בנות אילת הורשעו בבית הדין במשחק בלתי ספורטיבי

מאת: פיני גניסלב ● 13/1/2022 12:49 ● ערב ערב 3051
זאת לאחר ששתי שחקניות אילתיות עזבו את המגרש במחצית השנייה והשופט נאלץ להפסיק את המשחק ● בבנות אילת טוענים כי השתיים נפצעו אך לא ידעו להסביר מדוע הורשעו בהתנהגות בלתי ספורטיבית ● ביה''ד פסק בסיום 0:14 לבנות קטמון ● בנות אילת ממוקמות בתחתית הטבלה עם מאזן שערים שלילי 96:5
בנות אילת הורשעו בבית הדין במשחק בלתי ספורטיבי
הגיעו ללא שחקניות מחליפות. בנות אילת (עונה 2020) ● צילום: רון בלומנטל

במשחק שהתקיים לפני כשבועיים, התייצבה קבוצת הכדורגל של בנות אילת למשחק חוץ נגד בנות קטמון עם 9 שחקניות בלבד וללא שחקניות מחליפות! מול הקבוצה האילתית התייצבה הקבוצה המקומית בהרכב מלא עם 11 שחקניות וכן עם ארבע שחקניות מחליפות בספסל. 
את תוצאות הדברים ניתן היה לראות במהרה על כר הדשא, כשהמחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה האסטרונומית 0:12. 

 

אילת שוברת את הכלים?


אם לא די בכך, כחלוף חמש דקות מפתיחת המחצית השנייה (דקה 50) שרק השופט לסיום ההתמודדות והמשחק הופסק וזאת לאחר שבנות אילת נותרו על המגרש עם 6 שחקניות בלבד. בדו"ח השיפוט שנשלח להתאחדות לכדורגל כתב השופט אלקועאן חאמד: "בעת קבלת הטפסים, אילת הודיעו לי שהן יעלו לשחק עם 9 שחקניות. במהלך המחצית השנייה שתי שחקניות מקבוצת אילת יצאו ולאחר דקה השוערת נפצעה ונאלצתי לעצור את המשחק. הלכתי אל המאמן של בנות אילת והסברתי לו את הסיטואציה שאי אפשר לשחק עם פחות מ-7 שחקניות על כר הדשא ובסופו של דבר שרקתי לסיום ההתמודדות בדקה ה-50". 
משמעות דברי השופט היא כי בתוך דקה או שתיים במהלך חמש הדקות הראשונות של המחצית השנייה, נפצעו והושבתו משחק לכאורה שלוש שחקניות מבנות אילת. אכן סיטואציה נדירה בכל קנה מידה מוכר.
בעקבות הפסקת המשחק, בית הדין המשמעתי של התאחדות לכדורגל החליט להרשיע את בנות אילת בהתנהגות בלתי ספורטיבית וקנס אותן ב- 1,000 ₪ על תנאי. כמו כן, פסק בית הדין תוצאה טכנית של 0:14 (כפי שהיה בזמן הפסקת המשחק) לטובת קבוצת בנות קטמון.

בתגובה לדברים מסר תותי נופי כי שתי השחקניות שעזבו את המגרש נפצעו, אך כשנשאל מדוע הורשעה הקבוצה בהתנהגות בלתי ספורטיבית, שכן אין מעמידים לדין שחקן בשל פציעה, השיב: "באמת לא יודע, אני אבדוק מול ההתאחדות מדוע זומנו". 

 

ועוד הפסד משפיל


במשחק נוסף שהתקיים לפני מספר ימים באילת, ספגו בנות אילת את ההפסד ה-11 ברציפות, לאחר שנכנעו לקבוצת מכבי צור שלום ביאליק בתוצאה 3:2. פרט מעניין במשחק, שעד לדקה ה-89 למשחק, הובילו בנות אילת 1:2, אך בתוספת הזמן הצליחה הקבוצה האורחת מקטמון לעשות את הבלתי יאומן, ולכבוש פעמיים ולנצח בסיום 2:3. 
במשחק האמור שותפו לראשונה ארבע שחקניות חיזוק חדשות שהגיעו מקבוצת בני יהודה מהליגה הלאומית והן: ליטל לוזון, מורן הימן, אושרת אופנר וצהלה הרי. למשחק האמור התייצבה אילת עם סגל של 15 שחקניות, כולל שחקניות החיזוק. 

נכון לשבוע, ממוקמות בנות אילת במקום האחרון בטבלה עם מאזן של 11 הפסדים מתוך 11 משחקים, ומאזן שערים שלילי של 96-5 .

בסוף השבוע יוצאות בנות אילת למשחק חוץ קשה נגד בית"ר ירושלים בעוד ששבוע לאחר מכן תתארח באילת קבוצת מכבי ב"ש.
 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש