אברהם הוסטל אילת - נפתח להרצה

מאת: ● 4/6/2021 10:53 ● ערב ערב 3020
בתחילת חודש יוני ייפתח לתקופת הרצה ההוסטל הדרומי של קבוצת ''אברהם הוסטלס וטורס'' ● זהו ההוסטל הגדול ביותר של הרשת עם 110 חדרים לזוגות, בודדים ומשפחות
אברהם הוסטל אילת - נפתח להרצה
קליידוסקופ צבעוני המשלב שימוש באור טבעי יחד עם תאורות ייחודיות. אברהם הוסטל אילת

אברהם הוסטל אילת ממשיך את הקו שמאפיין את הקבוצה – הוסטלים בגוון בינלאומי מובהק המציעים חווית שהות הבנויה על מפגש בין אנשים ומתקנים ברמת סטנדרט (ללא כשרות), עם דגש על סיורים ופעילויות של העוגן המטייל של הרשת: חברת אברהם טורס. סיורים המתבססים ומקדמים שיתופי פעולה עם עסקים קטנים ומקומיים.
באברהם מאמינים כי ההוסטל החדש ימשוך קהלים מקומיים וזרים השמים דגש על חווית טיול משמעותית בלתי פורמלית המחוברת לסביבה המקומית, ובמחיר שווה לכל נפש. 
תפיסת התיירות של הקבוצה באה לידי ביטוי בזהות העיצובית של ההוסטל האילתי – קליידוסקופ צבעוני המשלב שימוש באור טבעי יחד עם תאורות ייחודיות היוצרות תחושת מסיבה מתמשכת, בשילוב אלמנטים של עולמות הים והחיים שבים האדום. העיצוב המיוחד משלב אמנות ייחודית הן בחדרים הזוגיים והן החללים המשותפים - הלאונג' רחב ההיקף, בר מדליק ומקפיץ, מטבח האורחים. 
זהו ההוסטל הראשון של הרשת הנפתח באילת, ומיקמו על כביש 90 ולא כחלק מרצועת המלונות, ובתוך שכונות העיר עצמה - היא חלק מתפיסת התיירות העצמאית של הקבוצה.
חידוש נוסף שתביא עמה הרשת לאילת - סיורי הרגולר (סיורים שיוצאים על בסיס שבועי קבוע) של אברהם טורס שמתאימים גם להזמנה על ידי בודדים וזוגות. סיורים שעד כה היו פתוחים אך ורק לקבוצות פרטיות.
בהוסטל בריכה קטנה סביבה יערכו מסיבות בריכה, הופעות וערבי ג'אם מוזיקליים. לרשות האורחים עומד מטבח בו הם יכולים להכין ארוחותיהם, וחללים משותפים שהם חלק בלתי נפרד מחוויית השהות.
דדי קראל מנהל אברהם הוסטל אילת: היצע החדרים נע מחדרים משותפים שבהם ניתן לשלם על מיטה בלבד (עד 6 אנשים בחדר) מרבית החדרים בהוסטל הם חדרי זוגות ויש כמובן גם חדרים למשפחות -  הדגש הוא על חללים משותפים שהם חלק בלתי נפרד מחוויית השהות, וזאת לצד המשך מדיניות של קבלת אורחים והזמנות מגיל 18 ומעלה.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש