''המלון השרוף'' קיבל היתר בנייה

מאת: רותם נועם ● 19/11/2021 18:07 ● ערב ערב 3043
קבוצת יוסי אברהמי קיבלה היתר בנייה בפרויקטSEA SIDE באילת ● מחיר דירה בפרויקט מתחיל ב 1.45 מיליון ש''ח
''המלון השרוף'' קיבל היתר בנייה
הדמיית פרוייקט המשקיעים

קבוצת יוסי אברהמי מדווחת כי קיבלה היתר בנייה לפרויקט SEA SIDE (סי סייד) באילת. הפרויקט הוא קומפלקס מגורים ונופש, הכולל מגוון פסיליטיס במתחם אחד. הוא נבנה במקומו של מלון "סונסטה" המיתולוגי על קו הטיילת בעיר, שעמד שרוף משך עשורים, ויכלול 219 יחידות דיור ו- 100 יחידות מלונאיות, כאשר המלון מופרד ממתחם הדיירים. 
בפרויקט מוצעות למכירה דירות סטודיו, דירות בנות 2.5 ,2 ו-3 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. החללים המשותפים של המתחם יכללו בריכה אובאלית יפהפייה, מסעדות, בתי-קפה, חנויות, לובי בעיצוב יוקרתי וחניון פרטי. מהחברה נמסר כי בפרויקט נותרו למכירה כ- 50 דירות וכי מחירה של דירת סטודיו הינו החל מ- 1.45 מיליון ₪. אכלוס הפרויקט צפוי בעוד כשנה.


לדברי יפה סדן, סמנכ"לית השיווק והמכירות בקבוצת יוסי אברהמי: "הביקוש לדירות באילת הלך והתעצם בשנה האחרונה, בעיקר מצד משקיעים ישראלים אך גם מצד תושבי חוץ. ישנם רוכשים רבים שקנו דירה בפרויקט על מנת שתשמש כדירת נופש וכאשר הם לא בדירה - היא מושכרת. עם ההחלטה על העלאת מס הרכישה לדירה שנייה, כמות העסקאות בפרויקט שילשה את עצמה".
קבוצת יוסי אברהמי מקימה בימים אלה שני פרויקטים נוספים באילת: פרויקט "התמרים 13" הכולל 64 יח"ד וממוקם במרכז העיר ופרויקט "גולף גולד" – פרויקט בוטיק הכולל 34 יח"ד. פרויקטים נוספים שיוקמו בעיר נמצאים כעת בשלבי תכנון.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש