מירוץ השדה חזר לעיר

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 26/11/2021 12:29 ● ערב ערב 3044
אחרי הפסקה של שנתיים בתחרות מירוצי השדה לבתי הספר היסודיים, ביום שני השבוע חזרה התחרות לעיר, לשמחתם של תלמידי בתי הספר והמורים לחינוך גופני ● במקום הראשון כללי זכו תלמידי בית הספר מעלה שחרות ביטבתה
מירוץ השדה חזר לעיר
במקומות הראשונים זכו: מעלה שחרות, היובל, אלמוג וגלים ● צילום: יניב כהן

שנתיים אחרי שתחרויות מירוצי השדה לבתי הספר היסודיים בעיר נעלמו כתוצאה מהקורונה, ביום שני השבוע ולא מעט לאחר לחצים מצד המורים לחינוך גופני בבתי הספר, בהובלתו של המורה לחינוך גופני של בית הספר אלמוג, מאור דהן, חזר אגף הספורט בעירייה והוציא לפועל את תחרות מירוצי השדה.
ביום שני בבוקר התמלאה לגונת השלום אקשן כשמאות תלמידי כתות ד'-ו' מ-13 בתי ספר יסודיים בעיר, כולל בית הספר מעלה שחרות מחבל אילות, לקחו חלק במרוצים, שכללו מקצים נפרדים לבנים ובנות במרחקים שבין 500מ'- 800 מ'. בסיום התחרויות התקיים במקום טקס חלוקת הפרסים לזוכות ולזוכים, כשגולת הכותרת היתה דירוג בתי הספר.
במקום הראשון כללי זכה בית הספר מעלה שחרות ביטבתה בניצוחו של המורה לחינוך גופני ליאור שלומוביץ.
במקום השני חלקו בתי הספר היובל בניצוחו של המורה לחינוך גופני, שי ברד ו, בית הספר אלמוג בניצוח ושל המורה לחינוך גופני מאור דהן.
במקום השלישי זכו תלמידי בית הספר גלים בניצוחה של המורה לחינוך גופני אילנית דוד.
עכשיו ממתינים בבתי הספר היסודיים לחזרתו של כנס האתלטיקה השנתי שגם הוא נעלם מהמפה מאז תחילת הקורונה בתקווה שכבר בקרוב יוחלט תאריך התחרויות שמתקיימות גם הן בניהול והוצאה לפועל של אגף הספורט בעירייה.

 

מצטייני החודש של בית הספר לכדורסל הפועל אילת מכיתות א-ז ● צילום: יחצ יוסי אברהמי

 

קבלו את דור העתיד שלנו


ובתוך כך, במהלך משחקה האחרון (21.11) של הפועל יוסי אברהמי מול קהל גדול שגדש את היכל בגין במאות מעודדים ובני משפחה נרגשים עלו למגרש מצטייני החודש של בית הספר לכדורסל הפועל אילת מכיתות א-ז.
ראש העיר מר אלי לנקרי ויו״ר הקבוצה מר טל פנחס העניקו לתלמידים תעודות הצטיינות ושיבחו את המאמנים אורי מאיר, תומר זוהר וברק בן חיים על מהמסירות והמקצועיות.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש