הלימודים בגולדווטר יושבתו מחר בשל אירוע אלימות

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: עומר כרמון ● 28/1/2023 21:31 ● ערב ערב 3104
על רקע אירוע אלימות קשה שהתרחש ביום שישי האחרון בתיכון ע״ש גולדווטר, במסגרתו איים הורה על מורה ברצח והמשיך להתבטא באלימות מילולית גם כלפי מנהלת בית הספר, ישבית ארגון המורים את הלימודים בבית ספר ״גולדווטר״ מחר (א׳) לשעתיים ● התלמידים יגיעו לשיעור השלישי (9:50) היישר לכינוס הסברה ● ראש העירייה - אלי לנקרי וראש מינהל שח״ק בעירייה - ד״ר דרורי גניאל, גינו את האירוע החמור בכל תוקף וגיבו את ההשבתה ● בהתאם להנחיית ד״ר דרורי גניאל, יתקיימו פעולות הסברה בכל בתי הספר התיכונים ● בשיחה עם 'ערב ערב' אמר ההורה: ''הפרסום אינו נכון, לא איימתי ברצח יש לי תעוד של הארוע''
הלימודים בגולדווטר יושבתו מחר בשל אירוע אלימות

האירוע האמור התרחש לאחר שמחנך הכיתה ביקש מהתלמידים לסדר את השולחנות לאחר ארוחת הבוקר ובטרם יקבלו את התעודות. המחנך ציין כי התעודות יחולקו קודם למי שיסדר את השולחן. תלמידה שסרבה לעשות כן, יצאה מהכיתה והתקשרה לאביה, שמיהר להגיע לכיתה ואיים כאמור ברצח על המחנך בפני התלמידים תוך שהוא חוזר על האיום ברצח. לאחר מכן עזב את שטח ביה"ס וחזר כעבור שעה וחצי תוך שהוא ממשיך באלימות מילולית גם כלפי מנהלת בית הספר. תלונה הוגשה במשטרה והאב נעצר לחקירה.

עדכון להודעת עיריית אילת: אל מערכת האתר 'יום יום באילת', התקשר ההורה שבמוקד האירוע וביקש להכחיש את האמור בהודעת עיריית אילת. לדבריו, הוא לא איים ברצח על המורה והאירוע כולו תועד על ידו וכן ישנן תלמידות שהיו עדות לאירוע. האיש סיפר כי זומן בשעות הערב של יום שישי, לתחנת המשטרה בעיר, שם תוחקר אודות נסיבות התלונה שהגיש כנגדו המורה וכן כי הנושא אמור להיות מתוחקר שוב ביום א' בבוקר.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש