פרסם תמונות חושפניות של זוגתו באינטרנט ויישלח למאסר

מאת: איציק נועם ● צילום: אילוסטרציה ● 9/7/2021 09:17 ● ערב ערב 3025
בית משפט השלום באילת גזר 14 חודשי מאסר על נתן סובר גרבי, שהורשע בעבירות של איומים ותקיפת זוגתו במספר מקרים, ואף פרסם תמונות חושפניות שלה למכירה באינטרנט ● ביהמ''ש: ''האירועים המתוארים בכתב האישום מגלמים, מעבר לנזק הפיזי, גם נזק נפשי משמעותי ביחס למתלוננת''
פרסם תמונות חושפניות של  זוגתו באינטרנט ויישלח למאסר
את מרבית חייו בילה הצעיר בן ה-28 מאחורי סורג ובריח

בני הזוג מאילת, ניהלו מערכת יחסים במשך כ- 8 חודשים, כאשר בחודש ינואר האחרון עוכב הגבר בתחנת משטרה עקב תלונתה של האישה על איומים כלפיה.  בהמשך הועבר הגבר לבדיקה בבית חולים, שם השוטרים שהביאו אותו, וכן גם האח אשר הגיע להעניק לו טיפול רפואי,  "זכו" להשמעת איומים קשים ואף גזעניים מצדו. בין היתר אמר לשוטר: "תתחיל לבדוק את הרכב שלך כל בוקר" ולאח ממוצא אתיופי אמר: "הנה השחור הזה עוד פעם, שחור מסריח...", לאחר שסירב לעטות מסכה בחדר המיון קיבל על כך קנס. 
בכתב האישום מתואר כי כשלושה שבועות לאחר מכן, הגבר תקף שוב את זוגתו משום שהיא נכנסה למקלחת כשהיא עם הטלפון הנייד שלה וסירבה לבקשתו לפתוח את הדלת. הגבר משך את שערות ראשה ואמר לה "שרמוטה, זונה של ערבים, של אנשים נשואים". בהמשך, פגע הנאשם ברכבה של המתלוננת בכך שבעט בדלת הרכב וכתוצאה ממעשיו, הדלת התעקמה ונגרם לה נזק בסך 2,800₪.
במקרה אחר, ביקשה האישה לצאת מהבית, ואז משך אותה לאחור, תפס אותה, וזרק אותה על המיטה בעודו מכה בה באגרופיו. כתוצאה ממעשיו נגרמה לאישה חבלה בפניה. 
כתב האישום ממשיך ומספר כי באחד המקרים שהתרחשו במהלך הקשר ביניהם, עיקם הנאשם את ידה והוריד אותה לעבר הרצפה, בעוד שהיא מנסה להרחיקו ממנה וצועקת 'עזוב אותי', אז הוא בעט בה בצלעותיה.
הנאשם לא הסתפק באלימות פיזית קשה כלפיה ואף איים עליה איומים קשים, בין היתר: "בואי תראי איך אני הופך אותך לחיה מתה". כן פרסם הנאשם באתר "פייסבוק" את תמונתה של האישה כשהיא בלבוש חשוף בצירוף הכיתוב "תמונות למכירה בפרטי". 
האישה העידה בבית המשפט כי היא פחדה שהנאשם יטמין לה משהו מתחת לרכבה. היא אף סיפרה, בעדותה, כיצד חשה מבודדת חברתית כתוצאה ממערכת היחסים שנכפתה עליה. עוד ציינה כי גם לאחר שנפרדו היא חשה בפחד כתוצאה מאיומיו ואף שקלה להתקין מצלמות בבניין.
בדברו ביחס לעונש, הגבר הודה בעובדות כתב אישום המתוקן, הביע צער על מעשיו ונטל אחריות עליהם. עוד ציין כי נמנע מליצור קשר עם האישה בכל תקופת מעצרו וכי הוא מוכן לפצות אותה בכל דרך שתבחר. ביהמ"ש ציין, כי לנאשם עבר פלילי אשר איננו כולל עבירות אלימות - הוא ריצה שש שנות מאסר במסגרת עבירות של עסקאות בנשק ועבירות סמים. למעשה החל מבגרותו שהה הנאשם, שהינו כיום כבן 28 ,רוב הזמן בבית הכלא.
השופט גיל אדלמן: "לא יכול להיות חולק כי האירועים המתוארים בכתב האישום מגלמים, מעבר לנזק הפיזי, גם נזק נפשי משמעותי ביחס למתלוננת, ובעיקר הכוונה היא לאיומים הקשים שהושמעו כלפיה, ולפרסום תמונתה בלבוש חשוף ברשת האינטרנט".
השופט גזר את דינו של סובר גרבי למאסר בפועל לתקופה של 14 חודשים ומאסר על תנאי לתקופה של 8 חודשים. בנוסף, הוא ישלם פיצויים לאישה בסך 5,000 ₪ וכמו כן, יתחייב כי הוא ישלם סך של 5,000 ש"ח, אם תוך שנתיים מהיום יעבור על עבירות נוספות בהן הורשע.
ת"פ 21-01-54589


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש