם. "אנו כמשפחה יוצאים לחופשה משפחתית פעם בכמה שנים עקב מצב כלכלי קשה".ץ עוד תיאר את אכזבת ילדיו מהחופשה.
בהנהלת קלאב הוטל דחו בכתב הגנתם את טענות האורח. לגרסתם עלות האירוח של התובע ומשפחתו עמדה על  4,622 שקל בלבד. במלון הדגישו כי זולת בריכה אחת שאכן היתה בשיפוצים בעת הביקור, עמדו לרשות אורחי המלון ארבע בריכות נוספות. עוד ציינו כי התובע לא הלין על המפגע בפני הנהלת המלון בזמן אמת וכי בעת שהותו במלון זהו בו כ-2,000 איש, שאיש מהם, זולתו לא מצא לנכון לתבוע את המלון בגין המפגע הנטען. במלון הדגישו כי לא היה כל פגם בסוויטה שקיבלה המשפחה וכי זו זכתה לקבל שירותים כנדרש לאורך כל החופשה, "מדובר בתביעה מנופחת, מוגזמת וחסרת כל בסיס, שהוגשה לאחר שהתובע ומשפחתו מימשו את ימי הנופש במלואם, אך כנראה מדובר בתובע שרואבה במלון מקור להנאה מפנקת ללא תשלום ועוד להרוויח מכך". הרשם הבכיר יניב לוזון מביהמ"ש לתביעות קטנות בקריות, דחה את בקשת העדר הסמכות שהגישה קלאב הוטל וקבע כי הדיון ייערך בפניו.
10126-0723


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת