שריפה ברחוב כיכר רפידים באילת: אדם נפגע ופונה לבית החולים

מאת: דוברות כיבוי והצלה ● צילום: דוברות כיבוי והצלה ● 25/4/2022 21:11 ● ערב ערב 3065
במהלך הערב התקבלה הודעה במוקד 102 על שריפה בבית ברחוב ״כיכר רפידים״ באילת ● צוותי כיבוי וחילוץ שהגיעו למקום, זיהו בית פרטי בן שתי קומות ובקומה העליונה יש שריפה באחת מיחידות הדיור ● אחד הדיירים שניסה שניסה לכבות את השריפה נפגע משאיפת עשן והועבר לקבלת טיפול רפואי ● כל הפרטים
שריפה ברחוב כיכר רפידים באילת: אדם נפגע ופונה לבית החולים
תגיות:

במהלך הערב התקבלה הודעה במוקד 102 של מחוז דרום על שריפה בבית ברחוב ״כיכר רפידים״ באילת.

ארבעה צוותי כיבוי וחילוץ שהגיעו למקום, זיהו בית פרטי בן שתי קומות המחולק ליחידות ובקומה העליונה יש שריפה באחת מיחידות הדיור. אחד הדיירים שניסה שניסה לכבות את השריפה נפגע משאיפת עשן והועבר לקבלת טיפול רפואי על ידי כוחות רפואה.

במהלך הסריקות נתקלו הלוחמים במפגעי בטיחות בחלק מהיחידות אשר יכלו לסכן את חיי הלוחמים ואת חיי התושבים הגרים בסמוך במקרה והשריפה הייתה מתפשטת.
באחת היחידות נמצאו סוללות רבות המונחות בחדר שינה ואף בלון גז שהיה בתוך אחד הארונות, כמו כן היו במקום אופניים חשמליים וציוד רב בחדרי המתחם.

חשוב לציין כי במידה והשריפה הייתה פורצת או מתפשטת לעבר אחד המקומות שבהם היו מפגעי הבטיחות, תוצאות האירוע יכלו להיות טראגיות ועם פוטנציאל גדול מאוד לנזק רב.

מפקד תחנת אילת - תת טפסר יהודה קסנטיני : ״שוב פעם אנו נקראים לזירה של שריפה בבית מגורים פרטי המחולק למספר יחידות דיור. גם במקרה זה כמו במקרים קודמים של שריפות ביחידות דיור השריפה פרצה ככל הנראה בעקבות כשל חשמלי. הסכנה הטמונה באירועים מסוג זה היא כפולה ומסכנת גם את האזרחים וגם את לוחמי האש הנקראים לטפל באירוע. יחידות הדיור מאופיינות בחלוקה פיראטית של תשתיות חשמל וגז היוצרת עומס על המערכות, כמו גם חלוקה לא מאושרת של חללים ופתיחת דלתות נוספות המקשות על ההתמצאות ומילוט מהמבנה בשעת שריפה. אנו קוראים לכלל הציבור לנהוג באחריות ולא לגרום לכך שהם מסכנים את סביבתם ואת לוחמי האש המגיבים לאירועים אלו.

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש