מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 20/1/2023 05:07 ● ערב ערב 3103
מותק - מדור החברה של אילת
ידידים אילת בצעד קדימה לטובת התושבים והאורחים  
תגיות:

 כנס מקצועות הבריאות - תצוגה של איכות מקצועית
לראשונה באילת, התקיים כנס לכלל עובדי מקצועות הבריאות מבית החולים יוספטל ומחוז אילת של כללית (פסיכולוגים, עו"ס, ריפוי בעיסוק, רוקחים, עובדי מעבדה, דימותניים, פיזיותרפיסטים, רוקחים, קלינאי תקשורת, קידום בריאות וטכנולוגים רפואיים). השתתפו בכנס כלל עובדי מקצועות הבריאות, מנהלי הסקטורים של מקצועות הבריאות, ד"ר רויטל בר אושר וד"ר מתי זיו, סגן מנהלת יוספטל ומרחב אילת שמנהל את מקצועות הבריאות. הכנס שיקף את איכות והיקף העבודה של הסקטורים השונים במרחב אילת ובבית החולים, קיומו חשוב ויתקיים מעתה מדי שנה.
ידידים אילת בצעד קדימה לטובת התושבים והאורחים  
במסגרת התקדמות הארגון באילת עברו מתנדבי הסיירת (מתנדבים שהוכשרו לשאיבות דלק שגוי) הדרכת חשמל שכוללת טיפול בסטרטרים, פיוזים, קודנים וממסרים בערב מקסים. כיבד בנוכחותו את המתנדבים חבר מועצת העיר ליאור לבקוביץ ששיבח את מתנדבי הארגון על הפעילות הענפה בעיר. עמנואל גרינברג המדריך מסר ש"בשנה האחרונה יש זינוק מרשים בסניף אילת בכמות, באיכות ובמקצוענות. בהדרכה הזו לומדים לטפל במקרי הנעה מסובכים ובעיות מורכבות נוספות, ואני רואה בזה עליית מדרגה משמעותית בסניף, נתינת כלים נוספים לכוננים שימזערו כמעט לחלוטין את המקרים בהם לא נצליח לעזור. אני גאה להיות חלק מההתקדמות הזו, בארגון הזה ובצוות הנפלא הזה". נתי טויטו מנהל הסניף מבקש מהתושבים: "הכניסו את המספר 1230 לכל מקרה שאתם צריכים עזרה, התקשרו. השירות כרוך בחיוך ואנחנו עושים ונמשיך לעשות כמה שרק נוכל לטובת תושבי העיר ואורחיה".
הפתעה למגי
אחרי חודשים של הכנות, סוף סוף הצליחו אורי והילדים להפתיע את מגי שיש לכבוד יום הולדתה ה- 60. חברים ומשפחה מקרוב ומרחוק שמרו על איפוק ונפגשו בחוף המזח עם המון מצב רוח לחגיגה הגדולה. היה מרגש    
משדרגים את בית החולים 
בבית החולים יוספטל, פועלים כל העת להרחיב את השירותים הרפואיים והמרחבים הטיפוליים לטובת תושבי אילת והסביבה. לאחרונה, באירוע מרגש, נחנך מבנה חדש של מרפאה יועצת ומרפאות חוץ, שיתנו מענה לחברי כל קופות החולים כולל מכון שמע ומכון גסטרו חדש וראשון מסוגו באילת. בנוסף הונחה אבן פינה למבנה ממוגן חדש, שיכלול 4 חדרי ניתוח אחד מהם היברידי, 3 חדרי לידה ומכון דיאליזה עם 22 עמדות. 
הרומניאדה ה- 17
זו השנה ה - 17 לפסטיבל הרומניאדה שמתקיימת  באילת. לאחרונה הגיעו מכל רחבי הארץ כ-  540  אנשים ממוצא רומני שהתארחו  כמו תמיד במלון המלך שלמה באילת.  במשך  3 לילות ו-4 ימים בניהול ואירגון של ליליאנה מערי וחברת ב.ד גרייבר, הבאים נהנו ממופעים מרגשים עם מיטב האומנים והבדרנים מהארץ ומרומניה כמו ננסי ברנדס האגדי, מוני מושונוב וצביקה הדר, הזמר האהוב הרומניRAOUL , הזמרת  OLGA עם רפרטואר עשיר, נשף ריקודים ושירה עם   MOTTI  NOTTEAשסחף את הקהל  לשמוח ולרקוד. הבאים נהנו מהמופע המרשים   WOW וקינחו בטעימות המאכל המסורתי הפפנאש. חתם את סיום הרומניאדה במופע סוחף הזמר הרומני המפורסם FUEGO . כל אלו והאחרים סחפו את הקהל במחיאות כפים סוערות  בין הבאים נראו גם אילתים כמו בטי בלייכר, רחל ושירלי כספי ורמונה.  בתמונה : בטי בלייכר, ליליאנה ואנדי ושוש גרינברג ורמונה. 
צילום: שמעון מאת בטי בלייכר
פארק הטרמינל מתקדם בצעדי ענק
פארק הטרמינל של אילת הממוקם בחלקו הדרומי של שטח שדה התעופה הישן, מתקדם בצעדי ענק. לקראת סיום עבודות התשתית, נחשפו לאחרונה בהשתתפות כל היזמים, השטחים שיועדו לאטרקציות שיפעלו במקום, חלקן יפעלו לראשונה באילת כמו גלגל ענק, רכבת הרים, בריכת גלים ועוד. עוד בפארק יפעלו שוק אוכל ואוהל מופעים ענק לצד פארק ציבורי פתוח. פארק הטרמינל החדש יהווה חיבור חי ותוסס בין שני חלקי העיר. 
בשעה טובה ומוצלחת 
שמחים להכיר לכם את שחר דויקנסקי ("מחלבות יטבתה") אשר רכש את ביתו הראשון. שחר הגיע ליועץ הכלכלי חנן עמוס  עם חוזה חתום אך ללא אישור עקרוני. יחד הם שינסו  מותניים ו"התאמנו לו מסגרת תקציבית נכונה לדירה ראשונה, במיוחד בימים של עליית ריביות תוך התאמה מדויקת עבורו. בהצלחה לשחר המקסים. כאן עבורך תמיד".
שדרה וכיכר על שם מאיר שמגר
השופט מאיר שמגר ז"ל, שהיה ונשאר יקיר העיר אילת, זכה בזכות עשייתו הרבה ותרומתו העצומה לחברה, לכיכר ושדרה על שמו בעיר אילת. בטקס מרשים שהתקיים לאחרונה, בהשתתפות אלמנתו, השופטת בדימוס מיכל רובינשטיין שמגר ובניו רמי ודני שמגר, נחנכה על שמו השדרה והכיכר ברחוב יותם. ראש עיריית אילת – אלי לנקרי: "הזכות שניתנה לנו להנציח את שמו של שמגר שהיה סמל ומופת לשלטון החוק ולהגנה על זכויות היסוד ועל ערכיה הדמוקרטיים של מדינת ישראל, היא דרכנו הצנועה להמשיך את מורשתו ולפעול למען חברה טובה יותר". 
ככה יעשה למאמן שאוהבים
שי ברד (שלישי מימין), מאמן קבוצת ילדים א1 בבני אילת בכדורגל, גדל בשנה. חבר ההנהלה תותי נופי, מנהלת הקבוצה, ההורים והילדים החליטו שלא לעבור על המאורע לסדר היום והפתיעו את שי במסיבת הפתעה נוצצת במיוחד שהתקיימה בעומרס. בתמונה השנייה: שי, שני מימין, עם עוזר המאמן נאור, ביתו משי ותותי נופי.
 מחזירים את רכטר למרכז
מרכז רכטר הוותיק, מראשוני המרכזים המסחריים בעיר, התעורר לחיים הודות למיזם פלייסמייקינג, שמובילה העירייה כדי להפיח חיים במרכזים ישנים. המרכז הממוקם בלב העיר זכה להתערבות אומנותית רכה של צבע ואלמנטים אומנותיים כולל פסלי זברה צבעוניים. לצד הצבעים מתקיימים אירועים במסגרתם מוזמנים תושבי העיר ואורחיה ליהנות מהמרכז המחודש.  
 סיפור מלב אל לב על מפלצות הלב
לרגל שבוע השפה שצוין בגני הילדים ובבתי הספר, הוזמן ראש העירייה – אלי לנקרי, להקריא סיפור לתלמידי כיתה א' בבית ספר "היובל". ראש העירייה בחר להקריא לילדים את הסיפור "מפלצות הלב", שכתבה נכדתו נועה לנקרי. 
תאומות אלופות
שקד ושחף פנחס, בנות ה- 10 צוברות הישגים מרשימים בתחום ההחלקה האומנותית על קרח. לאחר שהביאו מדליות באליפות ישראל ובגביע המדינה, הן מתחרות באליפות בינלאומית שמתקיימת בבוקרשט, לאחר מכן - באבו דאבי ובין לבין בתחרות נוספת שתתקיים באייסמול כחלק מגביע המדינה, באותו מקום בו התחילו להחליק על הקרח כתחביב. 
חגיגות העשור 
שירן יצחק (בלבן), מנהלת מחלקת הקוסמטיקה בסופרפארם ביג, חגגה עשור בתפקידה. זו הייתה סיבה מספיק טובה לפרגון ותמונה משותפת עם דיילות הקוסמטיקה בחנות.

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת


תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש