האורות דלקו בבית הספר גם בשישי שבת

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 19/5/2023 09:48 ● ערב ערב 3120
בשבוע שעבר פרסמנו ב'ערב ערב' את תלונותיו של תושב העיר בעקבות תופעת התאורה שנשארת דולקת במוסדות חינוך בעיר במשך כל שעות הלילה ● בתגובה לטענה הבהירה דוברת העירייה כי לא פעם מדובר בעובדי הניקיון שעובדים במוסדות החינוך גם בשעות הלילה המאוחרות ● אלא שגם בשישי שבת האחרון דלקו האורות בשעות הלילה בבית הספר אופיר ● עיריית אילת: ''עובדי הניקיון עובדים גם במוצאי שבת בלילה'' ● עדכון: אתמול בלילה (ה'), לראשונה, היו כל האורות בכל בתי הספר שנצפו כשהם כבויים
האורות דלקו בבית הספר גם בשישי שבת
האורות בסוף השבוע האחרון בבית הספר אופיר

מחדל האורות הדולקים במוסדות החינוך בעיר לא פוסק. לאחר שבשבוע שעבר העלנו את המעקב שעורך מזה כחמש שנים תושב העיר אדריאן שטיין אחרי התופעה, הבהירה דוברת העירייה כי החל מלפני שלוש שנים התקינה עיריית אילת טיימרים במוסדות החינוך, כך שמתאפשרת שליטה מלאה בתאורה. עוד ציינה דוברת העירייה בהתייחסותה לנושא כי בלא מעט מוסדות חינוך מתבצעות עבודות ניקיון בשעות הלילה המאוחרות, לעיתים עד השעה חצות ואפילו עד 1 בלילה", עדכנה דוברת העירייה. "במצב כזה האורות דולקים מן הסתם".
הסבריה אלו של דוברת העירייה העלתה בסוף השבוע האחרון את התהייה, האם עובדי הניקיון עובדים בבתי הספר גם בערבי שישי ושבת, אחרת איך אפשר להסביר שגם בסוף השבוע האחרון, צולמו האורות דולקים בבית הספר אופיר. "במקום שבעיריית אילת יטפלו בבעיה, הם עסוקים בלתרץ תירוצים מצחיקים", אמר בתגובה להמשך המעקב תושב העיר, שטיין, שזכה השבוע לחיזוקים מצדו של תושב אחר, מוטי חרמון, שהבהיר: "לפני כ– 10 שנים כבר שלחתי הודעת ווטסאפ לאלי לנקרי, כשהוא עדיין היה סגן ראש העירייה וממלא מקום, והתרעתי בפניו על כך שבבתי הספר שאני רואה מהבית שלי, ערבה והרי אילת, נותרים האורות דולקים במשך כל שעות הלילה. לנקרי הודיע לי אז כי אנשי מחלקת הביטחון מסיירים בלילה ודואגים לכבות את האורות, מה שאז לא היה נכון הוא בדיעבד גם היום לא נכון וזה סתם בזבוז כספי ציבור".

דוברת העירייה מסרה בתגובה: "אכן יש פעמים שקבלני הניקיון עובדים במוצאי שבת במקום בשישי אחרי הלימודים כדי לנקות את הכיתות ליום ראשון. לא ברור על מה התמיהה?!", עם זאת הבהירה הדוברת לבקשתנו, כי "ביום שישי לא מותרת פעילות גם לא ניקיון".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש