הטיילת על שם חלם

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: מירב לוי דיאמנט ● 28/5/2021 09:08 ● ערב ערב 3019
לא ברור מה בדיוק חשב לעצמו מי שפיזר את ספסלי הישיבה לאורך כביש אילת טאבה, מה שבטוח שהוא לא ממש פגע במטרה ● מרבית הספסלים הוצבו כשגבם לים, ללא צליות ודווקא בקרבת חוף אלמוג, מתחת לשתי הפרגולות הענקיות והיפות, אף אחד לא טרח למקם מקומות ישיבה
הטיילת על שם חלם
עם הגב לים. ספסל מבולבל
תגיות:

ונתחיל בבשורה- אם אתם אוהבים לצעוד או להתפנק לכם בשעת בין ערביים בישיבה על ספסלים, בעיריית אילת חשבו עליכם ופיזרו לאחרונה כמה וכמה ספסלי ישיבה לאורך דרך מצרים, בואכה מסוף הגבול עם טאבה. עד כאן הכל ויפה ומגיע שאפו על המחשבה. אלא, וכאן מגיע אלא גדול, לא ברור מה בדיוק חשב מי שפיזר את הספסלים האלו, שכן ברוב המקרים, במקום שהספסלים יהיו עם הפנים לכיוון הים והנוף, היושב בהם יוכל להינות דווקא מנוף הכביש והתנועה שעליו. 
כך למשל, בקרבת מסוף גבול טאבה, שורה ארוכה של ספסלים ממוקמים עם הפנים לכביש, בזמן שממש מאחור נגלה לו מפרץ אילת בכל יופיו. גם על הגבעה בואכה נמל אילת מוקם ספסל ישיבה, אבל גם במקרה הזה, כמו במקרים אחרים, במקום שהיושב על הספסל יוכל ליהנות מנוף הים, דווקא התחבורה על הכביש תהיה מקור הנאתו. למה? ככה.

 

אף לא אחד מהספסלים האלו מוצלים


אם לא די בכך, הרי שלמעט ספסל ישיבה אחד ישן באזור שעל יד הכניסה הדרומית לחיל הים, אף לא אחד מהספסלים האלו מוצלים, בעיה משמעותית בעיר כמו אילת, מה שהופך את הספסלים ללא ממש רלוונטיים לישיבה במשך שעות היום, לאורך מרבית חודשי השנה. אגב, היעדר ההצללה תמוה מאחר ודווקא באזור חוץ אלמוג הוקמו במסגרת השיפוץ האחרון של הטיילת שתי פרגולות ענקיות יפהפיות שמעניקות צל בשפע, רק שמקומות ישיבה אין. 

מעיריית אילת לא נמסרה תגובה עד למועד סגירת הגליון.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת