מרוץ הלילה החמישי של אילת

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: דוברות עיריית אילת ● 3/2/2023 04:06 ● ערב ערב 3105
אילת כעיר ספורט בינלאומית מארחת אליפויות אירופה ועולם במגוון ענפי ספורט, אך פעם בשנה מוזמנים תושבי אילת גדולים וקטנים, ספורטאים וחובבים, להשתתף באירוע ספורטיבי מקומי שמפיקה העירייה, בו התושבים הם הרצים, המעודדים וגם הנהנים. מרוץ הלילה החמישי של אילת יתקיים ביום חמישי 9.3.23 והוא יחתום את שבוע חגיגות ה- 74 לשחרור אילת. גם השנה צפויים להשתתף בו למעלה מ – 5,000 איש.
מרוץ הלילה החמישי של אילת
תגיות:

לאחר הפסקה בצל הקורונה, חוזר מרוץ הלילה ובגדול. מאות כבר הבטיחו את מקומם באתר ההרשמה שנפתח השבוע וגם באימוני ההכנה. השנה יוזנק המרוץ ויסתיים בגן פרדקין והוא יבוצע כמובן ברחובות העיר. בסיום האירוע ייהנו תושבי אילת מהפנינג שמח עם אבי אברומי ולהקת טררם. גם השנה יכלול המרוץ שני מקצים עממיים ושניים תחרותיים: מקצה עממי: 800 מטר, מקצה עממי: 2.2 ק"מ, מקצה תחרותי: 5 ק"מ, מקצה תחרותי מקצועי: 10 ק"מ. כל המשתתפים יקבלו מספר חזה, חולצה, תיק, צמיד לד, מתנה ומדליה. גביעים ופרסים יוענקו לזוכים במקומות הראשונים. 

המרוץ שמפיקה כאמור העירייה בליווי אגף הספורט, יתקיים בשיתוף רשת "דקטלון" שתפתח מתחם לחלוקת ערכות בחנות הממוקמת במרכז ה"ביג" ותעניק פרסים למנצחים. מסעדת "קאזה דו ברזיל" תתמוך גם היא באירוע עם עמדות כיבוד ומוסיקה. חדר הכושר "אייקון" הנותן גם הוא חסות לאירוע, מארגן אימוני הכנה קבועים וגם יעניק פרסים למנצחים.

קטנים וגדולים, ספורטאים וחובבים, עם ובלי מוגבלות, מוזמנים להבטיח את מקומכם באירוע הספורטיבי של השנה. פרטים והרשמה באתר העירייה. ההרשמה תיסגר ביום שלישי,  28.2.2023 בחצות.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש