אולם אלון חזר לפעילות

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: מירב לוי דיאמנט ● 13/5/2022 12:15 ● ערב ערב 3068
ארבע שנים אחרי ההצפה שהרסה את אולם הספורט אלון ואחרי לא מעט מחדלים הזויים בדרך, חזר השבוע, אולם אלון, לפעילות ● מה שמנע בחודשים האחרונים את קבלת טופס האכלוס היה היעדר מעלון שהותקן השבוע ● ''זו הייתה פרשיה מוזרה שהגיעה סוף סוף לסיומה'', מסר גורם בתחום הספורט
אולם אלון חזר לפעילות
היה בשימוש גם ללא היתר. אולם אלון

זה קרה לפני כארבע שנים, כשבאחת הסופות החזקות באילת חדרו מים לאולם אלון והשביתו אותו מפעילות זמן קצר לאחר שיפוץ מאסיבי שעבר האולם. אז התברר, כי לצד השיפוץ שכלל, בין השאר, את תיקון התקרה, אף אחד לא מצא לנכון לדאוג שהגג מעל יהיה אטום למים. כך ירדו לטימיון כמה מאות אלפי שקלים. 
מאז, במשך ארבע שנים, התקדמו עבודות השיפוץ של האולם והחזרתו לפעילות בעצלתיים, כשכולם בעיר תולים תקוות שהתבדו, שהאולם יתוקן במהרה ויחזור למצבת המגרשים שכל כך חסרים בעיר. 

 

המעלון השלים את נגישות האולם


בחודשים באחרונים חשף 'ערב ערב באילת', כי למרות שלאולם אין טופס איכלוס ואגב כך גם אין ביטוח לשוהים בו, התקיימו בו כמה אימוני בוקר של קבוצת הבוגרים של הפועל אילת בכדורסל. גם משחקי הגימנסטרדה שהתקיימו בעיר לפני כחודש, התקיימו, בין השאר, באולם אלון, כשבפועל לא היה לו עדיין אישור איכלוס כדת וכדין, אלא אישור זמני בלבד. 
לאחר השקעה של מאות אלפי שקלים, מה שחסר באולם בחודשים האחרונים, ולמעשה עיכב את קבלת אישור האכלוס, היה דווקא המעלון, שנדרש לשם השלמת סעיף הנגישות באולם. השבוע, רגע לפני המחוזיאדה שפוקדת בימים אלו את העיר, הותקן המעלון, הושלם טופס האכלוס ואולם אלון חזר למצבת האולמות הפעילים באילת.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש