החשד ברצח שימי דדון: נשדד ושימש כמסר

מאת: שחר קליין ● 27/8/2021 10:00 ● ערב ערב 3032
חוקרי המשטרה בוחנים את החשד לפיו בתיק שנשדד מדדון בעת הרצח היו מאות אלפי שקלים ● החשד הוא שוידוא הריגתו שימש כמסר לעבריינים אחרים שלא לנסות ולהכנס לטרטוריה שלהם ● ''הטעות של דדון היתה שהוא העביר ככספים ללא ליווי של מאבטח''
החשד ברצח שימי דדון:  נשדד ושימש כמסר
''הוא התלבש במותגים הכי יקרים ותמיד חלם להיות עשיר''. דדון ז''ל
תגיות: פלילים רצח

במשטרה חושדים כי דדון, עבריין ירושלמי שעבר לגור באילת בשנים האחרונות ונרצח ביום ד' שעבר בכניסה לקניון הזהב בראשון לציון, היה בעיצומה של העברת כספים במסגרת קו הלוואות שהפעיל בעבור אחר. על פי החשד, הרוצחים, שעקבו אחר דדון ונראה כי ניהלו אחריו קרב יריות לאורך מאות מטרים עד שהשיגוהו ורצחו אותו, רצו לא פחות מאשר לשלוח מסר לעבריינים אחרים, גם לשדוד מדדון את התיק שהכיל ככל הנראה מאות אלפי שקלים. 
צוות מיוחד במרחב השפלה שהוקם במיוחד לצורך טיפול בפרשה נטל את מצלמות האבטחה וכעת מנסים לזהות את היורים בדדון. בכל מקרה הנחת העבודה היא כי המדובר ברצח מתוכנן והחשד הנו כי הרוצחים עקבו אחרי דדון מספר ימים מרגע שחרורו מהכלא ולמדו את מסלול נסיעתו, ולפיכך גם סימנו לעצמם דרך מילוט. העובדה שלא היססו לחסלו באמצע היום בלבו של מרכז מההומים בישראל, מלמדים הן על תעוזתם, אבל לא פחות מכך על המסר שביקשו להעביר לעבריינים אחרים, שלא לנסות ולהכנס לטרטוריה שלהם, כפי שדדון נתפס כעושה. דדון עצמו שהשתחרר מהכלא לפני מספר ימים אחרי שנתיים וחצי מאסר בגין עבירות סמים, החל מיד לעבוד לאחר שחרורו בקו הלוואות, ונראה כי הטעות הגדולה ביותר שעשה היתה שהעביר כספים מבלי לדאוג לשומר ראש צמוד.את מי בדיוק, אם בכלל, ולמה, עצבן דדון, מנסה כעת צוות החקירה לפענח. 
כפי שפורסם, בעת הרצח שהו באזור הקניון מספר עבריינים מוכרים למשטרה שנמלטו מהמקום מיד עם השמע היריות. 
דדון (29), נולד וגדל בירושלים, ולפני מספר שנים עבר להתגורר כאמור באילת, בעברו הרשעות סמים והוא נעצר וישב בכלא על אלימות, אך לא נחשב עבריין בכיר, אלא חייל שעשה עבורם את העבודות השחורות כשליחויות, העברות כספים, סחר בסמים ואלימות, בגינה ריצה בעברו מספר עונשי מאסר. "הוא היה שליח פשוט של העבריינים הבכירים באילת", סיפר עבריין תושב אילת לשמעון איפרגן מאתר מאקו. "הוא התלבש במותגים הכי יקרים ותמיד חלם להיות עשיר. אנשים פחדו ממנו, אבל היו לו גם הרבה אויבים בעיר ולכן הוא עזב. ההחלטה שלו לעבור לגור במרכז הארץ ולא לחזור לאילת עלתה לו בסוף בחייו".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש