הגימנסטרדה חתמה על קאמבק באילת

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 21/4/2022 08:03 ● ערב ערב 3065
אחרי הפסקה של שנתיים, חזרה בשבוע שעבר הגימנסטרדה לאילת ● אמנם עדיין לא במספרי שיא ועם ביטולים ברגע האחרון של קבוצות מחו''ל, בשל המצב הבטחוני בארץ, ועדיין, עם כ -500 מתחרים ואנשי צוות, היה לאירוע שהוריד לעיר את תחום הריקוד והאקרובטיה, הרבה מה להראות
הגימנסטרדה חתמה על קאמבק באילת
''קרוב לשנתיים עבדנו כדי למצוא אנשי קשר בערים התאומות של אילת ואז הקורונה טרפה הכל'' ● צילום: ידין מילר

17 שנה כבר מתקיימים בעיר אירועי הגימנסטרדה, שמורידים לאילת בכל שנה קבוצות בתחום הריקוד והאקרובטיקה. בשנתיים האחרונות גם הגימנסטרדה נעלמה מהנוף בגלל מגבלות הקורונה, אלא שבשבוע שעבר היא חזרה לאילת ובגדול, הפעם שיתוף פעולה מוצלח במיוחד עם בעלי קניון האייסמול שאירחו את תחרויות האקרובטיקה על מגרש הקרח, שגם הפעם זכה לכיסוי מתאים. 
כך קרה שבמקום לקיים את תחרויות האקרובטיקה המעניינות באחד האולמות בעיר, יכלו באי הקניון ליהנות מתחרויות מרהיבות, כשהשנה התווספו לתחרויות הפירדמה באקרובטיקה גם תחרויות ה'פס', שמצריכות מהמתחרים לבצע שורה של תרגילים. 
למרות ביטולים של קבוצות מחו"ל, ברגע האחרון, ובעקבות המצב הבטחוני בארץ, הגיעו לאילת קבוצות מבולגריה, צרפת ובלגיה, שיחד עם המתחרים מישראל כללו בסך הכל כ– 500 מתחרים ואנשי צוות. אמנם זה עדיין לא מספר שיא של הגימנסטרדה, אבל המארגנים בטוחים שבשנה הבאה הם כבר יצליחו לחזור למספרים של השנים הקודמות ואפילו מעבר. 

 

צילום: ידין מילר


ידידיה עמרם, המנהל האמנותי של האירוע, מספר, כי רגע לפני פרוץ הקורונה נוצרו קשרים עם הערים התאומות של אילת באירופה והייתה כוונה שגם הן ישלחו נציגים לגימנסטרדה, אלא שאז הגיעה הקורנה ויחד איתה שנתיים של ביטולי האירוע והקשרים עם האנשים בערים התאומות התנתקו. 
"קרוב לשנתיים עבדנו כדי למצוא אנשי קשר בערים התאומות של אילת ולקדם את הרעיון, זה לא היה פשוט, אבל הצלחנו. אלא שאז הגיעה הקורונה וטרפה הכל". כך או כך גם הפעם שמו לעצמם המארגנים לחזור ולשחזר את הקשרים על מנת שאולי באירוע הבא כבר נראה באילת נציגים מהערים התאומות של העיר. לצד התחרויות התקיימו בעיר גם סדנאות בתחומי הריקוד והאקרובטיקה. "לפני שנתיים כבר הורדנו לעיר קרוב לאלף משתתפים", מעדכן ידידה ומבטיח: "אני בטוח שאחרי ההצלחה של האירוע השנה, החשיפה והשידורים בטלווזייה, נגיע כבר בשנה הבאה למספר זהה אם לא גבוה יותר של משתתפים מהארץ ומחו"ל". בהזדמנות זו הוא ביקש להודות להנהלת האייסמול על שיתוף הפעולה המעולה ולסגן וממלא מקום ראש העירייה, מתן בארי, שהפך עולמות על מנת לסייע.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש