גנב, התנגש בניידת ונעצר

מאת: דוברות המשטרה ● צילום: דוברות המשטרה ● 17/5/2022 11:52 ● ערב ערב 3068
אמש, באחד המועדונים במרכז התיירות, דיווחו מבלים על גניבת טלפון סלולרי וכרטיס אשראי ● בהמשך התברר כי החשוד החל לבצע עסקאות בכרטיס ברחבי העיר ● תוך זמן קצר, הצליחו השוטרים להתחקות אחריו ואז התפתח מרדף, שבמהלכו כרזו לחשוד לעצור את רכבו ולחדול מנהיגתו המסוכנת, אך הוא סירב והתנגש בניידת המשטרה ● השוטרים הבחינו כי נידף ממנו ריח עז של אלכוהול ● החשוד נעצר והובא לחקירה ● בכוונת המשטרה להביאו לבימ״ש להארכת מעצר
גנב, התנגש בניידת ונעצר
תגיות:

אמש, סביב חצות הלילה, במהלך פעילות יזומה של שוטרי יחידת השיטור העירוני במרכז התיירות, פנו לשוטרים מבלים ששהו באחד מהמועדונים ודיווחו להם כי הטלפון הסלולרי ובו כרטיס אשראי של חברה משותפת שעימם נגנב והם מבקשים סיוע. 

תוך זמן קצר עלה כי החשוד מבצע באמצעות כרטיס האשראי שהיה צמוד לטלפון הסלולרי עסקאות ברחבי העיר. בפעולות חקירה מהירות שביצעו השוטרים, הם הצליחו תוך זמן קצר להתחקות אחר זהות החשוד והחלו בפעולות לאיתורו. 

בעקבות דיווח שהתקבל על זיהוי רכבו סמוך לחופים הדרומיים, הוזעקו השוטרים למקום. 
מיד כשזיהו את הרכב החשוד החלו השוטרים בכריזות "עצור" כשהם מסמנים לו לעצור, אך נהג הרכב לא שעה להנחיות השוטרים והחל בנסיעה פרועה המסכנת אותו ואת סביבתו.

למשמע דיווחם של השוטרים כי הם במרדף אחר החשוד, הוזעקו כוחות נוספים של משטרת אילת לסייע במעצר החשוד. לאורך כל המרדף כרזו השוטרים לנהג לעצור את רכבו ולחדול מנהיגתו המסוכנת אך הוא בשלו. תוך דקות מספר, התנגש החשוד עם רכבו בצידה של ניידת המשטרה ונעצר.

השוטרים שפגשו בחשוד הבחינו מיד בריח עז של אלכוהול הנידף ממנו. החשוד נעצר והובא לחקירה, בכוונת המשטרה להביאו בפני בית משפט שיידון את המשך מעצרו.

פקד חן אמיר, סגן מפקד משרד תנועה במשטרת אילת: ״בניסיונותיו של החשוד להמלט מהמשטרה ובנהיגתו הפרועה הוא סיכן את עצמו, את הנוסעים ברכב, את השוטרים והסביבה כולה. על אף ניסיונותיו להתחמק מאיתנו הצלחנו לאתר אותו ולהגיע אליו. למרבה המזל הצלחנו לסיים את האירוע הזה בנזק לניידת בלבד ומנענו פגיעה בשלומו ובטחונו של הציבור״.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש