הישגים ארציים לבנות השחייה האומנותית באילת

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 9/7/2021 09:15 ● ערב ערב 3025
חמש שנים אחרי שסבטלנה בלוכין תקעה את היתד באילת לענף ספורט השחייה האומנותית, השבוע, באליפות הארץ שהתקיימה במכון וינגייט, הוכיחו הבנות מאילת שהן כאן כדי להישאר, עם שורה של הישגים מרשימים ● ''לסיים תחרות ארצית במקום השני כללי מבחינת הניקוד המצטבר כשרק קבוצת פנימיית הספורט של הפועל ירושלים מקדימה אותך זה הישג עצום'', אומר השבוע אולג צ'רנומוריץ, מי שהביא את ענף הספורט לאילת
הישגים ארציים לבנות  השחייה האומנותית באילת
''הישג שמוכיח כי נעשית כאן עבודה מצוינת עם הבנות''. קבוצת הבנות מאילת והמאמנת בלוכין

10 קבוצות בסך הכל בכל קטגוריית גיל העפילו בשבוע שעבר לאליפות הארץ בשחייה אומנותית (ענף ספורט אולימפי לכל דבר), שהתקיימה בבריכה של מכון וינגייט. בין הקבוצות שהגיעו למה נחשבת תחרות הגמר הארצית היו גם שתי קבוצות שחיה אומנותית מאילת בניצוחה של המאמנת סבטלנה בלוכין (בעברה פעמיים אלופת עולם ו-6 פעמים אלופת אירופה, חברת הנבחרת הרוסית), שהגיעה לפני כחמש שנים לאילת ולימדה את בנות אילת מה זו השחייה האומנותית. שתי הקבוצות שמונות 8 בנות כל אחת, הראשונה בקטגוריה של עד גיל 12 והשנייה בקטגוריה של עד גיל 15 סיימו את התחרות במקום השלישי מתוך 10 קבוצות ולראשונה עמדו על הפודיום וזכו במדליות, או כמו שמסביר השבוע אולג צ'רנומוריץ, מי שהביא את ענף השחייה האמנותית לעיר: "לספורטאי טוב לוקח לפחות 5 שנים עד שהוא באמת לומד את תורת ענף הספורט ומצליח להגיע להישגים ואין ספק שהקבוצה האילתית עמדה ביעדים שלה". לצד ההישגים הקבוצתיים רשמו הבנות גם הישגים בדואטים כשצמד מהקבוצה זכו במקום הרביעי- מישל סלובצקי ונסטיה לובסקי. בתרגיל סולו זכתה נסטיה לוסקי במקום השלישי.
בסך הכל בניקוד המצטבר סיימו בנות השחייה האומנותית את התחרות במקום השני כללי, מיקום אחד בלבד האחרי קבוצת הפועל ירושלים הוותיקה והטובה, שבנותיה מתאמנות על בסיס יומי במסגרת אימוני פנימיית ספורט. "זה הישג מצוין, הראשון שמעמיד את שתי הקבוצות האילתיות שלנו על הפודיום ומוכיח שנעשית כאן עבודה מצויינת עם הבנות", מסכם את ההישגים צ'רנומוריץ, שמבהיר כי זו רק ההתחלה ועוד נשמע על הישגי הבנות.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש