הנהג שדרס למוות באילת השתחרר מהכלא ונתפס כשהוא נוהג בפסילה

מאת: רותם נועם ● 13/5/2022 12:09 ● ערב ערב 3068
יצחק בראון, שדרס למוות ב-2017 תייר רוסי באילת ונשפט לכחמש שנות מאסר, השתחרר מהכלא ונתפס לאחרונה כשהוא נוהג בפסילה ● בראון לא הוציא רישיון נהיגה מעולם ● ביהמ''ש שחררו למעצר בית, אך המשטרה ערערה ומעצרו הוארך במספר ימים
הנהג שדרס למוות באילת השתחרר מהכלא ונתפס כשהוא נוהג בפסילה
זירת התאונה בה נהרג התייר (ארכיון 2017)

לפני חמש שנים, ביוני 2017, דרס יצחק בראון, חרדי שהגיע לישראל משוויץ ביחד עם משפחתו, תייר רוסי בשם ולדימיר קונסטנטינוב, בכיכר מלון אריה (לשעבר מרידיאן) באילת. בראון, שהיה אז בן 22, נמלט מהזירה לאחר שהטיח את קונסטנטינוב והעיפו באוויר, אך אותר לבסוף, ובדמו התגלו שרידי קנאביס (שבסופו של דבר הושמטו מכתב האישום והביאו לעונש המקל). ברכב עמו היתה גם כלתו הטרייה והשניים נתפסו לאחר שניסו להימלט מהעיר. הוא הודה והורשע במאי 2018 ונגזרו עליו ארבע שנים ושמונה חודשי מאסר, לצד עונשים נלווים, בהם פסילה ל-15 שנה ופיצויים בגובה 50 אלף שקל למשפחת המנוח. כנגד הכלה הואשמה בעבירה של הפרת חובת נוסע להתקשר ולדווח על תאונה לגופי ההצלה, עבירה בגינה ריצתה 4 חודשי מאסר בדרך של עבודות שירות.

 

זירת התאונה 


ב-22.2.21 הוא שוחרר מהכלא בשחרור מוקדם, לאור התנהגותו הטובה, אך במהלך חודש אפריל השנה (29.4), שנה וחודשיים לאחר שחרורו, הוא נתפס על ידי שוטרי מתנ"א מודיעין, כשהוא נוהג בכביש 443, על אף שהוא מצוי בפסילה, ולמעשה, לא הוציא רישיון נהיגה מעולם.
במהלך הדיון אמר בא כוחו של בראון: "פרט לתיק זה אין לו עבר פלילי כלל. הפעם זו הסתבכותו השניה עם החוק. הסיבה שיצא בשל מצוקה. הרכב שייך לאישה (הנמצאת בחודש תשיעי להריונה – ר.נ), הם היו בוויכוח".   
השופט דוד שוהם, מביהמ"ש השלום בפתח תקווה שחרר את בראון למעצר בית, אך המשטרה ערערה כל כך וערעורה התקבל ומעצרו הוארך ביומיים עד ליום א' בשבוע שלאחר מעצרו. כן נפסקו לו ערבות עצמית וערבון מזומן וכן ערבות צד ג'. 54477-04-22
 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש