אח מ'בית בלב' חשוד בגניבת כספים מקשישה

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: ארכיון יום יום באילת ● 18/11/2022 05:39 ● ערב ערב 3094
פרשה חמורה נחקרת בימים אלו במשטרת מרחב אילת ● במרכז הפרשה אח במרכז הרפואי שיקומי בית בלב בעיר שמשך על פי החשד לאורך תקופה כספים מחשבונה של קשישה המתגוררת במקום ● רק לאחר שבבנק שמו לב למשיכות החוזרות ונשנות, ולא לפני שכמעט כל כספי הקשישה נמשכו, עודכנה הקשישה על המשיכות הלא ברורות וזו מיהרה להגיש תלונה במשטרה בטענה כי האח לו נתנה את כרטיס האשראי שלה על מנת שיקנה לה מתוקים במכונה שבמעונות, לא החזיר לה אותו בטענות שונות ● במשטרת מרחב אילת אישרו כי נפתחה חקירה בנושא ● מבית בלב נמסר: ''מדובר באירוע חריג ביותר. העובד הושעה מהמחלקה לאלתר, הנושא מטופל במשטרת ישראל”
אח מ'בית בלב' חשוד  בגניבת כספים מקשישה
מאז מסרה את כרטיס האשראי לאח, הוא לא החזיר לה אותו בטענות מטענות שונות

כשתושבת אילת הקשישה, עברה לפני כחמישה חודשים להתגורר במעונות מכבי, היא לא תיארה לעצמה שבמקום שהיה אמור להגן עליה ולדאוג לשלומה היא תאבד על פי החשד כמעט את כל עולמה, או לפחות את מרבית הכסף אותו חסכה שקל לשקל במהלך חייה. דווקא כשהרגישה כי מצבה הבריאותי לא משתפר והחליטה לקרוא לבתה המתגוררת באנגליה על מנת לתת לה ולו מעט מהכסף הלא רב שמשכה מחסכונותיה לטובת העניין, הופתעה הקשישה לקבל טלפון מהבנק בו מתנהל חשבונה, שם דווח לה על רצף של משיכות חריגות מהחשבון. הקשישה שנזכרה כי מסרה כמה שבועות קודם לכן את כרטיס האשראי שלה לאח העובד במרכז השיקומי, לטענתה, על מנת שיקנה לה מתוקים במכונה שפועלת במקום, מיהרה להגיש תלונה במשטרת אילת. לטענת מקורב לקשישה על פי טענתה, מאז מסרה את כרטיס האשראי לאח, הוא לא החזיר לה אותו בטענות מטענות שונות. במשטרת אילת מיהרו לפתוח בחקירה בנושא. 

בתגובה מסרה המשטרה ל'ערב ערב באילת': "חקירת האירוע בעיצומה, מטבע הדברים לא נוכל למסור פרטים אודותיה".

מבית בלב נמסר בתגובה: "מדובר באירוע חריג ביותר. מרגע בו הגיע המקרה למנהלת בית החולים, נערך בירור ושימוע מיידי לעובד והוא הושעה מהמחלקה לאלתר. כעת הוא ממתין לשימוע נוסף והנושא מטופל במשטרת ישראל. צוות בית החולים מלווה את המשפחה לאורך הדרך ונפעל בהתאם לתוצאות החקירה". 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש