שובו של הכדורעף

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 13/5/2022 12:17 ● ערב ערב 3068
לראשונה באילת, יתקיים בסוף בשבוע שבין ה– 19-21 לחודש, טורניר דקטלון ארצי לנוער בכדורעף, שיוריד לעיר את מיטב קבוצות הכדורעף בארץ ● שנתיים אחרי חזרת ענף הכדורעף לנוף האילתי, בניצוחו של המאמן מיקי גלעד, הספיקה קבוצת הנערות להעפיל השנה לליגת העל וקבוצת הנערים נמצאת בימים אלו בשלבי המאבק האחרונים בדרך לעלייה ● ''אילת חזק על המפה'', אומר גלעד שמבטיח שזו רק ההתחלה
שובו של הכדורעף
''זו תהיה התנסות מצוינת לשחקנים שלנו, שיוכלו לפגוש על המגרש הביתי קבוצות מליגת העל''

אומרים שמאחורי כל ענף ספורט מצליח יש משוגע לעניין שדוחף, כזה הוא מיקי גלעד, מאמן כדורעף בכל רמ"ח איבריו, שחלם להחזיר ביום מן הימים את ענף הכדורעף שנעלם מהמפה האילתית לחזית הבמה. חלם וגם הגשים. 
מה שהתחיל לאט ובזהירות מענף הכדורשת והלך ותפס תאוצה, הפך לפני שנתיים לכדורעף לכל דבר, כשגלעד, יחד עם המאמן שלצדו ויקי קומר והמאמנת הצעירה שקד קומר, קפטנית קבוצת הנערות של אילת, מנתבים בהצלחה בין פעילות קבוצות הכדורשת לקבוצות הכדורעף.

 

הצלחה בזירה הארצית


שנתיים אחרי הקאמבק של אילת למפת הכדורעף, בעונה הזו כבר חתמו הנערות על עליה משכנעת מהליגה המחוזית לליגת העל, כשהן עולות ליגה מהמקום הראשון בטבלה, עם ניצחונות מוחצים לאורך כל הדרך. קבוצת הנערים גם היא קרובה לעליה לליגת העל, לאחר שסיימה את העונה הסדירה במקום השני בטבלה והציגה לאורך העונה יכולת משכנעת. בימים אלו הם נאבקים במשחקי הפלייאוף העליון להיכלל בין שתי הקבוצות שיעלו לליגת העל. 
בסך הכל, יכול כבר היום, המאמן גלעד, להציג בגאווה שתי קבוצות תחרותיות- נערים ונערות שמונות 38 צעירים אילתים מכתות ז'- י'ב ובית ספר לכדורעף שפועל תחת מטריית המתנ"ס, ומקיף כיום כ– 200 ספורטאים צעירים מכתות ג'- ו'. "ככה זה כשהילדים רואים את הנוער ויודעים שיש להם לאן לשאוף בהמשך", מסביר מיקי את הפירמידה שהצליח להקים בעיר ולא בקלות.

 

''עוד תשמעו על הקבוצות שלנו ובגדול'‘

 

דברים שקורים במקרה


בסוף השבוע שבין ה- 19-21 לחודש, תארח אילת לראשונה בתולדותיה טורניר כדורעף ארצי לנוער. מה שהתחיל כבדרך אגב, כרצון לאפשר טורניר אימון לכמה קבוצות, הלך ותפס תאוצה עד כדי כך שלטורניר כבר הבטיחו את הגעתן 17 קבוצות נערים ונערות מכל רחבי הארץ, ביניהן שורה של קבוצות מהבכירות בארץ שמשחקות בליגת העל, ובסך הכל כ– 250 ספורטאים צעירים שיחיו את הכדורעף בעיר. יחד עם רשת אברמ'ס הוטל, שתארח, יאכטות אילת, ורשת דקטלון שנותנת את החסות הראשית, יהנו הספורטאים מטורניר מהנה שישולב בהפלגה ואפילו בטורניר כדורעף חופים לתיבול העניינים. 
הטורניר הרשמי, שיתארח באולם בגין בעיר,יתקיים בהפרדה של נערות ונערים ויהיה בתמיכת איגוד הכדורעף הארצי ואגודת מכבי. "זו תהיה התנסות מצוינת לשחקנים שלנו, שיוכלו לפגוש על המגרש הביתי קבוצות מליגת העל כהכנה עבורם לשנה הבאה. עבור העיר זה יהיה פסטיבל חגיגי וססגוני של כדורעף כשכולם כמובן מוזמנים לצפות ולעודד את הקבוצות הביתיות". עבור מיקי גלעד זו לגמרי רק ההתחלה. "עוד תשמעו על הקבוצות שלנו ובגדול", הוא מבטיח.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש