ניצחון מתוק

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 27/1/2023 03:03 ● ערב ערב 3104
מה ששחקני בני אילת לא מצליחים לעשות מול הקבוצות בתחתית הטבלה, הם הצליחו לעשות בסוף השבוע בבית כשניצחו 2:1 את הפועל הרצליה הממוקמת שנייה בטבלה ● בבני אילת מקווים להמשיך עם המומנטום ולחזור בשישי הקרוב מכפר קאסם עם ניצחון נוסף
ניצחון מתוק
גילי פחימה ודניאל אלימלך ● צילום: רון בלומנטל

דווקא כשנדמה היה שכלו כל הקיצים ואין מנוס אלא להבין שקבוצת הבוגרים של בני אילת לא תצליח, ככל הנראה, לשרוד את העונה בליגה הארצית, הצליחו שחקניו של המאמן שבתאי טסל להפתיע בגדול כשאת מה שהם לא מצליחים לעשות מול קבוצות דרדלה בתחתית הטבלה הם הצליחו לעשות בבית דווקא מול הפועל הרצליה החזקה, הממוקמת במקום השני בטבלה, עם מספר נקודות זהה למובילה מכבי הרצליה.
אולי זו העובדה שהשחקנים הגיעו כאנדרדוג, אולי כי לא היה לאף אחד מה להפסיד, אבל שחקני אילת עלו על המגרש כדי לנצח. שני שערים של דני אלימלך וגילי פחימה עבור בני אילת והגנה שלא ספגה יותר משער אחד הצליחו לחתום על ניצחון מתוק ומפתיע של קבוצת הבוגרים. בבני אילת מקווים להצליח לשמור על המומנטום ועל התיאבון שנפתח עכשיו גם מחר, יום שישי, במשחק חוץ מול כפר קאסם, בתקווה לחזור עם נקודות חשובות נוספות.

 


חבר ההנהלה תותי נופי ברך על הניצחון: "קיבלנו בשמחה את הניצחון החשוב, זכינו ב– 3 נקודות יקרות במאבק על ההישארות, אך עדיין לא עשינו כלום כי הליגה עוד ארוכה ויש עוד המון נקודות בקופה, מה גם שחלק מהיריבות שלנו בתחתית ניצחו".

בעניין המאמן והאם הנהלת בני אילת החליטה להשאיר את טסל בתפקידו עד לסוף העונה אמר נופי: "כרגע שבתאי ממשיך למלא את מקום המאמן וטרם החלטנו על מינוי רישמי שלו עד לתום העונה".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת