תושב אילת הכה את ילדיו במהלך ארוחת הערב

מאת: רותם נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 20/1/2023 05:44 ● ערב ערב 3103
תושב אילת שתקף את שני ילדיו הקטנים בעת ארוחת הערב, ירצה 160 שעות לטובת הציבור ועונשים נלווים, כך גזר עליו (15.1) ביהמ''ש השלום באילת ● ''מכה אותם, משפיל ומבזה אותם בזמן ארוחת הערב”
תושב אילת הכה את ילדיו  במהלך ארוחת הערב
דחף את ראשה של הילדה לתוך הצלחת

תושב אילת, נשוי ואב לארבעה ילדים קטנים, הורשע בכך שתקף שניים מילידו הקטינים במהלך ארוחת ערב. האירוע הנדון התרחש ב-7.9.21 בשעות אחה"צ, כשאם המשפחה הכינה לילדים ארוחה לבת הקטנה. האב התיישב לשולחן ואז תקף את הילדה בכך שדחף את ראשה אל תוך צלחת האוכל וצעק עליה שתאכל. כתוצאה מכך פניה של הילדה התלכלכו ואמה לקחה אותה ושטפה את פניה. בהמשך, תקף האב גם את בנו הקטין בן השנה כשהכה אותו בישבנו. אם לא די בכך, תקף גם את אשתו לאחר ששפך על פניה מים וירק לעברה ופגע בפניה. 
כעולה מתסקיר שהוגש בעניינו עלה כי שינוי מקום מגורי המשפחה מאילת לירושלים עורר קשיים כלכליים וכן קשיים הנובעים מהתמודדות הנאשם והמתלוננת עם משפחות המוצא של בני הזוג, קשיים בהם מאשים הנאשם את המתלוננת. סנגורו של הנאשם הדגיש כי המדובר במעידה חד פעמית וגם תסקיר המבחן קבע כי הסיכון להשנות התנהגות אלימה הינו ברף נמוך. 
בגזרו את דינו, קבע השופט גיל אדלמן מביהמ"ש השלום באילת, כי: "כתב האישום מפרט מסכת עובדתית מטרידה, לפיה נקט הנאשם באלימות, שיש בה כדי להשליט מורא על בני ביתו. הנאשם לא נרתע מלהפעיל אלימות כלפי ילדיו הקטינים ובהמשך אף ירק על המתלוננת בפניה ושפך עליה כוס מים -פעולות שיש בהן בכדי לבזות ולהשפיל." עוד קבע השופט כי דווקא הספונטניות והעדר התכנון של המעשים הן שעשויות לעורר דאגה במקרים כגון דא. השופט ציין, עם זאת, כי המדובר ברף אלימות נמוך.
לפיכך נגזרו על הנאשם 160 שעות למען הציבור, הופעל נגדו צו מבחן לשנה, וכן הוא הוחתם על התחייבות בסך 3,000 שקל למשך שלוש שנים שלא לשוב על התנהגות זו. 11207-09-21
 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש