תערוכת אמנות נשית

מאת: רותם נועם ● 3/12/2021 12:47 ● ערב ערב 3045
בצלה של תחרות מיס יוניברס, תערוך רשת המלונות אברהם הוסטלס, תערוכת דיוקנאות שצוירו, נרשמו ונתפרו על ידי עשר אמניות ישראליות ● ''זו לגמרי הזדמנות אדירה להראות לישראל ולכל העולם את כל היופי שיש לנו: יופי של כישרונות, יזמיות, אומניות, מוזיקאיות, יופי שמעורר השראה'', אומרים ברשת
תערוכת אמנות נשית
אוסף העבודות מבקש לשקף נשים כפי שנשים רואות את עצמן. מתוך התערוכה

רשת אברהם הוסטל תחנוך באילת ב-9.12 (ה') תערוכת דיוקנאות בה יציגו עשר אמניות ישראליות היוצרות במגוון טכניקות כציור, רישום, תפירה וצילום. הפורטרטים מתארים רגעים ותקופות מחיי היומיום של נשים שונות, ומספקים הצצה לשגרה והנושאים הייחודים המעסיקים כל יוצרת. אוסף העבודות מבקש לשקף נשים כפי שנשים רואות את עצמן; ללא סיווג, ללא תיוג, ללא אידיאליזציה, ללא החפצה, ללא לעג, ללא סטיגמות, ללא אשליות, ללא גבולות. רק כפי שאנחנו. נשים אמיתיות מספרות נשים אמיתיות. מציגות בתערוכה: אולגה ירושלמי, יאנה גורליק, אולגה ויישביין, טטיאנה פפושבה, קסניה נזרוב, אנה יסנין, אולגה גורביץ', מאשה אורלוביץ', אירה קרוחמל, אנה רזניקוב.
בהמשך הערב תערך הרצאתה של תו אזולאי, יזמית ומרצה, "הכל מתחיל בראש", בה תשתף את סיפורה האישי על התמודדות עם מצבי דוחק ומשבר בחייה האישיים והמקצועיים, בעקבותיהם בנתה חוסן נפשי והפכה מילדה חסרת-ביטחון לאישה חזקה בעלת השפעה.
תו אזולאי היא סטודנטית לתואר ראשון בחינוך מיוחד, עובדת כמבקרת ניהול ספרים במס הכנסה, מדריכה ומרצה לעסקים ועמותות, יזמית פרויקטים ושיתופי פעולה בתחומים שונים ואמא.
עוד בתכנית, מופע של דור לוין ומופע של שקד כהן, זמרת ויוצרת אילתית במופע שירים מקוריים וקאברים. האירוע יערך במלון אברהם הוסטלס אילת בין השעות 17:00-22:00.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת