מי מתעלל בחתולים על החוף באילת?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 22/10/2021 09:28 ● ערב ערב 3039
קרוב ל-10 חתולי קהילה המתגוררים בחוף שבין מלון הריף לחוף אקווה ספורט נצפו בתקופה האחרונה כשצלקות גדולות, של מה שנראה כמו כוויות, מכסות את גופם ● ערנותם של צעירים העובדים במקום הביאה לפניה לאילת אנימלס והגשת תלונה במשטרה ● מנכ''לית העמותה ד''ר דניאלה אורטנר מיהרה להעביר את החתולים לקבלת טיפול מורכב: ''כולי תקווה שמשטרת אילת תצליח לשים את ידה על מי שמתעלל בצורה אכזרית כל כך בחתולים. כבר הוכח שמי שמסוגל לעשות דברים כאלו עלול להוות סכנה לציבור'', מזהירה אורטנר
מי מתעלל בחתולים על החוף באילת?
החתולים ספגו כוויות חמורות, ככל הנראה מחומר כימי – אם מישהו יודע פרטים, אנא דווחו למשטרה ● צילום: אילת אנימלס

לפני כשלושה שבועות הבחין ג'וני בחתול עם פצע פתוח על הגב מסתובב באזור החוף בשטח שבין מלון הריף למועדון הצלילה אקווה ספורט. "זה נראה כאילו מדובר בנשיכה של כלב גדול", מספר ג'וני שהוא וגם אשתו העובדת במועדון הצלילה לאקי דיוורס הבחינו בעוד ועוד חתולים מסתובבים באזור עם מה שנראה כמו פצעים פתוחים. כשהם הייטיבו להסתכל על הפצעים נדמה להם כי מדובר בכוויות טריות "או משהו שנראה כאילו מישהו שפך עליהם חומצה", מסביר ג'וני שלא נשאר אדיש לתופעה ומיהר לדווח על כך למנכ"לית עמותת אילת אנימלס ד"ר דניאלה אורטנר. מבדיקת שלושה חתולים פצועים שהובאו לבית החולים לחיות של אילן זבירין התברר כי מדובר בכוויות, ככל הנראה תוצאה של חומר כימי שנשפך על החתולים במתכוון. החתולים עברו טיפול מורכב בכוויות, ובמקביל הוגשה במשטרת אילת תלונה בגין התעללות בבעלי חיים. אחד החתולים שהובא לטיפול במרפאה של ד"ר זבירין הוא קורש'יג, חתול כבן 10 "שלא מפריע לאף אחד בחוף וכבר חיי שם הרבה שנים. לא ברור מאיזה סיבה מישהו החליט להתעלל בו", אמרו באילת אנימלס.

 

 

"כולי תקווה שמשטרת אילת תבדוק את התלונה לעומק", אומרת השבוע אורטנר. "כבר הוכח שאנשים שמסוגלים לבצע דברים כאלו לבעלי חיים הם מסוכנים לציבור. מעבר לזה לא יתכן שיש מישהו שככל הנראה נהנה להתעלל בחתולים ברמה כזו מזעזעת לאורך זמן. זה חייב להיעצר ומיד. זה מעשה נורא ומיותר. חייבים להמשיך לקדם בעיר את הטיפול בחתולי הרחוב, את העיקורים והסירוסים ותוספת של עוד ועוד עמדות האכלה מסודרות".
ג'וני עצמו מתכוון לבדוק במצלמות האבטחה באזור אם ניתן לראות משהו או מישהו חשוד ולהעביר את הפרטים למשטרה.

ממשטרת אילת נמסר כי הוגשה תלונה והנושא מצוי בבדיקה.

 

לתרומות לטיפול החתולים:

 

ק הדואר 09 | סניף 001 | חשבון 8180341| אילת אנימלס
פייפאל https://paypal.me/eilatanimals
ביט / פייבוקס 052-2704019
או ישירות למרפאה 08-6370528


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש