אל תוותרו על הכורסה

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 24/11/2022 14:51 ● ערב ערב 3095
היא תוחמת את קו הסלון, נעימה, נוחה ואישית- הכורסה ♦ אז מה הפלא שבחורף הזה היא נותנת את הטון ♦ מתנדנדת, נשכבת או נפתחת, בצבע תואם לזה של הסלון או בצבע שונה לגמרי, העיקר שהיא שם
אל תוותרו על הכורסה
אם החלל של הסלון שלכם גדול, שתי כורסאות יעשו את העבודה

מי שהיה כאן בשנות השבעים של המאה הקודמת וודאי זוכר את הכורסה של ארצ'י באנקר, האחת והיחידה, שאף אחד לא העז לשבת עליה זולתו. בשנים האחרונות הכורסאות הפכו לחלק שהוא מאסט בסלון ונדמה שבחורף הזה עוד יותר מתמיד. לא משנה כמה תשקיעו בסלון שלכם, אם אין לכם לפחות כורסה אחת, אתם לגמרי לא בעניינים.

הכורסה לא רק תוחמת את הסלון ומסמנת שעד כאן, אלא היא בגדר מאסט עיצובי שעל הדרך גם מוסיפה מקום ישיבה נוסף בחלל. האמת, מהר מאוד תגלו שכולם, אבל ממש כולם, נלחמים עליה ומעדיפים לשבת עליה כי אין כמו להימתח על כורסה שהיא רק שלך.
הצבע יכול להיות תואם לזה של הסלון, אבל היום הטרנד מדבר על כתם של צבע שדווקא שובר את הצבע האחיד של הסלון ומוסיף טאץ עיצובי מעניין. והאמת, לא ממש משנה אם הכורסה מתנדנדת או נשכבת אחורנית או כזו שהרגליים שלה עולות כלפי מעלה וגם לא משנה אם היא עושה מסאג'ים (כמובן ששילוב של כל האפשרויות הוא השילוב המנצח), הכורסה חייבת להיות שם.

 

מחירה הסביר יחסית יאפשר לכם להחליפה בתדירות גבוהה יותר מזו של הסלון


מעצבי הבית שכבר הבינו את השוס, חותמים על שלל צורות, גוונים ואפשרויות של כורסאות. מחירה הסביר יחסית של הכורסה יאפשר לכם להחליף אותה בתדירות גבוהה יותר מזו של הסלון היקר ואגב כך גם תוכלו לשנות לסלון את הלוק (תתפלאו כמה דבר כזה קטן יכול לעשות את ההבדל הגדול).
ואם החלל של הסלון שלכם גדול, שתי כורסאות יעשו את העבודה אפילו טוב יותר, רצוי משני צידי הספה.

ומה אם החלל של הסלון שלכם קטן ובכל זאת אתם חולמים להרים רגליים ולהימתח אחורנית? ישנם סלונים בשוק עם מנגנונים חשמליים שמאפשרים לכם לקבל את אותה תחושה נהדרת של כורסה אחת, רק כספה. בצורה כזו תמצאו את עצמכם יושבים עם אחרים על אותה ספה אבל מסוגלים להפוך את הצד שלכם לכורסה שגם נמתחת אחורנית וגם מאפשרת את הרמת הרגליים. על זה בדיוק נאמר- פינוק במיטבו.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש