האם האסטרטגיה התקציבית של גדי כרמלי תוכיח עצמה העונה?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 1/7/2022 09:24 ● ערב ערב 3075
גדי כרמלי עושה את צעדיו הראשונים בבני אילת ובשבוע שעבר כבר החל מאמן את חניכיו על חוף הים על מנת להביאם לכושר לקראת העונה ● החתימות הראשונות הן של סרגיי קוריק ומור קיסוס ● ולמרות זאת הקבוצה צפויה להתבסס העונה על כוחות מקומיים
האם האסטרטגיה התקציבית  של גדי כרמלי תוכיח עצמה העונה?
''בטוח שנעמוד במטרות''. קוריק ● ''מקום מסודר עם אנשים טובים''. קיסוס ● צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה

בניגוד לעונה שעברה בה הביאה הקבוצה עשרות שחקנים חיזוק מבחוץ לאורך העונה, במטרה לחזק את השורות, חלקם לא סיפקו את הסחורה ומצאו עצמם במהרה מחוץ לשורות, נראה כי העונה הולכת הקבוצה על היפוך מגמה והתבססות על כוחות מקומיים. מאז הגעתו של המאמן החדש גדי כרמלי לקבוצה, נצפים חניכיו על חופי הים בעיר בשעות הבוקר כשהם כבר מתאמנים לקראת העונה החדשה בליגה א' דרום, במטרה להגיע אליה במוכנות שיא לליגה א' דרום, לאחר שבקושי הצליחה בעונה שעברה לשרוד בליגה, לא מעט בזכותו של המאמן אמיר כהן שחתם העונה בטירה. 
עם זאת המדובר בקאדר צעיר במיוחד שנושק ל-18, מה שאומר הרבה התלהבות אבל מעט ניסיון. בבני אילת מעדיפים לקרוא לכך "שינוי חשיבתי", אך די ברור לכולם כי אילוצים תקציביים לא יאפשרו השנה חריגה מתקציב התמיכות של הקבוצה וההוראה למעט בהחתמות חוץ ברורה וחד משמעית. נכון לעכשיו כבר הוחתמו בקבוצה השוער מור קיסוס (23) והבלם סרגיי קוריק (22). 
קוריק (22) גדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ועירוני בת ים, כאשר באחרונה הרשים ונכנס לסגל הבוגרים של הקבוצה הבוגרת בגיל 18, בשנים האחרונות שיחק בכמה קבוצות ליגה א' (מכבי שעריים, בני לוד ושמשון כפר קאסם) ובתום העונה האחרונה סייע להפועל לוד בליגה ב' במאבקי העלייה.
הבלם סרגיי קוריק הודה השבוע על הבחירה בו והחתמתו באילת: "תודה לגדי כרמלי ולהנהלה על האמון בי, אני נרגש להגיע למועדון כמו בני אילת, אני בטוח שנעמוד במטרות שלנו ושזאת לא תהיה סתם עוד עונה."
השוער מור קיסוס (23) גדל במחלקת הנוער של הפועל באר שבע, בגיל 19 כבר היה שוער ראשון בליגה ב' במדי מכבי ב"ש.
לפני שנתיים הגיע באמצע העונה לעירוני נתיבות, שם החל לממש את הפוטנציאל שלו כאשר הוביל אותה לגמר הפלייאוף על העלייה לליגה א' בעונה האחרונה.
קיסוס: "שמח להצטרף למועדון כמו אילת, מקום מסודר עם אנשים טובים. מאחל לנו עונה מוצלחת ונעשה הכל כדי לעמוד במטרות העונה בע״ה.”


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש