צבע, הכינו עצמכם לחורף

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 24/11/2022 14:49 ● ערב ערב 3095
ממש כמו שהבגדים משנים מוד בין הקיץ הצבעוני והתוסס לבין ימי החורף הקודרים משהו, כך גם הקירות משנים גוון שישנה לכם את האווירה בבית ♦ ולא רק הקירות אלא גם הוילונות, הכריות וכל מה ששולט לכם על האווירה ♦ תגידו ביי ביי לורוד העדין ולירוק, ותנו כבוד ללבן המלוכלכך, לחום הבהיר ולאפור ♦ חורף כבר אמרנו?
צבע, הכינו עצמכם לחורף
הצבעים של החורף הקרוב – לבן מלוכלך, אפור וחום בהיר

אם גם אתם חובבי הטרנדים של הבית על פי עונות השנה ולא רק הבגדים בארונות הופכים מחורף לקיץ אלא גם הכסות של הבית, זה בדיוק הזמן להתעדכן בצבעים של החורף הזה. אתם לגמרי יכולים כבר לומר שלום ואולי להתראות לורוד העדין ולירוק שכבשו לכם את הבית בקיץ האחרון ולקדם בברכה את צבעי החורף הזה- הלבן המלוכלך, האפור והחום הבהיר, שיכניסו לבית הרבה חום, תחושה של רוגע וניקיון.
לא רק קירות הבית הופכים למשהו רגוע יותר, אלא גם הכריות והוילונות וכל הטאצ'אפים הקטנים שמשנים לכם את התמונה בבית, בהתחשב בעובדה שאתם לא תרוצו להחליף את הסלון ואת הכורסאות בכל עונה שמתחלפת לה. אם העזתם ובחרתם בסלון בצבע נועז שאולי קצת פחות מתאים לאווירת החורף, תהיו בטוחים שאם תחליפו את הוילונות לאחד מהצבעים האופנתיים של החורף הזה, יחד עם שאר הבדים מסביב, גם הסלון שלכם ילבש אווירה חורפית מפנקת ומחממת.

 

גם העלויות של שינוי כזה לגמרי לא בשמיים


ואם תחשבו על זה לרגע, גם העלויות של שינוי כזה לגמרי לא בשמיים- וילון בצבע הנכון, כריות ואולי צביעת קיר אחד או שניים, רצוי את אלו שהדגשתם בקיץ בצבעים נועזים, לגמרי יעשו את העבודה בעלות שווה לכל כיס.
ואם אתם עדיין אנשים שחייבים צבע בחיים וצבעים כמו אלו שהזכרנו רגועים מדי ולא ממש יעברו בגרון, אתם יותר ממוזמנים לתת דגשים בבית עם צבעי הכחול והירוק הכהים שאולי יהיו קצת פחות רגועים עבורכם, אבל לגמרי יעשו את עבודת הדרמטיות שמזמן לנו החורף הקר שמתקרב בצעדי ענק.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש