בנות השחייה הצורנית במקום השלישי בארץ

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 25/5/2023 18:02 ● ערב ערב 3121
בתחרות הראשונה מאז נכנסה קטגוריית האקרובטיקה בשחייה אמנותית קבוצתית לאולימפיאדה, קטפה קבוצת השחייה האמנותית של אילת בניצוחה של המאמנת סבטלנה בלוחין את המקום השלישי לקבוצות באליפות ישראל ● בהתחשב בעובדה שמרבית הבנות בקבוצה רק בנות 15 והקטגוריה בה התחרו היא לגילאי 15-18, מאמינה המאמנת בלוחין שהצעירות האלו עוד יגיעו רחוק אם רק ימשיכו לרצות ולהתמיד
בנות השחייה הצורנית במקום השלישי בארץ
יש להן עוד שלוש שנים להתבסס בקטגוריית הגיל שלהן. בנות אילת בשחייה צורנית ● צילום: גלעד קוולרצ'יק איגוד השחייה
תגיות:

זו לא פעם ראשונה בה מצליחה נבחרת השחייה האמנותית של אילת לקטוף מדליה בתחרות ארצית, אלא שהפעם זו הייתה קטגוריית הג'וניור לגילאי 15-18 וזו למעשה הייתה הפעם הראשונה בה השתתפה הקבוצה מאילת בקטגוריה זו, כשמרבית הבנות רק בנות 15 ורק אחת מהן בת 16, מה שאומר שיש להן עוד 3 שנים לפחות להתבסס חזק בקטגוריית הגיל הזו. אם לא די בכך, הרי שהתחרות הזו בה זכתה הקבוצה מאילת במקום השלישי והמכובד מתוך 16 קבוצות מכל הארץ, הייתה הראשונה מאז הוחלט להכליל כבר באולימפיאדה הבאה בפריז 2024 את קטגוריית האקרובטיקה במסגרת תחרויות השחייה האמנותית, מה שהפך את התחרות לחשובה ויוקרתית עוד יותר. 

 


בקטגוריית האקרובטיקה לנערות סיימה גם הפעם קבוצת הפועל ירושלים במקום הראשון, כשהיא הרחק מעל כל יתר הקבוצות, בזכות הפנימיה המיוחדת לשחייה צורנית בה חברות בנות הקבוצה, במקום השני זכתה מכבי תל אביב ואת המקום השלישי קטפו בנות אילת בהפרש נקודות קטן מאוד מהמקום השני. בנות הנבחרת האילתית מתאמנות מזה כחמש שנים ואת ההישגים היפים שלהן בניצוחה של המאמנת בלוחין אפשר לראות בהישגים בתחרויות השונות.
בתחילת חודש יוני (1-2/6) תארח העיר אילת בבריכה העירונית תחרות שחייה אמנותית ארצית בה יקחו חלק לפחות 15 קבוצות מכל הארץ ביניהן הקבוצות הבולטות מהפועל ירושלים, מכבי תל אביב, גדרה ומזכרת בתיה. התחרות תכלול קטגוריות סולו, דואטים ותחרות קבוצתית להנאת הבאים. הכניסה לתחרויות ללא תשלום.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש